Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Gume naprawilem w jedna minute :) jedynie zrobilem zdjecie tego bo babole az rece opadaja... pewnie to na ostatnim ustawieniu geometrii tak mi zrobili.

Opublikowano
  • Autor

320tki z przewodami w oplocie na pokladzie :) teraz jakos ten samochod zaczal hamowac. Jeszcze trzeba zapodac 288 na tyl bo czuc dysproporcje teraz miedzy przodem a tylem.

Porownanie 320tki do 288 przod.

DDB66328-64FA-4F3C-A79F-3F01121FB072.jpeg

AA9BB2B7-0639-4A16-B1BC-664918140827.jpeg

 

Dzisiaj przyszla paczka z listwami sline w kolorze lz9w a wiec moim :D wkoncu upolowane. Calkiem dobry stan, z rdza jak na jednym zdjeciu, reszta zdrowa. Tylko umyc i zakladac!

69308941-5BEA-45A8-AF56-839ACE6E6C39.jpeg

EEE09E12-8874-4F95-B526-EFAE03DB1269.jpeg

Edytowane przez trepek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pozdrowienia z Bieszczad!

92F79F06-A064-4366-A916-CDDA912F4F17.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Kilka przemyśleń odnośnie bagażnika na klapę:

- dla bezpieczeństwa warto podkleić miejsca kontaktu folią bezbarwną, najbardziej pracują miejsca oparcia pod tylną szybą, poza tym nie zaobserwowałem innych niszczycielskich działań,

- spalanie wzrasta, szczególnie przy wysokich prędkościach (ale o tym niżej),

- optymalne prędkości do podróżowania to <90 km/h lub powyżej 130km/h, w okolicach 110-120 km/h pojawia się duży szum i czuć duże opory powietrza, powyżej 120 hałas maleje a samochód odzyskuje wigor, widać to szczególnie po spalaniu bo przy 120 spalanie na trasie wynosi 10l a przy 140 spada do 8l,

- nie zauważyłem żadnego negatywnego wpływu na prowadzenie się samochodu (poza wyżej wspomnianym oporem powietrza), samochód jest niewrażliwy na boczne podmuchy nawet przy wyższych prędkościach rzędu 170 km/h ani w szybkich ciasnych zakrętach z "hopkami", jak w Bieszczadach ? 

Osobiście jestem zadowolony. Bagażnik ma kilka wad, które trzeba wziąć pod uwagę ale stosunkowa łatwość montażu rowerów, możliwość złożenia oraz jazda z wyższymi prędkościami po trasie pozwalają przymknąć oko na jego wady :)

Edytowane przez trepek

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Weselnie z moją blondyną @trepkowa i czarnulą :)

 

DSC_0081 — kopia.JPG

DSC_0090_kopia.jpg

Opublikowano

Temu to dobrze  ma i blondynkę  , i ......

 

 

 

brunetkę .   ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A Ci znowu targają do domu jakieś BBSy ?

929B1D1F-1E25-46C2-84A7-D741C8053734.jpeg

Opublikowano

Do A2 :whistling:

Opublikowano
Teraz, Adam87 napisał:

Do A2 :whistling:

Nope. Kapcie zimowe do A4 ? 

Opublikowano
2 minuty temu, trepkowa napisał:

Nope. Kapcie zimowe do A4 ? 

Ahaaa:lol1:

Bo patrze a tam opony letnie:co:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Adam87 napisał:

Ahaaa:lol1:

Bo patrze a tam opony letnie:co:

Opony w gratisie ;)

Tak to na zime ten sam wzor co na lato czyli oem Audi BBS RC 326.

Opublikowano

Zestawik baja:ok2:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zima wpadla do samochodu, bbs 17 z nowymi oponami Debica 225/45.

23DBD1C4-C533-4DFE-86AA-475D9F586713.jpeg

16AE24EF-9ADC-4E51-9C5E-9B26A9461D6E.jpeg

Opublikowano

Takie szprychy może i za ładne (jak dla mnie :P) nie są, ale fakt, że do wymywania zimowego brudu są idealne ;)

Nowe oponki ? 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Takie szprychy może i za ładne (jak dla mnie :P) nie są, ale fakt, że do wymywania zimowego brudu są idealne ;)

Nowe oponki ? 

Kiedys sam nie lubilem takiego wzoru felg. Wogole uwazalem bbsy typu rs/rc za pokraczne...

No ale zycie pisze wlasne scenariusze i rok temu w grudniu kupilem przypadkowo pierwsze bbsy. Traf chcial ze od razu padlo na model z grubej rury (o czym dowiedzialem sie po kupnie) czyli bbsy oem audi kute dostepne w salonach audi za grube $$$ no i sie zakochalem. Jedna felga wazy 7kg a wiec mniej niz 15 calowy kuty oem w audi :)

No bo jak tutaj nie kochac felg na ktorych przy oponie 225/45 17 jezdzi sie po dziurach przyjemniej niz na balonie 195/65 15 a na zakretach trzyma sie jak po szynach?

Tak sie zakochalem w tych felgach, ze na lato I na zime mam ten sam wzor (oraz zapas w tym wzorze!) :)

Opony oczywiscie nowe, juz dawno z uzywek sie wyleczylem.

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Trepek,

BBS jaki by nie był to zawsze jakość.

A wzorek całkiem ok.

Fajnie, że są lekkie.

Nie chciałeś gum 215/50/17?

Te dopiero są wygodne ?

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor
Teraz, black4 napisał:

Trepek,

BBS jaki by nie był to zawsze jakość.

A wzorek całkiem ok.

Fajnie, że są lekkie.

Nie chciałeś gum 215/50/17?

Te dopiero są wygodne ?

Pozdrawiam

Myslalem o 215 ale balem sie czy aby nie za waskie bo felga jest szeroka na 7.5 cala. To by bylo tak idealnie na styk :)

Opublikowano

Do 7,5" 215 ideallo!

Mam takie w swoim ?

 

IMG_20191102_135721.jpg

IMG_20191017_144407_HDR.jpg

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, black4 napisał:

Do 7,5" 215 ideallo!

Mam takie w swoim ?

 

IMG_20191102_135721.jpg

IMG_20191017_144407_HDR.jpg

Widze ze masz drugi wzor felg, za ktorym sie ogladalem na zime ;) 

Opublikowano

A no proszę ! ?

Fajne są bo przy 7,5" mają ET28 i są b.ładnie odsadzone no i są wklęsłe. Optycznie wyglądają na więcej niż 17"

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.