Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, vvalery napisał:

Przemyślałem i mając car play wolę przepić te 1000 zł. Przyzwyczaiłem się i nie czuję potrzeby wyrzucania 1000 zł jednak. ?

Na zdrowie! :decayed::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, vvalery napisał:

Przemyślałem i mając car play wolę przepić te 1000 zł. Przyzwyczaiłem się i nie czuję potrzeby wyrzucania 1000 zł jednak żeby mieć Google między zegarami. ?

Też tak bym zrobił, licencje na audi Connect wykupiłem na jakiś czas i powiem że kuleje trochę czasem błąd logowania , czasem błąd serwera (jeśli chodzi o pogodę czy info) . Jeśli chodzi o sterowanie smartfonem ok(czyli ta tańsza)

Więc dla widoku z satelity na mapach , nie opłaca się.

Edytowane przez dawid195a
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dawid195a napisał:

Też tak bym zrobił, licencje na audi Connect wykupiłem na jakiś czas i powiem że kuleje trochę czasem błąd logowania , czasem błąd serwera (jeśli chodzi o pogodę czy info)

Potwierdzam błędy. U mnie niestety jest podobnie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misku napisał:

Potwierdzam błędy. U mnie niestety jest podobnie :sad:

Błędów logowania nigdy nie miałem, ale fakt jest taki, że zniknęły informacje o pociągach , samolotach i city events choć w licencjach mam je wykupione jeszcze na ponad rok. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu macie, bo u mnie pusto? Strzelam, że wzmacniacz od BO.
Nie mniej jednak mam pomysł, żeby zaprojektować tam mocowanie na gaśnice. Aktualnie wala mi się za fotelem kierowcy. :wacko:

IMG_20211028_154855.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ASO na przeglądzie. MyAudi już mi się łączy ale musiałem się wylogować i zalogować jeszcze raz. 

Cały czas mapa chce mi się aktualizować już chyba od miesiąca... oczywiście jak było auto w ASO to się aktualizacja nie pojawiała.

 

Ktoś z Was programował bezprzewodowy apple car play? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vvv napisał:

Byłem w ASO na przeglądzie. MyAudi już mi się łączy ale musiałem się wylogować i zalogować jeszcze raz. 

Cały czas mapa chce mi się aktualizować już chyba od miesiąca... oczywiście jak było auto w ASO to się aktualizacja nie pojawiała.

 

Ktoś z Was programował bezprzewodowy apple car play? 

Nie poinformowali Cię czasem, że "Dziennik kosztów" i "Ewidencja przebiegu" kończy żywot w myAudi. Jest informacja aby wszystkie dane wyeksportować bo po 31.12.2021 ich już nie bedzie tak jak tych pozycji w myAudi. To jest jakiś skandal z tym krojeniem. Za niedługo drzwi nie będzie można otworzyć.:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 19:06, vvv napisał:

Ktoś z Was programował bezprzewodowy apple car play? 

Mam coś takiego: 

 

Dałem 65$ i działa. Jedynie jest mniej "responsywny" niż na kablu, czasem mapa google się przytnie. Jakość dźwięku taka sama jak na kablu, łączy się w kilka sekund.

Edytowane przez zb0oj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam dziennika kosztów i ewidencji przebiegu w MyAudi, a wszystkie licencje mam do 2023 (navi , infotainment, connect remote, connect safety adn service) 

 

Udało mi się zaprogramować carplay bezprzewodowy (mam a4 po lifcie), ale czasem mi się wiesza i nie wiem czy tak jest czy może jeszcze gdzieś coś powinienem przestawić. Szkoda, że jak jest jeden telefon podłączony pod carplay to nie można podpiąć drugiego. Jeszcze szukam jak uaktywnić VIM bo pojawiło się w appce za 100 kredytów. 

 

Jak kogoś interesują kodowania to znalazłem taką stronę: 

WWW.DRIVE2.RU

Автомобильная социальная сеть

 

Edytowane przez vvv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kristof91 napisał:

Szukam A4 B9 2.0 TDI 190 automat. Budzet +-85k. Ktoś bedzie sprzedawał?

Mam w avancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kristof91 napisał:

Daj info na pw

Napisz do mnie na Whatsaapie to wyślę Ci foty  693456699

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2021 o 14:22, vvv napisał:

Udało mi się zaprogramować carplay bezprzewodowy (mam a4 po lifcie), ale czasem mi się wiesza i nie wiem czy tak jest czy może jeszcze gdzieś coś powinienem przestawić.

Z tym carplay to jest jakiś nieśmieszny żart. W samochodach z 2021 (np. Q5 i Q7), w których ten system jest montowany w fabryce, ludzie (w tym ja) mają ciągłe problemy z zawieszaniem się sytemu i rozłączaniem telefonu.

Jest na ten temat całkiem świeży wątek: https://www.audiworld.com/forums/q5-sq5-mkii-discussion-218/apple-carplay-disconnects-phone-3009153/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sowiq napisał:

Z tym carplay to jest jakiś nieśmieszny żart. W samochodach z 2021 (np. Q5 i Q7), w których ten system jest montowany w fabryce, ludzie (w tym ja) mają ciągłe problemy z zawieszaniem się sytemu i rozłączaniem telefonu.

Jest na ten temat całkiem świeży wątek: https://www.audiworld.com/forums/q5-sq5-mkii-discussion-218/apple-carplay-disconnects-phone-3009153/

Czyli nie ma jak kabelek. nigdy nie było problemów. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...