Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie dorobić kluczyk ?


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Instrukcja programowania pilotów. GRUPA VAG ( Audi, Seat, Skoda, VW).

Do programowania pilota zdalnego sterowana muszą być dwa kluczyki.

A ten wkładany do stacyjki może być plastikowy?? bo mam taki jakis dodatkowa z tworzywa a scyzoryk mi coś nawala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja programowania pilotów. GRUPA VAG ( Audi, Seat, Skoda, VW).

Do programowania pilota zdalnego sterowana muszą być dwa kluczyki.

A ten wkładany do stacyjki może być plastikowy?? bo mam taki jakis dodatkowa z tworzywa a scyzoryk mi coś nawala

:polew: :polew: :polew:

Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja programowania pilotów. GRUPA VAG ( Audi, Seat, Skoda, VW).

Do programowania pilota zdalnego sterowana muszą być dwa kluczyki.

A ten wkładany do stacyjki może być plastikowy?? bo mam taki jakis dodatkowa z tworzywa a scyzoryk mi coś nawala

:polew: :polew: :polew:

Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać :decayed: :decayed:

ale nie wiem co Cie tak rozbawiło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikowym kluczykiem można normalnie odpalić auto. Jest to kluczyk awaryjny, który według zaleceń producenta powinien być przechowywany np. w portfelu.

Gdzieś czytałem że powinno się go używać jedynie w sytuacjach awaryjnych. Podobno komputer odnotowuje, że użyto awaryjnego klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włóż ten plastikowy do stacyjki i odpal ;)

Nie wiem jak jest w B5, ale w B6 spokojnie odpalisz silnik z tego 3 plastikowego (u mnie przynajmniej nie ma z tym najmniejszego problemu).

Czyli w tym plastikowym również jest chip...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk plastikowy jest kluczykiem 4. Pełen komplet jaki otrzymuję się wraz z nowym autem to: 2 kluczyki główne, 1 warsztatowy i 1 awaryjny,plastikowy. :wink4:

Ktoś kiedyś twierdził że kluczyka awaryjnego można użyć ograniczoną ilość razy. Chyba chodziło, że nie można go stale używać i komputer liczy ile razy został użyty pod rząd. Głowy za tą teorie nie daje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę się zagalopowałem. Sorki :embarrassed:

Cały czas byłem przekonany, że ten plastikowy jest tylko do otwarcia drzwi (awaryjnego).

Nie wiedziałem, że da się nim odpalić brykę.

Sorki :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sam zakodować imo w nowym kluczyku. :wink4: Znalazłem na allegro transponder MEGAMOS ID13, posiadam VAG COMA USB KKL oraz program VAG EEProm. Czy to mi wyszczy żeby sczytać pin z imo i zaprogramować nową pastylkę? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Bo ten program nie zagra z fejsem na USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nadal aktualne, to daj znac na PW to dam Ci numer do znajomego. On z IMO radzi sobie bez problemu, ma sprzęt, czy z alarmem da sobie rade to niewiem. To jest w Jabłonnie/pod wawa/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Piszę bo nie znalazłem odpowiedzi.

Chodzi o pilota do b7 mam 2 scyzoryki. oba działaly, po czym z obu wyjołem baterie i przestały działać.

zakodowałem oba piloty chyba wkładając jeden do stacyjki a drugi do zamka, dzialały.

Teraz jeden główny przestgał działac i używam zapasowego. nie mogę zakodowac głównego. wymieniłem baterie i nic??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam problem z zakodowaniem kluczyka, przestudiowalem w praktyce wszelakie teorie na temat programowania kluczyka i ni hu hu...

a rozchodzi sie o to ze gdy podpinałem nowe radio poszła mala zwara a kluczyk byl w stacyjce..(mam nadzieje ze sie rozkodował) od dluzszego czasu nie moge sie z tym uporac, a otwieranie zamochodu niczym poloneza kluczykiem w zamek jest nieco uciazliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę temat

muszę dorobić kluczyk scyzoryk do Audi 2007, czy wiecie gdzie mogę to zrobić w Poznaniu lub okolicach w miarę tanio, uknułem że kupię obudowę z transponderem na allegro i muszę tylko dorobić grot i zaprogramować immo (chyba tak można)

może zna ktoś ceny samego dorobienia i zaprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gdańsku u gościa dorabiającego klucze taka operacja kosztuje tyle co w ASO przed upustem. Czyli uważam że bez sensu. W ASO za domówienie zwykłego kluczka biorą 190 zł + 150 za zaprogramowanie. Możliwe że zamawiając sam grot będzie taniej o ile się tak można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...