Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już spakowana, jutro wysyłam :D

Opublikowano
20 minut temu, Exmi napisał:

Już spakowana, jutro wysyłam :D

1331153453_by_funnydevil_inner.gif

Opublikowano

Dotarła.
Wymacana, wygłaskana.
Trwają wojny kto dzisiaj z nią śpi.

3060f2e7d031838a17df9c9a7d8cdf65.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Ustapilem, wzialem piwo i patrze ;-)

Opublikowano
Ustapilem, wzialem piwo i patrze ;-)
Sluszny wybor![emoji106]
Zona niech sobie na ta chwile,,na sucho"nia pokreci,a Ty macanki bedziesz uskutecznial,jak juz ja zamontujesz w swoim aucie![emoji12][emoji28]
Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, kamil-vag napisał:

MF dobry i przydatny Mod ;)

Wiem, ciezko tylko znalezc cos fajnego w kolorze swing ;) Szczegolnie dokladnie taki, jak chcialem.

15 minut temu, RobsonSNC napisał:

Sluszny wybor!emoji106.png
Zona niech sobie na ta chwile,,na sucho"nia pokreci,a Ty macanki bedziesz uskutecznial,jak juz ja zamontujesz w swoim aucie!emoji12.pngemoji28.png

 Do Bukowiny musze sie wyrobic! :D Jeszcze musze dokupic jakas wiazke, bo w komplecie z kierownica jest zwijak airbagu oraz modul kierownicy z koncowka Q.

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Bardzo fajna ta kiera, nie wiem jak mogłem ja przeoczyć w ogłoszeniach... :) Exmi daj znać gdyby znów Ci się taka trafiła. Niekoniecznie musi mieć multi, najważniejsze by była zadbana.

 

Edytowane przez Onyks

Opublikowano
10 godzin temu, Onyks napisał:

Bardzo fajna ta kiera, nie wiem jak mogłem ja przeoczyć w ogłoszeniach... :) Exmi daj znać gdyby znów Ci się taka trafiła. Niekoniecznie musi mieć multi, najważniejsze by była zadbana.

 

Nawet nie zdążyłem jej wystawić na forum, więc nie przeoczyłeś :-) 

Ok,będę miał na uwadze 

Opublikowano
  • Autor

To byla szybka pilka z kierownica :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze brakuje mi wiazki airbaga ale nie moglem sie powstrzymac aby jej nie przymierzyc :)

 

    IMG_2434.JPG

    IMG_2435.JPG

    Pikowana skora pasuje teraz do galki i do recznego. Wiazka airbag powinna dotrzec w poniedzialek ;-)

    Edytowane przez trepek

    Opublikowano

    No to teraz zbieraj kasę na RNS-E :P Będzie można się pobawić rolkami na kiery :P

    Opublikowano
    9 minut temu, kamil-vag napisał:

    No to teraz zbieraj kasę na RNS-E :P Będzie można się pobawić rolkami na kiery :P

    Na concercie też można pobawić się rolkami :) u mnie działają i lewa i prawa.

    Opublikowano
    • Autor

    W planach mam rns-e. Ale to jeszcze, jeszcze. Na razie remont pochłania wszelkie możliwe finanse :/ Aczkolwiek patrze na różne ciekawe oferty, a nuż się coś trafi ciekawego :D 

    BTW.

    Od żony na urodziny dostałem voucher na pranie całego środka samochodu :)

    Opublikowano

    Ja też już się nie mogę doczekać mojej/Twojej kiery :D

    Opublikowano
    • Autor

    Mam nadzieje ze bedzie Ci dlugo sluzyc :)

    Opublikowano
    • Autor
    W dniu 10.02.2018 o 17:51, MaTeo85 napisał:

    Na concercie też można pobawić się rolkami :) u mnie działają i lewa i prawa.

    Wykonales jakas specjalna adaptacje czy wszystko zadzialalo z automatu?

    Opublikowano
    3 minuty temu, trepek napisał:

    Wykonales jakas specjalna adaptacje czy wszystko zadzialalo z automatu?

    Po wsadzeniu kierownicy jedynie zmieniłem kodowanie.

    tutaj przed:
       Part No: 8E0 035 186 D
       Component: concert II  GRO    0004  
       Coding: 01231

    a tutaj po:
       Part No: 8E0 035 186 D
       Component: concert II  GRO    0004  
       Coding: 01235

    z tym że mój Concert jest już modelowo jak z B7 chociaż siedzi u mnie od nowości (mam auto z samego końca produkcji)

    lewą rolką mogę wyszukiwać stacje radiowe i zmieniać te już zapisane (mam BT więc też wyszukuje kontakty i dzwonie), a prawą rolką działa regulacja głośności (dodatkowo działa przycisk SDS ale to przez BT)

    Opublikowano
    • Autor

    Zobaczymy jak to u mnie bedzie, u mnie b6 jest z drugiej polowy 2003r a wiec elektryke ma juz w wersji high.

    Moze spasi :) Dzieki za informacje!

    Opublikowano

    Tu nie chodzi o elektrykę, a o samo radio. Istotny jest numer oe radia. Jak bedzie z B6 to z tego co sie orientuje nie obsłuży rolek. Ale mozesz poczytać na forum ten temat na bank był poruszany w wątkach o wymianie kierownicy

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Ostatnio przeglądający 0

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

    Konto

    Nawigacja

    Szukaj

    Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

    Chrome (Android)
    1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
    2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
    3. Dostosuj swoje ustawienie.
    Chrome (Komputer)
    1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
    2. Wybierz Ustawienia witryny.
    3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.