Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 S4 B8 3.0Tdi+++

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam,

Krótka historia moich samochodów:

Passat b5 1.9Tdi AFN 110KM/180KM+

Turbo BRD potem gtb2260vk większe wtryski, pompa paliwa, fmic i wiele innych, ostatecznego strojenia się nie doczekał bo wpadło A4 B7...passat.thumb.jpg.edb2bbeaecfe73765518285f3207b973.jpgSAM_5768.thumb.JPG.7118d7771f99a39b1decec66080ed41c.JPG

 

Audi A4 B7 3.0Tdi ASB 233KM/250KM

Zaczęło się od wymiany wtrysków i programu w Compsporcie (jak się okazało słabego, aktualny właściciel poprawi wynik), potem już tylko wygląd ze zwykłego na sline i zamiana wyposażenia...audi.thumb.jpg.d4acb5658d7157aa116045f8ba30e012.jpg

18317968_1642460039117050_1564138367_o.thumb.jpg.e436934a4478a17915863a2086d759dd.jpg

Audi A4 B8 3.0Tdi CAPA 240KM/330KM

Opis będę rozwijał, jeszcze praktycznie nic przy niem nie zrobiłem poza przymiarkami felg [emoji6] i hamownią...

593bbfe1207cd_Beztytuu.jpg.28c5a0cbf26e16516abb2d9a9f142689.jpg

19074597_1683620498334337_1371728679_o.thumb.jpg.cd86817ef506208792f0098e292d383e.jpg

KR-999TU_A4-B8-CAPA-MOD-WYDECH-FMIC_2017-06-08_19-16.pdf

 

Już po modyfikacjach [emoji16]8e68d7e37996108503042b436a1caa45.jpg

Edytowane przez GBodzio

Opublikowano

No kolego:wink:

 Szacun za kolejne 3.0 TDI i oczywiście także duży plus ➕ za sedana :banan:

Daj fotki jak się prezentuje w środku! 

Opublikowano
  • Autor

Wszystko dodam w pierwszym poście jak będzie czas [emoji5]26bd1af27c69e79c4cc3848357c6f94d.jpg

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No to zaczyna się ciekawie!

A manualna miała być, bo ja również mam manuala, ale następną celuje w automacie ( tipa) ? 

Opublikowano
  • Autor

Automatem nie umiem jeździć jeszcze poza tym wole pomieszać biegami sam a i sprzęgło wymienie jak mocy nie wytrzyma [emoji5] miało być 3.0tdi a że trafiło sie juz porobione w dobrej cenie to się nawet nie zastanawiałem [emoji6]

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To w takim układzie udanych modów i gratki z fury :wink:

Opublikowano

Zapowiada się grubo :thumbup1:

Powodzenia w rezaniu 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj przyszła nowa dokładka zderzaka s4, poprzednia w niewyjaśnionych okolicznosciach zginęła ale i tak juz była trochę zmęczona [emoji6]71ef6d8fcebc8c741f19339b7b777a3f.jpg

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powodzenia w modach kolego :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szybka przymiarka felgi 20" [emoji5]c34cde36dd37db6ac2657c18502f08f1.jpg

 

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

 

1b320454a7f46e0e50f751afeaa01078.jpg

 

 

Opublikowano
  • Autor

Wymiana filtra powietrzad4ac8a0542fd624a7e96283cf59c2624.jpg

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Idziesz do przodu jak RS :wink:

Opublikowano

mogę się mylić ale coś mi się wydaje że to auto to była fura Patroxa - nie wiem ilu miała po nim właścicieli ale wszędzie bym ją poznał :)

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się [emoji5] potem był jeszcze jeden który nic nie zmieniał a teraz ja [emoji6] jeśli jest jakiś temat dotyczacy tego samochodu to podeslijcie, coś bym sie o nim dowiedział [emoji3]

 

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Grill rs już jest, pasuje dobrze, ramke na rejestracje mozna dobrze i łatwo przymocować, znaczek też. Mocowania pdc wieksze niz kratki wiec trzeba odcinać żeby to ładnie wyglądało [emoji5]46bc8e659bbf44f3d01658f2bbe7daa5.jpg

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:shock3: dzieje się

Mody ruszyły z kopyta :thumbup1:

 

Opublikowano

Gratulacje pięknego samochodu :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki [emoji6] aktualnie auto u lakiernika bo na zderzaku i masce juz było dużo odpryskow po tylu latach, w sobote powinno wrócić to wrzucę grill i zrobię jakieś fotki :)

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Zderzak wymalowany, grill na miejscu a w wolnym czasie przerobiłem kratki s-line tak aby przynajmniej w jakimś stopniu pasowały do grilla [emoji6]d1ed869a42a85eb9d9473bf73db42151.jpg

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Znana na stożek coś daje w tdi?

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.