Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 minut temu, Pucek napisał:

Swoją drogą, przywiozłem dzisiaj czarne relingi, teraz tylko ogarnąć wymianę i znowu bliżej końca :kox:

Jak zmienisz daj mi proszę instrukcję na PW jak Ci to poszło. Mnie będzie czekać to samo. A myślę że powinno się to dać odkręcić stronami bez darcia odrazu całej podsufitki 

Opublikowano
12 minut temu, miron78 napisał:

jakiś leszcz garażowy bo mu się wszystko wysypało po paru dniach :decayed:

Ten z knurowa? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, krystian3769 napisał:

Jak zmienisz daj mi proszę instrukcję na PW jak Ci to poszło. Mnie będzie czekać to samo. A myślę że powinno się to dać odkręcić stronami bez darcia odrazu całej podsufitki 

Liczyłem na Ciebie z tymi relingami:grin:

Czekam na info od kumpla który kiedyś zmieniał w B8 bo nie chcę czegoś zniszczyć:wink:

Opublikowano
12 minut temu, miron78 napisał:

Pucek teraz wiesz dlaczego ja prawie zawsze w 3.0tdi zostawiałem serie

Tym bardziej że esowe i każde inne większe od serii mają jeszcze jedną wielką wadę:

Albo nie da się umyć felg od środka albo się da lecz kończy się strasznym poranieniem rąk - a tak mam spokój i felgi od środka zawsze czyste :decayed:

Kupiłbyś sobie w końcu większe felgi a nie tylko te 20stki, mniej kebsów to nie będziesz taki gruby i Ci ręka wejdzie tam gdzie trzeba :lol:

Opublikowano
6 minut temu, Pucek napisał:

Liczyłem na Ciebie z tymi relingami:grin:

Czekam na info od kumpla który kiedyś zmieniał w B8 bo nie chcę czegoś zniszczyć:wink:

:grin: 

No jakoś się to ogarnie 

Ja też mam kolegę na forum co zmieniał podsufitke to Go pod pytam :decayed:

Opublikowano

Jak ruszyłeś temat relingów? 

Ja właśnie przed chwilą odebrałem.

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, krystian3769 napisał:

Jak ruszyłeś temat relingów? 

Ja właśnie przed chwilą odebrałem.

Ruszyłem ale już stoje:grin:

zdemontowałem:

- sławne rączki

- daszki przeciwsłoneczne

- lampki

No i stoje, próbowałem targać słupki ale wolałem odpuścić temat, czekam aż kumpel wróci z wakacji i będziemy działać :wink:

Opublikowano

Nic nie pourywałeś ?:wink:

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, krystian3769 napisał:

Nic nie pourywałeś ?:wink:

Poświęciłem tylną rączkę żeby widzieć jak się do reszty dobrać tzn. uszkodziłem jeden ten zatrzask, reszta bez szkód, pod koniec roku i tak wkładam czarny sufit więc nie było szkoda:decayed:

 

Jak chcesz to nagram Ci filmik jak się dobrać do tego.

Edytowane przez Pucek

Opublikowano
8 minut temu, Pucek napisał:

Poświęciłem tylną rączkę żeby widzieć jak się do reszty dobrać tzn. uszkodziłem jeden ten zatrzask, reszta bez szkód, pod koniec roku i tak wkładam czarny sufit więc nie było szkoda:decayed:

 

Jak chcesz to nagram Ci filmik jak się dobrać do tego.

Był bym Ci bardzo wdzięczny :hi:

Jak możesz to napisz na PW co i jak 

Nie chcę tu Ci śmiecić w temacie 

Na forum jest jakiś manual do tego ? Nigdzie nie znalazłem...

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, krystian3769 napisał:

Był bym Ci bardzo wdzięczny :hi:

Jak możesz to napisz na PW co i jak 

Nie chcę tu Ci śmiecić w temacie 

Na forum jest jakiś manual do tego ? Nigdzie nie znalazłem...

Nie widziałem żadnego manuala, coś tam nagram i wrzucę na YT:wink:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, H4mm3R napisał:

Też macie problemy...

podsufitka B8 avant.pdf

Sufit już zrzucony, ale mi chodziło o tą szmatę która zasłania dach panoramiczny.

Opublikowano
11 minut temu, Pucek napisał:

Sufit już zrzucony, ale mi chodziło o tą szmatę która zasłania dach panoramiczny.

Masz na fb ;)

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, H4mm3R napisał:

Masz na fb ;)

Dzięki!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości:

- przyciemnione szyby - mocno ze względu na dziecko/dzieci

-wymiana relingów na czarne

-oklejone chromowane ramki szyb na czarny mat - kolor bardzo zbliżony do "uszczelki"

-ramka grilla + kratki pomalowane w czarny połysk

IMG_20170724_141702.jpg

IMG_20170724_141711.jpg

IMG_20170724_141720.jpg

IMG_20170724_141733.jpg

IMG_20170724_141740.jpg

 

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

Sam oklejałeś ramki szyb? Jeśli tak to jaką folią?

Czym malowałeś kolego grill i ramke?

Opublikowano

Szkoda, że przodu nie zrobiłeś najsłabszą folią, wyglądało by to sporo lepiej :naughty:

Opublikowano

Polift przodu by się przydał :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.