Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zna ktoś kod lakieru, z obramówki grilla RS4?


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, potrzebuje kod koloru ramki w grillu RS4, orientujecie sie jaki jest ten kod, albo gdzie mozna bylo by sie o niego pytac, może ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby w ASO ten kod dostać. Najlepiej byłoby zdobyć grill i podjechać do mieszalni farb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ETKA jest tylko opisane tak: atrapa chlodnicy, kolor matowy aluminium 06/00-09/01 1L1 gdzie "1L1" to oznaczenie koloru.mowa o audi rs4 2001r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam lakier co na lusterka RS4? bo jak tak to na bank maluje swoje

Też za mną chodzi to aluminium na lusterkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie potrzebuje ten kolor bo mam grill od RS4 tylko z czrna ramka, a chce wrocic do serii, i odrazu bym sobie lusterka prysnal bo i tak ida w kolor, a jak nie znajde to ramka idzie w czern, a lusterka pod kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu ramkę zostawił w czerni a lusterka wiadomo aluminium :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze tak zrobie ale na lusterka pasuje mi wlasnie taki kolor jak ten z ramki aluminium, ale takie jakby matowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze tak zrobie ale na lusterka pasuje mi wlasnie taki kolor jak ten z ramki aluminium, ale takie jakby matowe?

Też bym chciał wiedzieć jaki to kolor. Bo jak nie to kupuję chromowane nakładki In-Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie chce tych nakladek, bo ten chrom mi sie nie widzi, a ten co jest na grillu, jest taki matowy, i fajnie to wyglada, przynajmniej dla mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razk chyba juz wyjasnił ? :) Tylko tak szukam po tym numerze i w googlach nic nie widze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razk chyba juz wyjasnił ? :) Tylko tak szukam po tym numerze i w googlach nic nie widze :mysli:

No właśnie z tym numerem jest problem. I jeśli to jest numer tego koloru to czemu nikt szybciej na to nie wpadł i nie pomalował tak lusterek tylko nakładki w chromie kupuje ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kolory nadwozi po kodach juz znalazlem a tego kolorku z grila nie moge znalezc :kwasny: , jak nie znajde do czasu malowania tego kodu to lusterka ida w kolor nadwozia a ramka w czern...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejadę się do mieszalni (może jutro) to się popytam czy jest coś takiego dostępne

Czekamy na info :wink4: Jakby dobrał taki kolor aluminiowy to można by było coś więcej przyrezać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja podalem to chyba tylko kod po ktorym ASO znajduje czesc w odpowiednim kolorze. nie jest to chyba uniwersalne oznaszenie tego koloru (satin aluminium/matowe aluminium). w ETKA wszystkie czesci w tym kolorze (lusterka, relingi, ramka grilla) maja oznaczenie 1L1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja podalem to chyba tylko kod po ktorym ASO znajduje czesc w odpowiednim kolorze. nie jest to chyba uniwersalne oznaszenie tego koloru (satin aluminium/matowe aluminium). w ETKA wszystkie czesci w tym kolorze (lusterka, relingi, ramka grilla) maja oznaczenie 1L1.

To się okaże jak Pawu podjedzie do mieszalni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie przypomnialem jak ktos malowal jaies dekielki od alufelg podobnym lakierem ( chrom w spray'u). Był podobny kolor jak ramki grilla RS4... Moze ktos spróbowac taki tani lakiee "chrom" to 10 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...