Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Klocki firmy A.B.S. ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tarcze raczej są w dobrym stanie! to masz szukać bez czujników?

Opublikowano

tak bez czujników

klocek z czujnikiem ma troche inne mocowanie które wchodzi w tłoczek

tłoczek tez jest inny, pisałem juz na ten temat na forum

coś jeszcze chcesz wiedzieć ?

Opublikowano

może znasz jakis sklep internetowy w którym dostane takie klocki w przystępnej cenie :>

Opublikowano

może Ci je jeszcze wymienic ????? :polew: :polew: :polew: :polew:

poszukaj na Alledrogo, oznaczenie Ci juz podałem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
Opublikowano

Witam jakie sa najlepsze:

klocki przód ATE,

Textar,

Lucas TRW

do tej pory miałam Ferodo ale starczają mi na krótko :confused4:

Opublikowano

Witam jakie sa najlepsze:

klocki przód ATE,

Textar,

Lucas TRW

do tej pory miałam Ferodo ale starczają mi na krótko :confused4:

Dlatego, że są dobre, to starczają na krótko.

Napewno nie zmieniaj na ATE, bo odczujesz pogorszenie w hamowaniu.

Opublikowano

jak Ci mało zwykłe Ferodo Premier, zapodaj FDSP :good: :good: :good: :good: :good:

no chyba że jezdzisz na Ferodo Target tudzież SL :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak Ci mało zwykłe Ferodo Premier, zapodaj FDSP :good: :good: :good: :good: :good:

no chyba że jezdzisz na Ferodo Target tudzież SL :polew: :polew: :polew: :polew:

jeżdżę na Ferodo Premier nie Target a starczają mi ledwo na 15 tys. dlatego pytałam o jakieś lepsze teraz zamówiłam od TOM77 na próbę ATE zobaczę jak one długo mi wytrzymają

Opublikowano

jakie masz hamulce skoro klocków starczy Ci na 15tkm ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Mechanior ostatnio przy wymianie wahacza wymienil mi klocki z przodu - stwierdził, ze juz sie nadawaly do wymiany. Mialem Lucasa - zmienil na Raicamy. Powiem, ze hamuja bardzo dobrze, nie piszcza i po sprawdzeniu mają dobre opinie na necie. a koszt 70 PLN za komplet...

Opublikowano

te raicam-y to takie klocki... z biedronki ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

te raicam-y to takie klocki... z biedronki ;( ;( ;( ;(

skad ja czułem, ze taki komentarz bedzie. :decayed: Tez myslałem, ze to biedronka. poszperałem i okazuje sie, ze nie: http://www.raicam.it/index.php?view=azienda

Mowie: na forach maja bardzo dobre opinie. tu np sa w drugiej lidze razem z QH, Optimal, NK, Delphi http://www.motofakty.pl/artykul/oryginal_czy_podrobka.html

Opublikowano

nawet ich nie zakładam

jedno mocniejsze hamowanie i dym :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

nie wiem - może sie pocieszam. zalozyl i juz nic nie zorbie. mowił tylko, ze nie ma zadnych reklamacji na nie i dlatego je zakłada. a zdarzało się, że Lucasy reklamowali bo piszczały.

Opublikowano

zdarzało się, że Lucasy reklamowali bo piszczały.

jak piszcza znaczy hamują :> :> :> :> :>

mi piszczenie nie przeszkadza a jezdzę na FDSP

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zakupiłem klocki A.B.S (All Brake System) razem z tarczami.Oczywiście też tego producenta i :przebiegly: jeżdzę ok roku.do tej pory wszystko OK.nie pamiętam dokładnie ile za komplet dałem ale stosunkowo nie dużo (może ok 230-250)najważniejsze że z hamowaniem nie ma żadnych problemów.nie piszczą i są skuteczne :good:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

czeka mnie znowu wymiana klocków tym razem z tarczami :kwasny:

Jak myślicie czy klocki i tarcze ATE będą dobre bo przyznam się że klocki już przerabiałam i Ferodo i ATE ale tarcze kupuję pierwszy raz. Może inne zestawienie?

dzięki i pozdrawiam

Opublikowano

ferodo & ferodo :good: :good: :good: :good:

jakie masz tarcze na przodzie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.