Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie dorobić kluczyk ?


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm jeśli po nr miała by literę B to by obsługiwała piloty na częstotliwości 433,92

a jeśli C to nie miała by sterowania z pilota a tak to nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak miałem wcześniej z literką C to nie działało sterowanie z pilota a teraz mam tak jak Ty bez żadnej literki tylko numer i wszystko działa także pompkę masz raczej dobrą. Także szukaj odpowiedniego kluczyka używanego i do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim żeby miał częstotliwość 433,92

były 3 i 2 przyciskowe. Jak mam 3 przyciskowy, początek numeru na kluczyku to 8D0

Coś takiego http://allegro.pl/kluczyk-scyzoryk-audi-a3-a4-s4-a6-a8-4d0-837-231-a-i1766481698.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stan ładny... ale chyba taniej wychodzi kupić "grata" i dokupić obudowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację , ale z drugiej strony elektronika (switch) też się w jakiś tam sposób zużywa. Zamówiony jak dojdzie będe marudził dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wiem że nie moglem dokodować kluczyka z a6 do a4

teoretycznie każdy mówi że jak częstotliwość się zgadza to już wszytko gra... tylko później nie ma kto pomóc jak się urodzi problem jak u mnie.

Kupiłem wtedy kluczyk z nr takim samym jak miałem i nie było żadnego problemu z zakodowaniem.

Jeśli już na prawdę chcesz kombinować to na pewno żeby się zaczynał 4D0...[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 11:41_________________________________________________zresztą nie widzę problemu w kupnie kluczyka o takim samym nr jak się ma :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak było jak próbowałem z kluczykiem od A3 też nie dało rady a częstotliwość się zgadzała a działać nie chciał.

Jak będzie na kluczyku 8D0 to raczej na pewno będzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozsunąć scyzoryk i wtedy widać numery.

Czy przy rozkładaniu pilota czekają mnie jakies niespodzianki typu wypadajace sprężynki, bateria itp. Czy po takiej operacji mogę nie odpalic auta? Pytam bo to jedyny kluszyk jaki posiadam - jak sie spi.. to :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozsunąć scyzoryk i wtedy widać numery.

Czy przy rozkładaniu pilota czekają mnie jakies niespodzianki typu wypadajace sprężynki, bateria itp. Czy po takiej operacji mogę nie odpalic auta? Pytam bo to jedyny kluszyk jaki posiadam - jak sie spi.. to :wallbash:

nic sie nie stanie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam scyzoryk już doszedł , dorobiłem też grot więc pozostała tylko kwestia elektroniki. Bylem u speców ale jeden wola 150 a drugi 200 zyla , a to raczej sporo. Wiem że pestka jest zamknięta więc trzeba włożyć nową. Po za tym nie mam kodów. Jest coś co mogę zrobić sam , aby zejść z tej kwoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...