Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polerka w domu - co kupić ?


Degnerix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Posiadam A4 b5 w ciemno granatowym lakierze na którym nie będę ukrywał że widoczne są rysy, te większe i te mniejsze. Postanowiłem że zakupię maszynkę polerską do domowego użytku więc nie potrzebna jest mi jakaś hiper mega wypasiona i jakaś pasta. I teraz pytanie do Was co polecilibyście zakupić ? Czy taka maszynka za 150zł +/- wystarczy + pasta ? W dodatku odkleja mi się listwa na drzwiach kierowcy - czy jest jakiś sposób na jej dobre przyklejenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

Jaki masz budżet na tą pastę i polerkę? Możesz kupić ją w necie czy wolisz stacjonarnie? Jesteś pewien że umiesz to zrobić? Robiłeś to kiedyś? Czytałeś o tym?
Wrzuć jakieś zdjęcie oświetlonego lakieru postaramy się dobrać jakąś pastę i pad, chociaż to troche jak wróżenie z fusów.
Listwę możesz przykleić na klej do szyb ja tak robiłem i trzyma się  jak zła.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

nigdy tego nie robiłem, byłby to mój pierwszy raz. Budżet hmm musiałbym się zastanowić a zdjęcie lakieru podrzucę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szmager napisał:

Jeżeli chodzi o ryski to pamiętaj, że jest takie coś jak pasta tempo :P

Jak chcesz sobie pogorszyć stan lakieru i chwilowo to zakryć tłustym wypełnieniem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bruuuum napisał:

Jak chcesz sobie pogorszyć stan lakieru i chwilowo to zakryć tłustym wypełnieniem :facepalm:

To był żart - ale widzę, że tu nie można się pośmiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję obejrzeć na yt materiały swag tv, można wiele się dowiedzieć i zobaczyć co z czym się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie chcesz pogorszyć stanu lakieru nie inwestuj w tanie maszyny obrotowe , dla początkujących polecam maszyny dual action "DA" plus futro i np pasta meguiars 501

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...