Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, black4 napisał:

Kawał dobrej roboty ?

Będzie top top.

Pozdrawiam

Dzieki ;) jak juz robie to tak aby dobrze bylo. 

27 minut temu, kamil-vag napisał:

Za ten kpl wahaczy i tulei ze zdjęcia ~ 700 zł ?

Wsio ze zdjecia 685zl bez kilku groszy czyli kompletny zawias bez tulei sanek :)

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag Specjalnie dla Ciebie szybka fotorelacja :D

Sanki wróciły z piaskowania:

IMG_4765.JPGIMG_4766.JPG

 

Ja się wziąłem za czyszczenie reszty rdzy z pozostałych części a @trepkowa za odtłuszczanie i podkładowanie:

IMG_4769.JPG

 

Doszedł mi również zestaw do wyciskania tulei więc wziąłem się za pracę i jeszcze zdążyłem jedną tuleję wprasować, szło gładko jak po dupci niemowlaka ;-)

IMG_4771.JPG

 

P.S.

Na pierwszym zdjęciu widac trepki Trepkowej, nie moje :p

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Nawet różowa farbę na kartonie widać, szykuje się odważny projekt :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Frond Side napisał:

Nawet różowa farbę na kartonie widać, szykuje się odważny projekt :decayed:

No i rzuciles @trepkowa pomysla... :D

Opublikowano
6 minut temu, Frond Side napisał:

Nawet różowa farbę na kartonie widać, szykuje się odważny projekt :decayed:

:lol:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj tylko 2h ale jeden wahacz ma zmienione wszystkie tuleje :)

5C2A15DF-B20B-49B6-B32C-0093F6C50DA9.jpeg

Opublikowano

To była istna prowokacja. A mi nie trzeba dwa razy powtarzać :kox:

 

473BAECA-52D8-46C3-B58D-FB2E74F9F56F.jpeg

E13544D6-F892-428D-AF01-AC573796DEE4.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Takze ten... tylni stabilizator będzie oczojebnie różowy :D

Dzisiaj ogarnąłem tuleje w drugim wahaczu, już dochodzę chyba do wprawy bo usunięcie starych tulei plus wprasowanie nowych zajęło mi nieco ponad 2h :) Jutro dojdą ostatnie części. Jakieś śrubki i czujniki ABS. W sobotę planuję zacząć to składać.

Opublikowano

To napewno nie moja wina że masz taki kolor :P a tak serio to powiedz jak to jest z wykreceniem czujnika ABS bo z przodu to standardowo masakra 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Frond Side napisał:

To napewno nie moja wina że masz taki kolor :P a tak serio to powiedz jak to jest z wykreceniem czujnika ABS bo z przodu to standardowo masakra 

Jakiś różowy akcent musiał być :p

Z tyłu z czujnikami jak to z czujnikami - kabel uciąć, zwrotnica w rękę, czujnik w imadło i ukręcamy. Środek czujnika wbijamy do środka ;-) Stąd nowe czujniki wpadają.

P.S.

Dwa widoczne stabilizatory to "gratis" do haka czyli te z wersji 1BE/BV (przód cięższy, tył 18mm).

Edytowane przez trepek

Opublikowano
  • Autor

Po wczorajszej przerwie wróciłem do pracy:

- malowanie ostatnich detali (usunięcie rdzy, podkład, kolor):

IMG_4804.JPG

 

- sanki uzbrojone w górne wahacze (wahacze przykręcone tak jak ELSA podaje - środek tulei od strony zwrotnicy na wysokości 142mm w stosunku do dolnej krawędzi mocowania stabilizatora):

IMG_4805.JPG

 

- zastosowałem oryginalny zamiennik (jak etka podaje) tej dziwnej nakrętki samowciskającej się:

IMG_4806.JPG

- dolne wahacze uzbrojone w nowe czujniki ABS:

IMG_4807.JPG

- porównanie tulei zwrotnicy:

IMG_4808.JPG

Ponad 2h mocowałem się aby wprasować tuleję do zwrotnicy :/

Ale co najważniejsze - sanki i dyfer przykręcone w samochodzie:dance: Teraz będzie już z górki.

Edytowane przez trepek

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, kamil-vag napisał:

No piękna robota trzeba przyznać ?

A dziękuję, powoli ogarniam strucla ;-) We wakacje ogarnę przedni zawias, tutaj juz chyba pójdzie szybciej.

 

P.S.

Spotkał się ktoś z aluminiowymi zwrotnicami z tyłu?

Opublikowano

Eska miała alu zwrotnice. 

Dobra robota z zawiasem  :)

Opublikowano
  • Autor

@staniek

Szkoda ze dopiero wczoraj rzucila mi sie w oczy aluminiowa zwrotnica. Zapodalbym do siebie :) bo ta zeliwna jest pierunsko ciezka.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wprasowałem ostatnią tuleję do zwrotnicy, jutro mają dojść ostatnie brakujące części (gumowe podkładki pod sprężynę na aluminiowe wahacze, nówki z aso). Tylko to mnie blokuje aby wahacze zamontować ;-)

No i tylni stabi, niech się @trepkowa cieszy z wkładu własnego :lol1:

 

IMG_4812.JPG

Opublikowano

U mnie też będzie trzeba poprawić sanie i wahacze. Ile wahacze alu? To jest wszystko w tej cenie co pisałeś wcześniej???

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

@Adam87

Dolnych aluminiowych wahaczy nie ma jako zamiennik ale są dostępne do nich zestawy naprawcze tulei. Co do ceny to:

- 684zł za komplet tulei na dwie strony, dwa dolne stalowe wahacze prowadzące, dwa górne wahacze,

- 200zł za dwa czujniki ABS,

- jakieś śrubki za 150zł-200zł,

- piaskowanie 100zł,

- zestaw do wyprasowywania tulei 350zł,

- dwie podkładki gumowe dolne pod sprężyny 55zł,

- czteropak piwa, flaszka dla ojca za pomoc, duza czekolada dla @trepkowa za pomoc.

Farby, podklady, wlosy murzyna, pedzle itp z wlasnych zapasow ;-)

Opublikowano

Klawo że składasz puzzle. :thumbup1:

Różowy stab Trepkowej  jest ......yyyy very special. :sarcastic:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.