Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

WITAM WSZYSTKICH :hi:

ramki klubowe.jpg

Obecnie auto wygląda tak:

audi 2.png

audi tyl.jpg

51648898_250105819243935_536476664066998272_n.jpg

1.jpg

el-wire.jpg

opony.jpg

 

Auto sprowadzone w kwietniu 2016 z Niemiec z przebiegiem 254 tys. , jestem drugim właścicielem

Rok produkcji 2003
Lakier - czarna perła
Napęd na jedną oś
Aktualny Przebieg 310 tys. km

Silnik 1.9 TDI 182 KM/370nm AVF

wykres.png

launch control 2700

popcorn limiter 4700

 

* - felgi 19 Pompei 9J 225/35 Matador = Lato

* - felgi 17 7,5 J 235/45 bridgestone = zima

* - Zaciski 320/288

* - EGR OFF

* - downpipie

* - świece żarowe BERU GN046 - 12V
* - nowy przepływomierz powietrza Bosch

* - nowy płyn: ori G004000M2

* - Stabilizatory przód-tył z s4 ( przód najmocniejszy 4,7kg, tył 20mm)

* - spryskiwacze mgłowe

* - ori xenon
* -
Coming&Leaving Home
* - lusterko wewnętrzne fotochrom
* - zderzak sline

* - Lotka Sline

* - listwy dolne dzwi sline

* - dokładka tył z b7 sline

* - Wydech przelot na końcowych z 2.0 tfsi

* - automatyczne światła

* - kamera cofania

* - El-wire
* - tempomat
* - pełny FIS
* - elektryczne, podgrzewane lusterka
* - 4 x elektryczne szyby
* - 8 x airbag
* - pakiet oświetlenia nóg i klamek

* - wycieraczka tył audi Q5

* - lusterka składane oraz otwierane z pilota

* - bagażnik otwierany z pilota

* - listwy dekoracyjne 7n6 szczotkowane

* - Radio 2din Android 2GB

* - Gałka biegów pikowana skóra

* - mieszek pikowany obszyty czerwoną nicią

* - nakładka ręcznego pikowana obszyta czerwoną nicią

* -  fotele skórzane full elektryczne
* - schowek z funkcja lodówki

* - kierownica multifunkcyjna b7 - s4

* - panel menu oraz aktywowana automatyczna wentylacja

* - zapalniczka obracana

* - dywaniki gumowe petex

 

Edytowane przez MilUl

Opublikowano

Jestem pod wrażeniem :) Piękna audiczka po zmianach :oklasky: Wszystko sam robisz?

Opublikowano
  • Autor

tak, wszystko sam robię :), powoli zaczyna wyglądać :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wpadły klubowe rameczki 3D :), zobaczymy jak z wytrzymałością :)

ramki1.jpgramki2.jpg

Opublikowano

No ładna , ładna , a jak czyściutko w komorze silnika. Powodzenia w modach :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :), następne rzeczy które będą robione to katalizator off, chip, dokładka przód s line, tył 2 kominy, lotka s line.

Edytowane przez MilUl

Opublikowano

Jest jakaś różnica w tunelu środkowym z b7 ? Chodzi mi o odcień.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, albert224 napisał:

Jest jakaś różnica w tunelu środkowym z b7 ? Chodzi mi o odcień.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

delikatna różnica jest, ale nie zauważalna :), ale w końcu tunel wygląda normalnie jak powinien być a nie oblany gumą która się rysuje i ochydnie to wygląda także polecam wymianę na ten z b7 :).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no to działamy :), montaż wydech od 1,8 T,  montaz kierownicy od s4, dokładki i progi w kolor ( oprócz przedniej), downpipe

20646032_1470878259636259_1371938782_n.jpg20677083_1470878389636246_662423488_o.jpg20707570_1470879679636117_1732317929_n.jpg

20706338_1470888739635211_1525773352_o.jpg

 

Edytowane przez MilUl

Opublikowano

Fajnie lecisz z tematem ;) pomyśl jeszcze nad jakimiś stołkami w pół albo całych skórach, wtedy środek nabierze fajnego wyglądu !

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Dnia 7.08.2017 o 16:10, kamil-vag napisał:

Fajnie lecisz z tematem ;) pomyśl jeszcze nad jakimiś stołkami w pół albo całych skórach, wtedy środek nabierze fajnego wyglądu !

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka

Dzięki :), zgadza się, stołki być może wpadną z rs4 recaro, wydech już zamontowany, kiera multi b7 z s4 też już siedzi, listwy pomalowane,  el wire w dekorach wrzucone :), samochód teraz leci do pralni, także zdjęcia na dniach :).

Opublikowano
  • Autor

Trochę zdjęć po montażu wydechu i dokładek z listwami s line w kolor : ]

20864236_1479005115490240_2053515418_n.jpg20884771_1479005278823557_256219434_n.jpg

20885073_1479004588823626_1888894852_n.jpg20891554_1479004875490264_531499101_n.jpg

20891649_1479004768823608_731331008_n.jpg20916088_1479005388823546_310915345_n.jpg

 

Opublikowano

Naprawdę w dobrą  stronę lecisz z modami ? pytanie do downpipe gdzie kupowałes jak można na pw ☺

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pęknięty wąż chłodnicy

IMG_20170711_173533.jpg

 

Czujnik biegu wstecznego 

IMG_20170816_101101.jpg

 

atrapa zapalniczki

IMG_20170818_120803.jpg

 

Haczyk roletki szyby 

IMG_20170818_120815.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No grubo lecisz kolego :D Wydech fajnie sie wpasował :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki, wpasowało się jak talala :). Z nowości to wpadło: el-wire w dekory, dokładka przednia s-line , lotka s line (czapka :)) , zderzak pod PDC,. Wszystko czeka na malowanie i montaż :). 

Jaki polecacie akumulator do AVF 1.9 ? Mój stary akumulator Centra 80AH skończył już swój żywot, więc rozglądam się za nowym. Zauważyłem, że do starego akumulatora wchodzi wężyk odpowietrzający, z tego co się orientowałem to nie wszystkie aku mają teraz te wejścia, wiec jak to z tym jest  :) ?

Edytowane przez MilUl

Opublikowano

Montuj większy, nie będzie problemów zima.

Ja w AVF'ie i teraz w BRD miałem Centre Futurę 100ah 900a i nawet w największe mrozy kręciła silnikami jak wściekła.

Opublikowano

Piekna sztuka :hi: Powodzenia w dalszych modach :-) 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po przerwie  :), autko stało 4 miesiące w garażu( nie było mi potrzebne po za PL), było przepalane co jakiś czas aby się nie zastało :].

wpadło w grudniu kilka nowych gratów :)

-Moc zwięszkona do 182hp/375nm (wykres w 1 poście)

-Nowy włącznik chrom z obwódka od passata (zdjęcie w 1 poście)

-spryskiwacze mgiełkowe

 

a Tutaj świąteczne graty :]

25990929_1624063794317704_1159520841_n.jpg

-Lotka czeka na kolor

-ori gałka biegów od a3 pikowana

- mieszek z czerwoną nicią i rączka ręcznego

Zdjęcia niebawem :]

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam zamiar dorzucić jeszcze dyfuzor z b7 sline, zastanawiam się tylko nad kolorem,  czarny połysk czy srebny ? Kolor auta to już raczej odpada, bo za mocno się zleje.

Zdjęcie zaporzyczone

vyTiJ-f91_heappee.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.