Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taka ciekawostka ze strony Audi USA. U nas na razie nie wyświetlają tych komunikatów.

 

image.png

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Natrafiłem na stronę serwisu ASO i to co poniżej, to chyba lekka przesada nawet dla premium. 3-4 razy więcej niż płacę w VAG Ś..... u chłopaków.

image.png

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

No chore ceny ale to normalka. Wujek ostatnio za nowe tarcze i klocki na tył do SQ5  zapłacił 780€

Opublikowano
52 minuty temu, Muskel1 napisał:

No chore ceny ale to normalka. Wujek ostatnio za nowe tarcze i klocki na tył do SQ5  zapłacił 780€

Grubo ? Ja za klocki przód i tył TRW oraz pełny przegląd z wymianą oleju i wszystkich filtrów oraz przeglądem zapłaciłem 1450 zł w marcu br.?

Opublikowano
6 minut temu, vvalery napisał:

Grubo ? Ja za klocki przód i tył TRW oraz pełny przegląd z wymianą oleju i wszystkich filtrów oraz przeglądem zapłaciłem 1450 zł w marcu br.?

W ASO?

Opublikowano
19 godzin temu, Muskel1 napisał:

W ASO?

Nie u znajomych WRC Laguna w VAG Świlcza. 

Opublikowano
Godzinę temu, vvalery napisał:

Nie u znajomych WRC Laguna w VAG Świlcza. 

:thumbup1:

Opublikowano

Panowie, byłem dzisiaj w ASO umówić się na wymianę pompy wody, a kobitka mówi mi, że jeszcze jest akcja serwisowa wymiany sterownika i zostanie on wymieniony przy okazji pompy. Mam pytanie co to jest za akcja. W tamtym roku nikt o niej nie wspominał, ani dwa lata temu jak byłem z autem w ASO. To coś świeżego?

z góry dzięki za info.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Którego sterownika? Masz nr akcji?

Opublikowano
6 minut temu, Muskel1 napisał:

Którego sterownika? Masz nr akcji?

Nic mi nie powiedziała, a ja byłem tak podekscytowany wymianą tej pompy na gwarancji, bo za miesiąc mija, że z tego wszystkiego zapomniałem gościa na końcu zapytać. Może to co kiedyś Muskel pisałeś: 96G2

Bo jak sterowanie silnika ze względu na ekologiczny bełkot to im podziękuję. Ale nigdzie takiej akcji dla mojego silnika nie znalazłem.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał:

Wpisz na tej stronie swój VIN czy coś pokaże

 

Wpiałem mój Vin i coś takiego Diese Fahrgestellnummer ist ungültig. Bitte beachten Sie, dass diese 17-stellig sein muss und keine Sonderzeichen sowie Zeichen I, Q, O, i, q oder o enthalten darf.

VIN mam WAUZZZF46GA057302

Mogłbyś Muskel zobaczyć bo ja zniemieckiego noga. Dziękuję.

Opublikowano

Podałeś błędnie VIN dlatego. W każdym razie jest akcja serwisowa 96G5- pisze, że naprawa sterownika Gateway 

20210904_112739.jpg

Opublikowano

Jak masz vcds  to zrób sobie przed wymianą i po wymianie autoscan. Zobaczysz czy sterownik wymienili czy tylko flash zrobili. 

Opublikowano

Dziękuję Muskel1. Jesteś nieoceniony. Nie mam vcds niestety. Ciekawe z tym VIN, bo podawałem taki jak wyżej i napisali że nie prawidłowy. Dziwne.

Zapytam w ASO co zrobili. Ten facet powinien powiedzieć prawdę.

jeszcze raz serdecznie dziękuję ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Nie ma sprawy:wink:

Może gdzieś wkradł się błąd we wklepywaniu lub o jedno puste pole za dużo. Ważne, że przyjął:decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Wpisz na tej stronie swój VIN czy coś pokaże

 

Siema!

Również skorzystałem z tej strony..po moim nr VIN wyskoczyły 2 sprawy:

-aktualizacja oprogramowania jednostki sterującej silnika (24DY)

-kamera przednia- naprawa (90K9)

Moje auto nie jest już na gwarancji. Będzie bezahlen?:decayed:

Opublikowano
20 minut temu, nerwos napisał:

Siema!

Również skorzystałem z tej strony..po moim nr VIN wyskoczyły 2 sprawy:

-aktualizacja oprogramowania jednostki sterującej silnika (24DY)

-kamera przednia- naprawa (90K9)

Moje auto nie jest już na gwarancji. Będzie bezahlen?:decayed:

Moje też, a te akcje są bezpłatne. ?
p.s. Działa ten vin. Wpisywałem odwrotnie kod na górze vin na dole. ???

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

24DY dotyczy aktualizacji sterownika silnika najczęściej z kodem CSWB chociaż niektóre CRTC też obejmuje. Oficjalnie ze strony Audi znaczy, update ma zlikwiwować nierówną pracę silnika. Są jednak przypuszczenia, że chodzi o zamazanie śladów manipulacji układu oczyszczania spalin związanego z aferą Diesel Gate. Jest dobrowolną akcją i nie nadzorowaną przez KBA. Możesz odmówić ale musisz podpisać dokument, że nie wyrażasz zgody. Akcja bezpłatna. 

90K9 dotyczy kamery na szybie. Przeprowadzają parametryzacje kamery i dopasowują parametry grzałki kamery (dopasowują zakres temperatur grzałki). Powinna być także bezpłatna. 

 

Opublikowano
14 minut temu, vvalery napisał:

Moje też, a te akcje są bezpłatne. ?
p.s. Działa ten vin. Wpisywałem odwrotnie kod na górze vin na dole. ???

Pomyłki się zdarzają:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.