Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 30.04.2020 o 22:14, trepek napisał:

Zegar radiowy, pdc i hak na pokladzie :)

A8C03C5F-E010-455F-8FAA-F0ABD185496B.jpeg

Jak u Ciebie z tym zegarem radiowym? Dokładałeś czy zmieniles antene i dziala? U mnie według kodu powinien być w liczniku wpięte ale nie działa. Podejżewam antene tylko ktora kupić? Tą nowsza czy starsza

Opublikowano
16 minut temu, dzejo napisał:

Jak u Ciebie z tym zegarem radiowym? Dokładałeś czy zmieniles antene i dziala? U mnie według kodu powinien być w liczniku wpięte ale nie działa. Podejżewam antene tylko ktora kupić? Tą nowsza czy starsza

Odpowiem za kolegę, bo miałem ten sam problem, u mnie antena była fabrycznie ale uszkodzona od wody (pękają obudowy i słona woda robi swoje) jak masz kupić to tylko ta 8K0. Z tymi starymi 4B0 to loteria.

Opublikowano
  • Autor

U mnie podpialem i dziala :) ale nie wiem ktora mam wersje, bralem z tego samochodu co zderzak i fotele.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy raz z przyczepka :) 

4523749F-4BA2-4393-ADBF-C194545B2D2B.jpeg
 

Powiem Wam, ze pojebanie sie cofa w takim tandemie :facepalm: ja w prawo a przyczepka w lewo :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kurde fajne w orginalnym haku jest to ze wystarczy tylko podlaczyc przyczepke albo wlozyc redukcje kostki z 13 pin na 7 pin i dezaktywowane sa czujniki parkowania z tylu. Sprytnie :)

Opublikowano
5 minut temu, trepek napisał:

Kurde fajne w orginalnym haku jest to ze wystarczy tylko podlaczyc przyczepke albo wlozyc redukcje kostki z 13 pin na 7 pin i dezaktywowane sa czujniki parkowania z tylu. Sprytnie :)

Nie musi być oryginalny hak żeby tak było.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj 3 urodziny samochodu w moich rekach! Z tej okazji zostały zakupione nowe filtry i olej :D

Opublikowano
19 godzin temu, trepek napisał:

Dzisiaj 3 urodziny samochodu w moich rekach! Z tej okazji zostały zakupione nowe filtry i olej :D

Wlej mu ropki jeszcze Vpower. B)

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Wlej mu ropki jeszcze Vpower. B)

Zawsze wlewam "lepsiejszą" ropę ;-) Tyle kilometrów, co ostatnio robię samochodem to szkoda mówić. Jak na początku marca zatankowalem do pełna tak mam jeszcze ciutkę ponad pół baku. Nie ma gdzie jeździć.

Opublikowano
  • Autor

Nie szuka ktos zadbanej b6’tki?

Opublikowano
7 godzin temu, trepek napisał:

Nie szuka ktos zadbanej b6’tki?

:facepalm:

 

Dlaczego????

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Adam87 napisał:

:facepalm:

 

Dlaczego????

Koronawirus spowodował, że z @trepkowa pracujemy zdalnie z domu od początku marca a ostatnie informacje mówią, że praca zdalna ma trwać co najmniej do końca września. Od początku marca przejeździłem A4'ka ok 400km (z tego ponad 200km to podróż do teściowej). Generalnie nie są potrzebne dwa samochody a do jazdy wokół komina wystarcza Yaris. Brutalna prawda :kwasny:

Opublikowano

Szkoda. Ale wiadomo, że nie mamy wpływu na niektóre rzeczy. Ale myślę, że jak wszystko minie to będzie powrót do marki :audi: :song:

Opublikowano
  • Autor

Napewno do grupy vag :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 

 

To juz ostatni mod jaki zrobie w samochodzie i a4 idzie na sprzedaz.

 

C826B8F5-E90D-4E69-9D82-59E2ACDF936C.jpeg

Opublikowano

No co Ty , podsłuch zakładasz dla przyszłego właściciela ?

Serio z ta sprzedażą ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie, to tylko czujnik jakości powietrza ;-)

Ze sprzedażą serio, serio. Powód - dość prozaiczny. A4 było jako drugi samochód w domu, głównie do dalszych wyjazdów. Nie wyjeżdżamy dalej więc samochód stoi tylko.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na sprzedaż : 

 

Opublikowano

Niechaj trafi w dobre ręce. Gdybyś rok temu wystawiał, to zainteresowałbym się. Szukałem AVF Q z ksenonem.

Opublikowano

Żeby tylko przyszły potencjalny nabywca nie szukał ... Trepkowa w gogle maps. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.