Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, wuPiotrek napisał:

Ale pestymistyczne podejście, z góry zakładasz że nikt po kilku miesiącach tego nie złamie ;) 

To nie jest moje podejście tylko fakt na dzień dzisiejszy. Czas pokaże.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie śmiejcie. W niektórych elektrycznych klapach bagażnika jest dodatkowy przycisk z kłódką. Co to za dodatkowe wyposażenie/pakiet? Czy to jest przy komfortowym kluczyku?

edit: niestety w konfiguratorze nie jest to wyjaśnione.

Edytowane przez black70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w pakiecie komfortowy klucz. Zawiera ono także czujnik otwierania i zamykania klapy gestem (nogą). Przycisk ten zamyka klapę i ryglule zamki. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieranie nogą to dodatkowy pakiet za 3030 zł:

Czy przy takim wyborze będzie podwójny przycisk z kłódką?136481778_2021-12-07(1).thumb.png.2d440a20f11271d6e4a8d6640bed1668.png

Edytowane przez black70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki pakiet wybierzesz, jeżeli wybierzesz PGC to otwieranie gestem jest już w pakiecie klucz komfortowy. Na rynek szwajcarski trzeba było osobno zamawiać otwieranie gestem i dopłacać. Być może na polski podobnie. 

20211207_203330.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, black70 napisał:

Otwieranie nogą to dodatkowy pakiet za 3030 zł:

Czy przy takim wyborze będzie podwójny przycisk z kłódką?136481778_2021-12-07(1).thumb.png.2d440a20f11271d6e4a8d6640bed1668.png

Nie wiem, na niemieckim konfiguratorze otwieranie gestem należy do pakietu klucz komfortowy. 

20211207_204456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa przyciski w klapie i dla mnie to w ogóle nie ma sensu elektryczna klapa bez tego przycisku z kłódką :) przyciskam, zamyka się i rygluje, widziałem auta z elektryczną klapą i bezkluczykowym dostępem a bez tego przycisku. Mam też otwieranie klapy gestem nogi - super sprawa, szczególnie jak auto jest brudne.

BTW czy również macie tak że czasami auta nie da się zamknąć z przycisku klapy? Czasami on wpada w taki tryb, w scenariuszu: klapę otwieram z przycisku na drzwiach, zamykam wszystkie drzwi i niechcący je rygluję dotykając klamkę > wtedy przestają działać przyciski na klapie i nie mogę jej zamknąć (żaden z przycisków nie działa). Pomaga odryglowanie zamków. Tak jakby klapa się usypiała. Może coś robię źle? Miałem tak dwa-trzy razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poświęcony czas. Komfortowy klucz zawarty jest w moim przypadku w pakiecie Comfort, więc oddzielnego kodu PGC nie mam. Dlatego nie wiem, czy będę miał ten podwójny przycisk. Auto właśnie się wyprodukowało :banan:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, black70 napisał:

Dziękuję za poświęcony czas. Komfortowy klucz zawarty jest w moim przypadku w pakiecie Comfort, więc oddzielnego kodu PGC nie mam. Dlatego nie wiem, czy będę miał ten podwójny przycisk. Auto właśnie się wyprodukowało :banan:

 

Kiedy odbiór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam takiej informacji. Kwestia dostarczenia do dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak :decayed: Albo trochę poczekam i zrobię rejestrację już w nowym roku. Będzie lepiej wyglądać na papierze ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, z czym wiąże się wymiana wkładów lusterek zewnętrznych na fotochromatyczne? Trzeba jeszcze coś kodować lub dokładać kable? Mam wewnętrzne lusterko wsteczne fotochromatyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłady fotochromatyczne mają dodatkowo 2 przewody, które należy dołożyć do wiązek lusterek. Dodatkowo kodowanie. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie zamówione ASI (Audi smartphone interface), a w podłokietniku tylko jedno wejście USB. Coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może dlatego,  że w poliftach CarPlay i Android Auto działa bezprzewodowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było, bo wygląda to na bida wersję. Nawet nie ma AUX, tylko jedno USB i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę, to właśnie tak jest w poliftach. Pod podłokietnikiem jest jedno gniazdo USB-C bez wyjścia AUX. Dodatkowo ładowarka indukcyjna. Drugie gniazgo USB-A (tylko do ładowania).znajduje się tam gdzie kiedyś była zapalniczka.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, ładowarka indukcyjna... Marzenie... Usunęli ze specyfikacji. Z przodu jest drugie gniazdo USB obok guzika startera a z jego prawej strony okrągłe 12V. Dzięki. Uspokoiłeś mnie z tymi USB w podłokietniku. Autko na razie oglądałem pobieżnie, bo odbiór w przyszłym tygodniu. Kiedyś pytałem się o klapę. Faktycznie, są tam 2 przyciski. Otwierania gestem chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...