Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tłusto....

Opublikowano

No będzie napewno wyróżnienie:ok2:

Opublikowano

Kurcze biały kruczek.

Opublikowano

Wiec chyba będzie sztos :thumbup1: Z sedana podchodzi tylni  normalnie czy rzeźba? 

Edytowane przez Frond Side

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Frond Side napisał:

Wiec chyba będzie sztos :thumbup1: Z sedana podchodzi tylni  normalnie czy rzeźba? 

Zobaczymy efekt finalny po lakierowaniu auta :naughty:

Od sedana nie podchodzi do avanta, a dtm wychodził jedynie w sedanie, więc rzeźba tylnego zderzaka która nie jest wbrew pozorom taka łatwa, bo zderzak dtm'a jest zrobiony z innego tworzywa :doh:

Opublikowano

Takie mody to ja szanuje :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przejrzałem cały profil i muszę przyznać że naprawdę Bryka robi wrażenie...z modami lecisz gruubo :kox:

Foty z sesji mistrzowskie ktoś zna się na rzeczy :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. 

 

Gdzieś ty dorwał zderzak z carbonowa dokłądką ?? Chyba nie w PL bo większośc skupiłem :P

Super stan gratki. Ciezko już kupić DTMa który gdzies nie był naprawiany. :) 

 

Opublikowano

Łoooooo auto sztoooos a każdy mod tylko dodaje klasy i smaku. Nie zatrzymuj się :wink:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.12.2019 o 21:24, DarekS4 napisał:

Witam. 

 

Gdzieś ty dorwał zderzak z carbonowa dokłądką ?? Chyba nie w PL bo większośc skupiłem :P

Super stan gratki. Ciezko już kupić DTMa który gdzies nie był naprawiany. :) 

 

W PL, a żeby było jeszcze śmieszniej to na fb z rozbiórki dtma :decayed:

Ogólnie tylny zderzak ma lekkie pęknięcie od góry, ale przy przerabianiu do avanta  i tak góra idzie out 

 

W dniu 30.12.2019 o 09:14, Mordeliuss napisał:

Łoooooo auto sztoooos a każdy mod tylko dodaje klasy i smaku. Nie zatrzymuj się :wink:

Nawet nie mam zamiaru :kox: Powiedziałbym, że to dopiero początek z grubszymi modami w porównaniu z tym co już jest

Opublikowano
W dniu 28.06.2017 o 14:28, niwet napisał:

Lpg na miejscu, a lampy i grill pomalowane :D Chciałem dać jeszcze relingi i listwy przy szybach dipem... ale raczej byłby marny efekt ponieważ dip ma lekko "porowatą" strukturę, więc zostawiam tak jak jest. Koła raczej strata pieniędzy malować dipem jeżeli być może w przyszłości będę je zmieniał. Ogólnie to mam niedosyt bo przód trochę jest wyżej od tyłu...  chociaż na foto tego tak bardzo nie widać :kwasny: 

Wywaliłem dystanse z tyłu bo koła były równo z błotnikiem i przycierało mi na nierównościach :facepalm:

Planuję dyfuzor s4 razem z przelotem i od razu końcówki inne, więc musi zostać tak jak jest :) 

czarne1_zps8rdldbqb.jpg

 

czarne2_zpshdidluzs.jpg

Zacne autko, niemalże identyczne jak moje:) muszę swój grill s4 przemalowac na czarny połysk bo grafit tak średnio do srebrnego

IMG_20191221_224151.jpg

IMG_20200104_095433.jpg

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Auto chwilę temu zmieniło właściciela, więc temat do zamknięcia

w miejsce b7 wjechała f10 535i w której później coś się podłubie

jakby ktoś poszukiwał nowe przednie błotniki do b7 i tylny zderzak dtm'a to mam na sell

 

FutrUQe.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.