Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 - Czerwony Cichociemny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema po dłuższej przerwie!

Przedstawiam nowego członka rodziny, S4 B8 2009r Misano Red w dosyć ciekawej opcji. 

Na dzień dzisiejszy jest 396KM/475Nm

A z wyposażenia to chyba jest wszystko, albo większość co było na tamte lata

  • Skrętne bixenony
  • Carbony
  • Side Assist
  • Fotele S grzane z pamięcią
  • Lusterka full opcja
  • Asystent świateł drogowych
  • Aktywny tempomat
  • Drive Select
  • Sportowy Dyferencjał
  • Magnetic Suspension
  • Radio DAB
  • Szyberdach
  • Navi
  • Kamera cofania

Brak keylessa i lane assista ale nie wiem czy był na tamte lata? 

Felgi trzeba będzie odnowić ale na razie nie ma pomysłu za bardzo.

 

Auto akurat do sprawnego wyprzedzania :) Tylko ten dźwięk 3.0 jest trochę zbyt kulturalny (w porównaniu do Maseraka np. ) Więc może wpadnie wydech z klapami

20170611_192918_resized.jpg

20170611_192926_resized.jpg

20170611_192929_resized.jpg

20170611_193016_resized.jpg

20170611_193042_resized.jpg

20170611_193109_resized.jpg

20170611_193118_resized.jpg

20170611_193155_resized.jpg

20170611_193205_resized.jpg

20170611_193230_resized.jpg

20170611_193253_resized.jpg

20170611_193307_resized.jpg

20170611_194146_resized.jpg

20170611_194227_resized.jpg

20170611_192940_resized.jpg

Opublikowano

No to jest prawdziwe S4

Ładne auto :thumbup1:

Opublikowano

Bardzo ladne S4 , niech sluzy jak najdluzej i bezawaryjnosci zycze :) 

Opublikowano

Gatuluje zakupu, sprawdzałeś spalanie? :P

Opublikowano

Graty eSy :) środek masz mega :kox::kox: 

Bezawaryjności :hi: 

Opublikowano

no nareszcie coś kupiłeś :decayed:  gratki zakupu :)

ale tunera tv brakuje, keylessa brakuje.. bida :decayed:

coś będziesz dłubał?

Opublikowano

fajna opcja - fajny kolorek - koło do zmiany

Opublikowano

Starsznie mnie w Eskach wkurzają te zawalone syfem końcówki wydechu - jak byś kupił ese w dieslu to byś miał ładne chromowane :decayed:

Opublikowano

Garatulacje zakupu. Piekny sztos!

 

koło rzeczywiście do zmiany, wygląda jak rotor po szlifierce. Strasznie cięzko wygląda.

Opublikowano
47 minut temu, miron78 napisał:

Starsznie mnie w Eskach wkurzają te zawalone syfem końcówki wydechu - jak byś kupił ese w dieslu to byś miał ładne chromowane :decayed:

mój brat w S3 po każdym przejeździe leci ze szmatką je przetrzeć :lol:

Opublikowano

Fajna sztuka :naughty: takie połącznie kolorystyczne w środku to jest wypas :kox:

Opublikowano

Wow, tylko pozazdrościć, piękna jest.

Opublikowano

Bardzo ładna .Gratulacje zakupu.

Opublikowano

Fajna ale tymi nakładkami na łopatki to można pasażerowi oko wybić. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie Miron w planach jest swap na diesla ;)

 

Keylessa podobno nie było na te lata? 

 

Co do felg to się zgadzam, d*py nie urywają i do tego ta powłoka się nie trzyma. Pożyjemy zobaczymy :)

Opublikowano

Młody graty zakupu.

Końcówkami się nie przejmuj każda benzyna tak ma :decayed: (niestety)

Felgę tylko faktycznie wymień.

Po za tym autko kompletne w ekstra setupie i kolorze :kox:

Życzę dobrej zabawy:evil:

Opublikowano

Fajniutki :naughty:

 

Graty :hi:

Opublikowano
11 godzin temu, Młody_drog napisał:

 

Keylessa podobno nie było na te lata? 

 

 

wydaje mi się, że był.. ojciec w Q7 2009 miał..

Opublikowano

Był - mam w 2008 roczniku :)

 

Co do auta to:

* koła jakieś 20" z dobrym wzorem

* kiera na właściwe miejsce + normalne blachy :D

 

Poza tym super auto :) Jakie średnie spalanie przy normalnej jeździe i ile ~ 0-100km/h ?

 

pozdrowienia!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.