Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś wie jakie to są tuleje w tylnych wachaczach ?


hunter999

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś zna numery oem tych tulejek ?

Witam ostatnio wjechałem w ogromną dziurę i posypały mi się po 2 tulejki w tylnym zawieszeniu z obu stron( zaznaczyłem na zdjęciu które są mi potrzebne) skutkiem tego jest to że koło stoi mi delikatnie pod ukosem 1f615.png
Numer 1: 8E0501541S czy ten numer to jest od tej tulejki?
Numer 2: nie mogę znaleźć numeru tej tulejki ktoś zna bądź wie jak się to nazywa ?

tuleje audi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie te tuleje występują tylko jako całość z wahaczami. Osobno nie mają numerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie da się tego dokupić co jest pod numerem 2 ? Bo nr1 to chyba znalazłem na necie.

Edytowane przez hunter999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakaś firma to produkuje, ale oficjalnie nie występuje to jako osobna część wymienna, a jako część składowa całego wahacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj kolegi w błąd.

Numer jeden to 8E0501541S  zamiennik lemfordera około 22 zł za sztukę

Numer dwa to  8E0505185N  zamiennik lemfordera około 37 zł za sztukę (ta tuleja składa się z dwóch części wkładanych z jednej i drugiej strony)

  Ja wiosną brałem od  Wandeja te tululeje w tych cenach.

:hi:

 

Edytowane przez rs dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A te tulejki nr 1 i 3 to lepie obie wymienić czy tylko tą co jest uszkodzona ? ten wahacz odpowiada chyba za kąt koła co nie ?

 

tuleje audi.jpg

Edytowane przez hunter999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rs dziadek napisał:

Nie wprowadzaj kolegi w błąd.

 

Moim zamiarem nie było wprowadzenie w błąd, co do pozycji 1 to faktycznie etka pokazuje 2 szt. na stronę nie spojrzałem dokładnie, natomiast drugiej pozycji nawet po numerze wklejonym przez Ciebie nie znajduje nic. Ale ktoś to kiedyś ogarniał więc pewnie jest jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Moim zamiarem nie było wprowadzenie w błąd, co do pozycji 1 to faktycznie etka pokazuje 2 szt. na stronę nie spojrzałem dokładnie, natomiast drugiej pozycji nawet po numerze wklejonym przez Ciebie nie znajduje nic. Ale ktoś to kiedyś ogarniał więc pewnie jest jak piszesz.

Wrzuć sobie w google ten numer co podałem i wyskoczy kilka odnośników do tych tulei łącznie z zamiennikami.Spoko, przecież nie wiedziałeś, że jest to  część zamienna.Od tego jest forum aby wymieniać się doświadczeniami.

8 godzin temu, hunter999 napisał:

 A te tulejki nr 1 i 3 to lepie obie wymienić czy tylko tą co jest uszkodzona ? ten wahacz odpowiada chyba za kąt koła co nie ?

 

tuleje audi.jpg

Jak będziesz miał już wyciągnięty ten wachacz w kształcie banana, to ja bym już tą drugą tulejkę też wymienił.Koszt niewielki. Kąt koła jest regulowany śrubą nr 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Moim zamiarem nie było wprowadzenie w błąd, co do pozycji 1 to faktycznie etka pokazuje 2 szt. na stronę nie spojrzałem dokładnie, natomiast drugiej pozycji nawet po numerze wklejonym przez Ciebie nie znajduje nic. Ale ktoś to kiedyś ogarniał więc pewnie jest jak piszesz.

ETKA jest dla sprzedawców w ASO.  W tylnym zawieszeniu w B6 można dokupić z aftermarketu każdą tuleję:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to aby kupić cały wahacz z tej strony? To są dobre firmy? Bo lemfordera nie widzę :/

https://www.czesciauto24.pl/oen/8e0505323m

A jeśli chodzi o tulejkę którą zaznaczyłem na zdjęciu jako numer 2 czyli 8E0505185N, to na jedną stronę trzeba 2 sztuki ? Czyli na cały tył 4 sztuki tego ?

Edytowane przez hunter999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...