Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Wkoncu jakies pozytywne informacje - w „szalenstwie” podlaczania wszystkiego zauwazylem, ze lusterka nie maja podlaczonego fotochromu. Mysle sobie: „no ladnie, trzeba bedzie ciagnac wiazke od lusterka srodkowego do drzwi”, ale patrze i jest - fabrycznie kable sa doprowadzone do drzwi :) uff... tyle mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nieco spowolniły bo skończyło mi się wolne i po godzinach sobie powoli dziargam.

Przyszedł nowy fant w postaci rączki z otworem na składane lusterka (nówka, swing) oraz brakujący zatrzask kanapy (również nówka):

IMG_5090.JPG

 

Oraz wydziergałem sobie chyba najbardziej wypasioną wiązkę w drzwiach kierowcy i dołożyłem do swojej podłączenie pod pamięć foteli oraz otwieranie tylnej klapy. W sumie ciężko poznać, że coś dokładane B)

IMG_5091.JPG

 

PS.

Różowe krokodylki @trepkowa :kox:

 

Edytowane przez trepek
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy poprowadziłeś wiązkę z gniazda haka do auta?  Dobrze widzę na zdjęciu, że pod lewą lampą czy to inne kable :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, johnnythebest napisał:

Którędy poprowadziłeś wiązkę z gniazda haka do auta?  Dobrze widzę na zdjęciu, że pod lewą lampą czy to inne kable :-)

Pod lewą lampą, tam jest fabryczna gumowa zaślepka. Akurat wiązka haka do tego miejsca jeszcze była :D Więc wystarczyło wyjąć gumową zaślepkę i przełożyć wiązkę. Początkowo myślałem, że wiązka haka idzie przez koło zapasowe (bo na dole też jest gumowa zaślepka) ale nie pasowało mi to, że po założeniu zderzaka będzie widać od dołu kabel od haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też mam hak do założenia, czeka już chwilę na założenie, znajomy od którego brałem miał puszczoną wiązkę przez koło zapasowe i szczerze Ci powiem, że jakoś średnio mi to pasowało. Teraz wiem już którędy puścić kable :thumbup1:

Edytowane przez johnnythebest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę powalczyłem z wiązka drzwi. Przepuściłem przez kostkę drzwi kable do sterowania pamięcią foteli, fotochromy lusterek oraz przy okazji do świateł led w lusterkach. Zaizolowałem również popękane kable.

Wszystko wpiętę w fabrycznych pinach B) Może progress nie jest duży lecz casochłonny. Powoli zaczynam składać środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trepek już coraz bliżej finiszu i pogromca szos będzie gotowy. Tymczasem dziś zgarnął mnie z ogrodu do bardzo pilnej sprawy aby mu potrzymać :decayed:

troszkę artystycznych zdjęć z tego wspaniałego popołudnia :naughty:

 

8B2E1B7F-2B3E-42E9-8815-FC4D2561FD4A.jpeg

3D69C66A-9F47-42E5-9CD6-66BF97A1598E.jpeg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trepkowa

Oj Kszykszy, kiedy Ty znalazlas czas na robienie zdjec?

 

BTW.

Dziala otwieranie klapy ze srodka samochodu oraz obnizanie prawego lusterka po wbiciu wstecznego ;)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Ci nawet w kanale razem . :naughty: .........  :thumbup1:

Bo Kszyksze trzymaja sie zawsze razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiec w fotelach tez dziala - przetestowalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wymodzilem ze mi teraz zmieniarki plyt nie widzi :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę modów wpadło ?

Jak nie widzi zmieniarki to pewnie coś w kodowaniu namieszałeś hehe

Lampy coś modzisz, że błędy żarówki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag

Postojowka sie spalila :/ jedna lampa mi paruje, musze uszczelnic tego nieszczesnego bixa oraz wsadzic wkoncu te helle intemo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie oprawki postojowek na W5W przy okazji, dużo tańsze żarówki, i nie topią się tak te gniazda wtedy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurcze ogrom prac  jakie wykonałeś Trepek poraża. Ile czasu i dolarów zostało w to jakże zacne autko włożone budzi podziw. Ale efekt tych zabiegów przyprawia o gęsią skórkę.  Pogratulować  i życzyć bezawaryjności, a także wielu km z uśmiechem na twarzy.

Pozdrawiam

PS:

@kamil-vag : U mnie w B7 W5W ładnie wtopiło się w lustro, tak że żarówki z jednej lampy nie idzie wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Aleq napisał:

 

Kurcze ogrom prac  jakie wykonałeś Trepek poraża. Ile czasu i dolarów zostało w to jakże zacne autko włożone budzi podziw. Ale efekt tych zabiegów przyprawia o gęsią skórkę.  Pogratulować  i życzyć bezawaryjności, a także wielu km z uśmiechem na twarzy.

Pozdrawiam

PS:

@kamil-vag : U mnie w B7 W5W ładnie wtopiło się w lustro, tak że żarówki z jednej lampy nie idzie wyciągnąć.

Dziękuję za słowa uznania :) Mial to być samochód przy ktorym nic nie będę robił a wyszło jak zwykle :decayed: Jeszcze w tym roku ogarnę fotochrom w prawym lusterku, założe moduły składanych luster od KKAM oraz podłączę Airbagi w tylnej kanapie i to będzie tyle z doposażania, tak myślę. Muszę ogarnąć jeszcze przedni zawias oraz rozrząd. Także plany na ten rok są :)

23 godziny temu, kamil-vag napisał:

Zmień sobie oprawki postojowek na W5W przy okazji, dużo tańsze żarówki, i nie topią się tak te gniazda wtedy... 

Popatrzę nad taką zmianą :) Wykosztowałem się na drogie żarówki postojowe Philipsa White, mało jeździłem i mi padla jedna w lampie, która paruje :/

 

BTW.

Wczoraj wkońcu pojechałem samochodem na jakiś dalszy wyjazd (ponad 100km w jedną stronę) i po zmianie zawieszenia oraz stabilizatorów samochód prowadzi się duuuuużo lepiej. W zakrętach jest bajka :)

Ale znowu @trepkowa strasznie źle wspomina wczorajszą jazdę. Tyle co narzekała się na to, że trzeba biegi zmieniać, że nie wie czy już redukować czy jeszcze nie, na którym biegu jedzie to głowa mała... Ale w sumie jest w tym trochę racji. Wystarczyły 4 miesiące jazdy z samochodem "bez biegów" (czyli Tojtoletem Hybrydowym) i się odzwyczaja człowiek. Kolejny samochód musowo będzie w automacie! Takie np. 3.2 FSI :kox:

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...