Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie dorobić kluczyk ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki cylinder średnicy ok 10 cm opakowany w piankę? Tak mam coś takiego.

Opublikowano

no i jak go zdejmiesz to pod spodem jest numer nabity.

Opublikowano

Ok dziś wybadam i wieczorem pomarudzę Wam dalej :evil:

Sprawa wygląda tak

dsc0280yc.jpg

a numer pod pompką tak

dsc0281sn.jpg

ale co to mi dało? :decayed:

Opublikowano

hmmm jeśli po nr miała by literę B to by obsługiwała piloty na częstotliwości 433,92

a jeśli C to nie miała by sterowania z pilota a tak to nie wiem :decayed:

Opublikowano

Dokładnie jak miałem wcześniej z literką C to nie działało sterowanie z pilota a teraz mam tak jak Ty bez żadnej literki tylko numer i wszystko działa także pompkę masz raczej dobrą. Także szukaj odpowiedniego kluczyka używanego i do dzieła.

Opublikowano

No dobra ale odpowiedni kluczyk to taki od A4 po lifcie czy jeszcze jakiś?

Opublikowano

Przede wszystkim żeby miał częstotliwość 433,92

były 3 i 2 przyciskowe. Jak mam 3 przyciskowy, początek numeru na kluczyku to 8D0

Coś takiego http://allegro.pl/kluczyk-scyzoryk-audi-a3-a4-s4-a6-a8-4d0-837-231-a-i1766481698.html

Opublikowano

Ok super pięknie dziękuje. Nie jest może zbyt tani , ale chyba wezmę właśnie tego bo ładny stan.

Opublikowano

no stan ładny... ale chyba taniej wychodzi kupić "grata" i dokupić obudowę

Opublikowano

Pewnie masz rację , ale z drugiej strony elektronika (switch) też się w jakiś tam sposób zużywa. Zamówiony jak dojdzie będe marudził dalej :)

Opublikowano

Witam

Czy aby odczytać nr z klyczyka (scyzoryk) trzeba rozłożyć obudowepilota czy to ten nr na grocie ?

Opublikowano

Trzeba rozsunąć scyzoryk i wtedy widać numery.

Opublikowano

Trzeba rozsunąć scyzoryk i wtedy widać numery.

Cały nr musi być taki sam??

Opublikowano

tak by było najlepiej

Opublikowano

tak by było najlepiej

A jeśli nie to jaka jego część powinna być zgodna z moim nr?

Opublikowano

Nie wiem, wiem że nie moglem dokodować kluczyka z a6 do a4

teoretycznie każdy mówi że jak częstotliwość się zgadza to już wszytko gra... tylko później nie ma kto pomóc jak się urodzi problem jak u mnie.

Kupiłem wtedy kluczyk z nr takim samym jak miałem i nie było żadnego problemu z zakodowaniem.

Jeśli już na prawdę chcesz kombinować to na pewno żeby się zaczynał 4D0...[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 11:41_________________________________________________zresztą nie widzę problemu w kupnie kluczyka o takim samym nr jak się ma :kox:

Opublikowano

U mnie też tak było jak próbowałem z kluczykiem od A3 też nie dało rady a częstotliwość się zgadzała a działać nie chciał.

Jak będzie na kluczyku 8D0 to raczej na pewno będzie dobry.

Opublikowano

Trzeba rozsunąć scyzoryk i wtedy widać numery.

Czy przy rozkładaniu pilota czekają mnie jakies niespodzianki typu wypadajace sprężynki, bateria itp. Czy po takiej operacji mogę nie odpalic auta? Pytam bo to jedyny kluszyk jaki posiadam - jak sie spi.. to :wallbash:

Opublikowano

Trzeba rozsunąć scyzoryk i wtedy widać numery.

Czy przy rozkładaniu pilota czekają mnie jakies niespodzianki typu wypadajace sprężynki, bateria itp. Czy po takiej operacji mogę nie odpalic auta? Pytam bo to jedyny kluszyk jaki posiadam - jak sie spi.. to :wallbash:

nic sie nie stanie :kox:
Opublikowano

Witam scyzoryk już doszedł , dorobiłem też grot więc pozostała tylko kwestia elektroniki. Bylem u speców ale jeden wola 150 a drugi 200 zyla , a to raczej sporo. Wiem że pestka jest zamknięta więc trzeba włożyć nową. Po za tym nie mam kodów. Jest coś co mogę zrobić sam , aby zejść z tej kwoty?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.