Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, wampir napisał:

 

Zapytacie dlaczego avanta? Nie po to aby korzystać z jego ładowności tylko dlatego bo lubi avanty.

 

Ale ja też zawsze kupuje Avanty bo mi się bardziej podobają:decayed:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też w tak kuriozalny sposób tłumaczysz zmiany w aucie, które wpływają na bezpieczeństwo swoje i innych? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wampir napisał:

Czy też w tak kuriozalny sposób tłumaczysz zmiany w aucie, które wpływają na bezpieczeństwo swoje i innych? 

 

Nie, u mnie wszystko musi być 110%:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Muskel1 napisał:

Nie, u mnie wszystko musi być 110%:wink:

Dokładnie. 

Takie podejście jak Twoje powinno być promowane na forum ENTUZJASTÓW marki!!!

Mam nadzieję, że nie przeczytamy tu za chwilę odpowiedzi w stylu...

"Ja Ci nie zabraniam montować to i ty mi nie zabraniaj"

"To forum jest niezgodne z konstytucją"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, nie tylko własne tylko przede wszystkim innych uważam, że nie ma kompromisów. Wkładanie ledów,  hidów i innych wynalazków do lamp H7 i twierdzenie, że nikogo nie razi bo ustawił, to po prostu czysta ignoracja.i egoizm. To samo tyczy się wszystkich innych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo. Temat rzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wampir napisał:

a Ja polecam jakieś za duże koła z oponami o koniecznie za małej nośności. Oby tylko wyglądało :D

Moje 265/30/20 maja odpowiednia nośność ;-)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, wampir napisał:

Ja się śmieję z niego (do dzisiaj) bo miał kiedyś B6 w avancie. 

Zapytacie dlaczego avanta? Nie po to aby korzystać z jego ładowności tylko dlatego bo lubi avanty.

Zapakował do niego felgi R19, ale że opon o nośności dla B6 nie idzie kupić w R19 albo są bardzo drogie to zamontował takie z indeksem nośności 88 bo i tak nikogo i niczego w tym avancie nie wozi (tak zapewniał).

Mam nadzieję, że wyrosłeś z takich głupot bo indeks nośności 88 to chyba się nawet do corsy nie zakłada :D :D

 

 

Mnie się wydaje ze 90% użytkowników kupuje avanty dlatego ze im się bardziej podobają a nie dlatego żeby wozić w nich betoniarkę… Osobiście jestem w tych 90%.

aczkowliek bagażnik się czasem przydaje :polew: miałem pare różnych transportów :polew: ja wychodzę z założenia ze to auto jest do używania

D0CE1727-63C7-4FFB-A5C7-52256A5A6652.jpeg

616EA9E0-4618-4AAF-859F-3227EFA373A4.jpeg

29366DE6-7440-4894-B98A-6035979FDD9A.jpeg

4DCA617A-E615-4CC4-B08D-F69F05B634AB.jpeg

92BA7EDE-1D5B-4D62-8624-C6616F24EFDC.jpeg

924CB88C-7B1C-46DE-A42C-C09528C5F998.jpeg

537792BF-8B80-44E4-9D6D-A7CFD605921B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B9 jak narazie nie było za bardzo okazji. Raz miałem tylko z 600kg hamulcow w bagażniku. :polew:

084E1085-CF8B-4139-B092-63DA1816DBC3.jpeg

65D87F96-4110-4EA8-AAD3-CFBB6F03448C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, siemian napisał:

Gratki zakupu. Wrzuć jakieś fotki ze środka. Klimatronik 3 strefowy? Bo to najczęściej dyskwalifikuje auto i powoduje to ze kosztuje z 15 tys mniej.
 

Jak widzę takie dokładki zderzaka to bierze mnie na wymioty. ściągaj predziutko i będzie ładne autko. I te lusterka to chyba nie ori satyna 

Czemu ma ściągać maxtona? Przecież taki splitter fajnie się prezentuje i dodaje sportowego charakteru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Michu1996 napisał:

Czemu ma ściągać maxtona? Przecież taki splitter fajnie się prezentuje i dodaje sportowego charakteru :wink:

Bo jest wieśniacki i pasuje do passata a nie do audi? Audi nie trzeba na sile dodawać sportowego charakteru jakimiś pseudo spoilerami. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

maxton jest tak wieśniacki że nawet do passata nie pasuje :grin:

Ja mówię o takim 20 letnim passacie z przebiegiem 168 tys km, którego kupił syn rolnika z Podlasia, od niemieckiego taksówkarza :polew:

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wampir napisał:

Czy też w tak kuriozalny sposób tłumaczysz zmiany w aucie, które wpływają na bezpieczeństwo swoje i innych? 

 

Chłopie ma wrażenie że nigdy nie miałeś doczynienia z autem na kołach z naciagiem. Wałkujesz ten temat i wałkujesz. Ale spokojnie. Objezdziłem kilka takich kompletów i dla Twojej wiedzy żyje i mam się dobrze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kristof91 napisał:

Chłopie ma wrażenie że nigdy nie miałeś doczynienia z autem na kołach z naciagiem. Wałkujesz ten temat i wałkujesz. Ale spokojnie. Objezdziłem kilka takich kompletów i dla Twojej wiedzy żyje i mam się dobrze? 

Koła z naciągiem to temat na osobny wątek. Nigdy nie zrozumiem co niektórzy ludzie (na szczęście nie za wiele) w tym widzą. Ani to ładne ani praktyczne. Skoro to takie super to dlaczego żaden producent na świecie nie zdecydował się wypuszczać aut na takich śmiesznych konfiguracjach

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie życzę sobie abyś do mnie pisał chłopie. Nikt tu nie porusza tematu naciągu tylko indeksu nośności który świadomie zaniżyłeś. Skończ propagować bzdury na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wampir napisał:

Nie życzę sobie abyś do mnie pisał chłopie. Nikt tu nie porusza tematu naciągu tylko indeksu nośności który świadomie zaniżyłeś. Skończ propagować bzdury na forum.

Przepraszam,  że uraziłem pana. I ja nic nie propaguje. Założyłem takie opony wtedy na swoją odpowiedzialność i tyle. Zreszta temat indeksów jest chyba Twoim ulubionym na forum?

 

9 godzin temu, siemian napisał:

Koła z naciągiem to temat na osobny wątek. Nigdy nie zrozumiem co niektórzy ludzie (na szczęście nie za wiele) w tym widzą. Ani to ładne ani praktyczne. Skoro to takie super to dlaczego żaden producent na świecie nie zdecydował się wypuszczać aut na takich śmiesznych konfiguracjach

Marek dokładnie temat na osobny wątek. A o gustach się nie dyskutuje i tyle w temacie. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kristof91 napisał:

 Założyłem takie opony wtedy na swoją odpowiedzialność 

Gdybyś takim zestawem jeździł tylko po swoim podwórku a nie po drogach publicznych nikt by pewnie nic nie powiedział. W momencie wyjazdu na drogę publiczną narażasz także innych uczestników ruchu i tu już nie ma "na swoją odpowiedzialność". Było minęło ale na przyszłość pomyśl innymi kategoriami. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Muskel1 napisał:

Gdybyś takim zestawem jeździł tylko po swoim podwórku a nie po drogach publicznych nikt by pewnie nic nie powiedział. W momencie wyjazdu na drogę publiczną narażasz także innych uczestników ruchu i tu już nie ma "na swoją odpowiedzialność". Było minęło ale na przyszłość pomyśl innymi kategoriami. 

I tego się trzymajmy?stare dzieje? wyrosłem z tego?

@wampir kończymy spinę??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ktoś tu porządki świąteczne zrobił. Nie zdążyłem dowiedzieć się, co w B9 z Matrixami nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2021 o 11:42, Muskel1 napisał:

Gdybyś takim zestawem jeździł tylko po swoim podwórku a nie po drogach publicznych nikt by pewnie nic nie powiedział. W momencie wyjazdu na drogę publiczną narażasz także innych uczestników ruchu i tu już nie ma "na swoją odpowiedzialność". Było minęło ale na przyszłość pomyśl innymi kategoriami. 

Muskel1 masz 100% rację, że dorzucę swoje 3 grosze. O wypłacie odszkodowania z ubezpieczenia nawet nie wspomnę, w razie jakiejkolwiek kolizji. A co do avanta to czasem rower wleci do bagażnika bo ekipa jest. ?

D9575066-B1DD-4D0B-8A6C-1CB62FBB835B.jpeg

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...