Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie dorobić kluczyk ?


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest taki problem że po dorobieniu i zaprogramowaniu auto normalnie odpala na nowym kluczyku ale nie działa otwieranie i zamykanie z pilota, wogóle nie reaguje po naciśnięciu przycisku. Próbowałem wkładając jeden kluczyk do stacyjki i drugi do zamka i naciskać przycisk i nic żadnej reakcji.Kluczyk mam taki jak w aukcji wyżej 433,92 MHZ z 3 przyciskami.

Ktoś może ma jakiś pomysł czemu nie chce działać zamykanie i otwieranie z pilota???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taki problem że po dorobieniu i zaprogramowaniu auto normalnie odpala na nowym kluczyku ale nie działa otwieranie i zamykanie z pilota, wogóle nie reaguje po naciśnięciu przycisku. Próbowałem wkładając jeden kluczyk do stacyjki i drugi do zamka i naciskać przycisk i nic żadnej reakcji.Kluczyk mam taki jak w aukcji wyżej 433,92 MHZ z 3 przyciskami.

Ktoś może ma jakiś pomysł czemu nie chce działać zamykanie i otwieranie z pilota???

spróbuj zaprogramowac vagiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie to programowanie trzeba wykonać bo kombinowałem już i nic a pytałem też takiego niby speca to powiedział że w tych modelach się nie da Vagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie to programowanie trzeba wykonać bo kombinowałem już i nic a pytałem też takiego niby speca to powiedział że w tych modelach się nie da Vagiem.

w dziale warsztat masz pięknie pokazane co i jak :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten opis: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html;msg823691#msg823691

To już widziałem i próbowałem ale nadal coś nie halo :confused4:

W B6 jest tak samo jak w B5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 robisz w sterowniku centralnego zamka,a nie w modole komfortu(B6)reszta tak samo 10 adaptacja ,kanal 21 :good:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:35_________________________________________________nyna,a wczesniej pilot dzialal?moze on jest winien,mogl ie popsuc...czasem takie rzeczy sie zdazaja,ale dla pewnosci-pogadaj z kims,kto ma tez b5 i sprobuj zakodowac inny kluczyk-przynajmniej jedna rzecz wyeliminujesz :wink4: potem "dopiszesz" go z powrotem do tego drugiego auta :wink4:

Vagiem-jesli nie ma problemu z kluczykiem czy sterownikiem ,zarobisz w kazdym aucie typu VAG i nie sluchaj glupot,ze nie da rady,bo robilem to nie raz-jeden raz,byl problem,chlopak z Forum jechal do mnie ponad sto km,tylko po to,zeby sie przekonac,ze w Serwisie Audi pracuja,albo ulomki,albo lenie,bo powiedzieli mu,ze nie da rady,tylko nie potrafili podac przyczyny...-VAG i do auta-rzeczywiscie ,nie dalo rady,wiec wzialem jego pilota do mnie do auta i okazalo sie ,ze pilot jest OK,"pilot podszedl" do mojego auta-jak zawsze,powrot do jego auta i rozmowa,co sie okazalo,ze przyczyna byl modol komfortu po prostu byl popsuty,dodatkowo nie dzialal czasem c.zamek z klucza na wszystkie drzwi,szyby itp-konkludujac-Serwis i spece tam pracujacy-stwierdzili,ze nie da rady,bo cos nie bangla,ale dupska nie ruszyli,zeby sprawdzic co... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Teraz właśnie będziemy podmieniać pompkę centralnego zamka i zobaczymy czy da radę zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat żeby nie zakładać nowego.

Otóż che wymienić swój stary kluczyk na scyzoryk ori. Kupiłem już "banana" 3 przyciski z a4 2006 i nie wiem jak rozwiązać problem z imo. Mam już docięty grot teraz tylko pozostało zakodowanie imo.

Czy muszę wymienić transponder w tym scyzoryku na czysty czy może da sie go ponownie zakodować?

Wyczytałem na forum że w moim starym kluczyku jest pestka którą koduje się tylko raz a w nowych kluczykach można programować transponder kilkakrotnie. Jak to wygląda w praktyce?

Przełożenie transpondera ze starego kluczyka nie wchodzi w grę bo mam niestety tylko jeden i chciałbym go sobie zostawić jako zapasowy. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat żeby nie zakładać nowego.

Otóż che wymienić swój stary kluczyk na scyzoryk ori. Kupiłem już "banana" 3 przyciski z a4 2006 i nie wiem jak rozwiązać problem z imo. Mam już docięty grot teraz tylko pozostało zakodowanie imo.

Czy muszę wymienić transponder w tym scyzoryku na czysty czy może da sie go ponownie zakodować?

Wyczytałem na forum że w moim starym kluczyku jest pestka którą koduje się tylko raz a w nowych kluczykach można programować transponder kilkakrotnie. Jak to wygląda w praktyce?

Przełożenie transpondera ze starego kluczyka nie wchodzi w grę bo mam niestety tylko jeden i chciałbym go sobie zostawić jako zapasowy. :wink4:

musisz włożyć nowy transponder i zakodować...one sa wielokrotnego zapisu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz włożyć nowy transponder i zakodować...one sa wielokrotnego zapisu

chyba nie,bo jak sie "zamknie" proces adaptacji do immo-juz tej samej pastylki nie uzyjesz do innego auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz włożyć nowy transponder i zakodować...one sa wielokrotnego zapisu

chyba nie,bo jak sie "zamknie" proces adaptacji do immo-juz tej samej pastylki nie uzyjesz do innego auta

oczywiście...ale mówiłem,że wielokrotnego zapisu w danym aucie :wink4:

PS: Tak na marginesie jest już sprzet co otwiera zamkniete transpondery ale nie ma sie co rozpisywac lepiej włożyć nowy czysty bo to nie sa duze pieniadze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest już sprzet co otwiera zamkniete transpondery

nie wiem,czy to dobry pomysl,bo i zlodzieje moga tego uzywac... :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym Was prosić o radę. Chce zamówić w ASO jeszcze jeden kluczyk do swojej B5. Za kodowanie tego kluczyka wołają 150zł. Czy jest możliwość abym zrobił to sam ? Czy należy to zrobić w taki sposób jak jest to opisane w 1 poście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym Was prosić o radę. Chce zamówić w ASO jeszcze jeden kluczyk do swojej B5. Za kodowanie tego kluczyka wołają 150zł. Czy jest możliwość abym zrobił to sam ? Czy należy to zrobić w taki sposób jak jest to opisane w 1 poście ?

ale za zakodowanie pilota czy immo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jestem pewien, szybko wpadłem do ASO tylko zapytać.

Może opisze co mam i co chce osiągnąć, tak będzie prościej :decayed:

W swoim aucie mam alarm Langeforda, nie Audi. Chce kupić jeszcze jeden kluczyk do mojego auta. Facet w ASO powiedział tak: kluczyk 190zł + strojenie czy kodowanie 150. Chodzi o zwykły kluczyk nie w scyzoryku.

audi-s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...