Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Muskel1 napisał:

Kabel to kabel. Ja do dziś słuchawek tylko na kablu używam:decayed:

No bo to najlepszy dźwięk. Mam Beyerdynamic Aventho Wireless, które grają bardzo dobrze, ale mogą buty nosić za Yamaha HPH Pro 500, które są na drucie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel też ma swoje wady, od czasu do czasu miałem czarny ekran i musiałem odpiąć i podpiąć jeszcze raz. 

Do pracy mam parę km i irytowało mnie ciągłe wyciąganie telefonu z kieszeni. Na trasy wiadomo, że lepiej po kablu. 

W weekend jeszcze raz odłączyłem i podłączyłem i póki co działa całkiem dobrze, oczywiście przy założeniu że korzysta się z jednego telefonu. Telefon od razu podpina się pod car play przez co drugi telefon nigdy się automatycznie nie podłączy.

 

Teraz szukam jak odblokować VIM i móc odpalić youtube ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2021 o 11:28, kristof91 napisał:

Szukam A4 B9 2.0 TDI 190 automat. Budzet +-85k. Ktoś bedzie sprzedawał?

W dobrym wypasie w tej cenie będzie ciężko coś upolować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2021 o 14:49, sowiq napisał:

Z tym carplay to jest jakiś nieśmieszny żart. W samochodach z 2021 (np. Q5 i Q7), w których ten system jest montowany w fabryce, ludzie (w tym ja) mają ciągłe problemy z zawieszaniem się sytemu i rozłączaniem telefonu.

Jest na ten temat całkiem świeży wątek: https://www.audiworld.com/forums/q5-sq5-mkii-discussion-218/apple-carplay-disconnects-phone-3009153/

Z tego co widzę, to tylko o ajfonach tam piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2021 o 14:08, siemian napisał:

W dobrym wypasie w tej cenie będzie ciężko coś upolować. 

A jednak sie udało. 16 rok 182tys km DETA Quattro stronic. Full sline, virtual, alcantara, panorama, matrix, ambient, itd

IMG-20211107-WA0029.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kristof91 napisał:

A jednak sie udało. 16 rok 182tys km DETA Quattro stronic. Full sline, virtual, alcantara, panorama, matrix, ambient, itd

IMG-20211107-WA0029.jpg

Gratki zakupu. Wrzuć jakieś fotki ze środka. Klimatronik 3 strefowy? Bo to najczęściej dyskwalifikuje auto i powoduje to ze kosztuje z 15 tys mniej.
 

Jak widzę takie dokładki zderzaka to bierze mnie na wymioty. ściągaj predziutko i będzie ładne autko. I te lusterka to chyba nie ori satyna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, siemian napisał:

Gratki zakupu. Wrzuć jakieś fotki ze środka. Klimatronik 3 strefowy? Bo to najczęściej dyskwalifikuje auto i powoduje to ze kosztuje z 15 tys mniej.
 

Jak widzę takie dokładki zderzaka to bierze mnie na wymioty. ściągaj predziutko i będzie ładne autko. I te lusterka to chyba nie ori satyna 

Dzieki. Tak 3 strefy. Kiera o fotele bez logo sline tylko ale sufit czarny je. No tez mi ten makston srednio pasuje. Lustra lakierowane pod ori. Ale to niejest to. Mam tylko tyle narazie. 

Seryjne heble to jakas porażka. Auto ma wirusa na 225km 475nm. I to wogule nie hamuje. Co polecasz oczywiscie nie za miliony a żeby było lepiej?

IMG-20211107-WA0027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak z innej beczki. Polecicie jakieś gumowe dywaniki żeby były dobrze dopasowane i pasowały w mocowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcinL napisał:

A jak tak z innej beczki. Polecicie jakieś gumowe dywaniki żeby były dobrze dopasowane i pasowały w mocowania?

Oryginały. Przynajmniej wyglądają jako tako. Aczkowiek zimy są takie ze od paru lat nie używam gumowych 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kristof91 napisał:

Dzieki. Tak 3 strefy. Kiera o fotele bez logo sline tylko ale sufit czarny je. No tez mi ten makston srednio pasuje. Lustra lakierowane pod ori. Ale to niejest to. Mam tylko tyle narazie. 

Seryjne heble to jakas porażka. Auto ma wirusa na 225km 475nm. I to wogule nie hamuje. Co polecasz oczywiscie nie za miliony a żeby było lepiej?

IMG-20211107-WA0027.jpg

Ja jak kupiłem b9 to przy pierwszej nawrotce na dwupasmówce bym się rozpierdzielil bo nie dohamowałem i na milimetry koło barierek przeszedłem. Mam dużo różnych hamulcow. Wszystko zależy od kół jakie masz. Takim fajnym kompromisem jest 375 moim zdaniem. I one tez wychodzą najlepiej w stosunku cena/jakoś. Ogólnie mam dużo fajnych cukiereczków do b9 wiec jak coś chcesz to pisz śmiało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kristof91 napisał:

Dzieki. Tak 3 strefy. Kiera o fotele bez logo sline tylko ale sufit czarny je. No tez mi ten makston srednio pasuje. Lustra lakierowane pod ori. Ale to niejest to. Mam tylko tyle narazie. 

Seryjne heble to jakas porażka. Auto ma wirusa na 225km 475nm. I to wogule nie hamuje. Co polecasz oczywiscie nie za miliony a żeby było lepiej?

IMG-20211107-WA0027.jpg

Jezus Maria a co to za kabel wystaje z kratki nawiewu? Jak takie coś widzę to uciął bym ręce komuś kto to zrobił. :polew:

tak samo jak nie rozumiem wieszania zapaszkow w aucie np na kratkach nawiewu. Tzn w ogóle nie rozumiem sensu wieszania zapaszkow. Wystarczy się myć i wtedy nie będzie śmierdziało w aucie. W domu tez palicie kadzidełka? :polew: Jak wsiadam do auta z zapachami to od razu myśle ze jestem w taksówce. 
 

Ale ogólnie auto fajne, troszkę prac „kosmetycznych” i będzie igiełka. Obudowy lusterek dać albo ori czarne albo ori satynę, a te wysuwali.

Na pewno powiesilbym jakiś większy krzyż na lusterku i to koniecznie podświetlany. 
widocznie poprzedni właściciel musiał byś świetnym kierowcom skoro woził krzyż żeby pasażerowie mogli się pomodlic o szczęśliwe dotarcie do celu :polew:

no i koniecznie do zestawu trzeba nakleić taka szopkę na deskę rozdzielczą :-D

01B65705-2930-487A-AE7C-4197CA3047DD.jpeg

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, siemian napisał:

Jezus Maria a co to za kabel wystaje z kratki nawiewu? Jak takie coś widzę to uciął bym ręce komuś kto to zrobił. :polew:

tak samo jak nie rozumiem wieszania zapaszkow w aucie np na kratkach nawiewu. Tzn w ogóle nie rozumiem sensu wieszania zapaszkow. Wystarczy się myć i wtedy nie będzie śmierdziało w aucie. W domu tez palicie kadzidełka? :polew: Jak wsiadam do auta z zapachami to od razu myśle ze jestem w taksówce. 
 

Ale ogólnie auto fajne, troszkę prac „kosmetycznych” i będzie igiełka. Obudowy lusterek dać albo ori czarne albo ori satynę, a te wysuwali.

Na pewno powiesilbym jakiś większy krzyż na lusterku i to koniecznie podświetlany. 
widocznie poprzedni właściciel musiał byś świetnym kierowcom skoro woził krzyż żeby pasażerowie mogli się pomodlic o szczęśliwe dotarcie do celu :polew:

no i koniecznie do zestawu trzeba nakleić taka szopkę na deskę rozdzielczą :-D

01B65705-2930-487A-AE7C-4197CA3047DD.jpeg

Nie no kabel byl od ladowarki a krzyż niestety zabrał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja polecam jakieś za duże koła z oponami o koniecznie za małej nośności. Oby tylko wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2021 o 10:41, black70 napisał:

Z tego co widzę, to tylko o ajfonach tam piszą.

Tak, bo CarPlay to iPhone'y. W Androidach nazywa się to Android Auto.

Ja spróbowałem jednego ze sposobów, o którym tam pisali. "Zapomniałem" na telefonie połączenia WiFi i Bluetooth z samochodem, a później w samochodzie skonfigurowałem połączenia na nowo. Póki co, odpukać, problem nie wystąpił ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kristof91 napisał:

Nie no kabel byl od ladowarki a krzyż niestety zabrał? 

To nie krzyż, ino różaniec. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wampir napisał:

a Ja polecam jakieś za duże koła z oponami o koniecznie za małej nośności. Oby tylko wyglądało :D

Dalej z tego nie wyrosłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wampir napisał:

a Ja polecam jakieś za duże koła z oponami o koniecznie za małej nośności. Oby tylko wyglądało :D

Jak zo kiedyś Toony śpiewał: "fele o rozmiarze, w którym da się w trójkę przezimować" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się śmieję z niego (do dzisiaj) bo miał kiedyś B6 w avancie. 

Zapytacie dlaczego avanta? Nie po to aby korzystać z jego ładowności tylko dlatego bo lubi avanty.

Zapakował do niego felgi R19, ale że opon o nośności dla B6 nie idzie kupić w R19 albo są bardzo drogie to zamontował takie z indeksem nośności 88 bo i tak nikogo i niczego w tym avancie nie wozi (tak zapewniał).

Mam nadzieję, że wyrosłeś z takich głupot bo indeks nośności 88 to chyba się nawet do corsy nie zakłada :D :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wampir napisał:

Ja się śmieję z niego (do dzisiaj) bo miał kiedyś B6 w avancie. 

Zapytacie dlaczego avanta? Nie po to aby korzystać z jego ładowności tylko dlatego bo lubi avanty.

Zapakował do niego felgi R19, ale że opon o nośności dla B6 nie idzie kupić w R19 albo są bardzo drogie to zamontował takie z indeksem nośności 88 bo i tak nikogo i niczego w tym avancie nie wozi (tak zapewniał).

Mam nadzieję, że wyrosłeś z takich głupot bo indeks nośności 88 to chyba się nawet do corsy nie zakłada :D :D

 

 

O kim mowa?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...