Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi/A4/1.8T/byMartinger416

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

45-kopia.jpg
WITAM WSZYSTKICH
 :decayed:

Jestem na forum już od dwóch lat i bacznie obserwuje wasze poczynania :wink: lecz dopiero teraz postanawiam przedstawić swój samochód.  
Kupiłem go od pierwszego i jedynego właściciela z Niemiec, Przebieg na tamten dzień wynosił 123 tys km
  Długo szukałem egzemplarza z silnikiem 1.8T, avanta i w tym kolorze. Dlatego zmarnowany poszukiwaniami wziąłem co było z myślą resztę się dołoży. 
Byłem w błędzie a lista z dnia na dzień urosła na dość pokaźną :facepalm:

MAŁE CO NIECO O SAMOCHODZIE: 
-silnik 1.8T 163KM BFB
-manualna skrzynia biegów
-tempomat
- 4x elektryczne szyby
-podgrzewane lusterka zewnętrzne
-grzane przednie fotele
- przyciemnione szyby
- navi w zegarach BNS4.2
- pełne oświetlenie LED środka wraz z mocniejszymi diodami w klamkach
- nagłośnienie Audi z subwooferem w bagażniku 

PLANY hmm.. no dobra:grin:
-pełny s-line zewnętrzny tj. zderzak przód, lotka, listwy drzwiowe
-dyfuzor S4 + końcówki Ulter 2x2x90mm
-mały FMIC
-bixenony + DRL + CLH 
-samopoziomowanie
- składane lusterka zewnętrzne
-spryski lamp oraz spryskiwacze mgiełkowe
-czujniki parkowania, przynajmniej tył
-czujnik deszczu oraz zmierzchu
-zawieszenie 1BV + jakieś sprężynki 
-felgi Repliki Rotor 18" bądź ORI RS4 18"
-hamulce 320/288
-fotele s-line półskóra-speed, podgrzewane z wysuwanymi podudziami (niekoniecznie sterowane elektrycznie) :grin::grin: + PAMIĘĆ
-czarny sufi s-line
-pikowana trójramienna kierownica multifunkcyjna 
-podłokietnik (bo niemiec był bez ręki):grin:
-nakładki na pedały RS4
-klapa bagażnika otwierana z pilota (mocniejsze siłowniki + sprężynki z podkładkami)
-RNS-E wraz z bluetooth
-komplet podświetlenie LED do środka (podświetlenie nóg jak w B8, świecące podczas jazdy lecz minimalnie ciemniej)
-dodatkowe osłony w komorze silnika


Parę fotek dla lepszego przedstawienia:
43.jpg

53.jpg

FOTKA Z MŁODSZYM I STARSZYM BRATEM: 
c7e17e6b-c4e3-4be8-bcbb-7e0791323b01.jpg

13.03.2017r
. mała" stłuczka:
IMG-20170313-WA0003.jpg
Krótko mówiąc starszy pan tj. powyżej 80lat w pośpiechu przed kolizją pomylił gaz z hamulcem:facepalm:, efekt powyżej :(:(

 

20191019-221509.jpga47524fa-b7cc-4a87-8a2c-94ad8a9b4276.jpg

Edytowane przez martinger416

Opublikowano

upsss pomylił nie pomylił z 10tys z ubezpieczenia cieszy ;) ale na widok tych uszkodzeń aż serce pęka.
Fajne auto. powodzenia w modach :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

10 tys to nie bylo lecz i tak calkiem ładna sumka [emoji5]️

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Mam zamiar wymienić tarcze wraz z klockami u siebie w A4 B7 1.8T.

Rozważam Rotingery Sport HP z klockami Texter (lub zastanowie się nad innymi jeśli ktoś mi poleci) i Zimmermann Sport z klockami Ferodo.

Moglby sie ktoś do tego odnieść i pomóc mi w wyborze?

Rozmiar tarcz to seryjne 312.

Jezdze raczej spokojnie ale czasem mam ochote depnąć mocniej.

 

http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-przod-audi-a4-b7-312mm-i6524342522.html

 

http://allegro.pl/tarcze-rotinger-sport-hp-audi-a4-b7-312mm-i6921356839.html

Edytowane przez martinger416

Opublikowano

Powiem Ci że to niebieskie B6 w środku faaaajne;)

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie jest na sprzedaż [emoji16]

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 11.08.2017 o 16:56, FroS-t napisał:

Powiem Ci że to niebieskie B6 w środku faaaajne;)

nawet bardzo!

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł komplet hamulców :banan:

to tylko 312 i 288 ale i tak jest różnica :)

89bef2b3-6bd2-41d6-ad7c-cd37593be0d3.jpg

Opublikowano
  • Autor

Doszła także dokładka z Cupry (tylko 140zł w ASO)8109b5c4-1de4-4af4-9b2c-a624e74d9c8c-1.j

Edytowane przez martinger416

Opublikowano
  • Autor

No i to oświetlenie wnętrza, najbardziej jestem z niego zadowolony. Komplet LEDów oraz nowe białe diody w klamkach. Chociaż Ledy w nogach trochę bym przyciemnił, ma ktoś jakiś pomysł ? 

b4d9c153-bde3-4275-aad7-c88d01a21e61.jpg

ŚWIETNY EFEKT :kox:

Edytowane przez martinger416

Opublikowano

Na tyle masz hamulce 288 ? A nie 255 :)

Podrzuć więcej zdjęć dokładki :D

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, cysiek18 napisał:

Na tyle masz hamulce 288 ? A nie 255 :)

Podrzuć więcej zdjęć dokładki :D

Ale ja nigdzie chyba nie pisał nic o 255 :P

 

Jutro podrzucę jeszcze jakieś zdjęcia bo dziś już ciemno 

Opublikowano
Ale ja nigdzie chyba nie pisał nic o 255 [emoji14]
 
Jutro podrzucę jeszcze jakieś zdjęcia bo dziś już ciemno 
Ale standard jest 312 i 255, 320 i 288 :) Dlatego pytam skąd u ciebie taka dziwna koniguracja :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, cysiek18 napisał:

Ale standard jest 312 i 255, 320 i 288 :) Dlatego pytam skąd u ciebie taka dziwna koniguracja :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

dobra ok :facepalm: mój błąd fakt masz rację :)

Opublikowano

Zapowiada sie ciekawie :) Powodzenia w modach! :a4fan:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
14 godzin temu, martinger416 napisał:

No i to oświetlenie wnętrza, najbardziej jestem z niego zadowolony. Komplet LEDów oraz nowe białe diody w klamkach. Chociaż Ledy w nogach trochę bym przyciemnił, ma ktoś jakiś pomysł ? 

ŚWIETNY EFEKT :kox:

Masz link do tych ledow z klamek ? ?

Opublikowano
  • Autor
Masz link do tych ledow z klamek ? [emoji4]
Byly ori podświetlane klamki w czerwieni ale bardzo slabo widoczne. Wsadzilem tylko biale diody i to wszystko [emoji4]

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Myślałem, że brałeś gdzieś z neta bo fajna barwa wyszła. Chyba, że zdjęcie troszkę przekłamuje. U mnie ledy w klamkach mają zbyt zimną barwę i chcę znaleźć właśnie taką barwę jak tym masz... Na allegro tego jest sporo a po kupnie okazuje się lipa..  

Opublikowano
  • Autor
Myślałem, że brałeś gdzieś z neta bo fajna barwa wyszła. Chyba, że zdjęcie troszkę przekłamuje. U mnie ledy w klamkach mają zbyt zimną barwę i chcę znaleźć właśnie taką barwę jak tym masz... Na allegro tego jest sporo a po kupnie okazuje się lipa..  
Ja kupilem u swojego malego elektronika w miescie. Efekt naprawde super. Polecam ten modzik [emoji12]

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Myślałem, że brałeś gdzieś z neta bo fajna barwa wyszła. Chyba, że zdjęcie troszkę przekłamuje. U mnie ledy w klamkach mają zbyt zimną barwę i chcę znaleźć właśnie taką barwę jak tym masz... Na allegro tego jest sporo a po kupnie okazuje się lipa..  
Całość wygląda o tak [emoji16]a799dc2c0ba9ccf947321cb34e59f49c.jpg

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.