Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie dorobić kluczyk ?


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma już tej firmy, od której kupowałem płytkę sterującą centralką i alarmem do starej B5, która pasowała np. do ori banana od B7. Nazywała się can24alarms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy jeśli by kupić ori kluczyk taki na 2 przyciski scyzoryk to czy nie dało by się ze starego kluczyka przełożyć samej płytki i transpondera? Oczywiście dorobienie grotu i gra i buczy jak choremu w piersiach. :decayed:

Pytanie tylko czy płytke ze starego da się zmieścić w obudowie scyzoryka.

Bo wtedy przecierz zostaje tylko obudowa a elektronika jest ze starego kluczyka tak więc powinno śmigać. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przerabiałem w zeszłą zimę, wymieniałem moduł centralnego zamka który jest odpowiedzialny za oświetlenie wnętrza auta, obsługę pilotów centralnego zamka i ma kompresorek do otwierania zamków. Aby jakikolwiek pilot radiowy działał to moduł musi taki pilot obsługiwać jest mnóstwo rodzajów tych centralek (modułów).

Link do strony z modułami do naszych niuniek: http://www.digakom.de/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4

Musisz odczytać dokładnie numer ze swojego modułu i sprawdzić na stronie czy twój moduł obsługuje kluczyki radiowe czy na podczerwień lub czy wogóle obsługuje.

Koszt całego modułu np mojego łącznie z kompresorkiem to 400 zł :( ceny są tragiczne i na allegro był jeden kumaty gość który to naprawia i odsyła, lub zmienia płytkę na taką która może również obsługiwać oryginalny alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje rozwiązanie nie było by prostrze i tańsze? Wchodzi wtedy tylko cena obudowy scyzoryk i dorobienie grotu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki transponder muszę szukać do siebie auto 98 licznik zaadoptowany poliftowy białe podświetlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki transponder muszę szukać do siebie auto 98 licznik zaadoptowany poliftowy białe podświetlenie

megamos crypto ID48 :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko otóż mam zapasowy kluczyk który sie rozkodował i nie mogę odpalić samochodu czy mogę go sam zakodować mam vaga tylko nie wiem co wpisywać gdy kliknę na adaptacje

mam tą plastikową zawieszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko otóż mam zapasowy kluczyk który sie rozkodował i nie mogę odpalić samochodu czy mogę go sam zakodować mam vaga tylko nie wiem co wpisywać gdy kliknę na adaptacje

mam tą plastikową zawieszkę

ja też mam pytanko.Masz zamiar uzupełnic profil bo chcesz odpowiedzi a nie wiemy jakie masz auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko otóż mam zapasowy kluczyk który sie rozkodował i nie mogę odpalić samochodu czy mogę go sam zakodować mam vaga tylko nie wiem co wpisywać gdy kliknę na adaptacje

mam tą plastikową zawieszkę

Musisz mieć pin licznika i się zalogować, później w adapacjach (poszukaj sobie jaki kanał bo już nie pamiętam) musisz usunąć wszystkie klucze i później na nowo kodujesz wszystkie co masz :wink:

vagiem da się zrobić pod warunkiem że masz pin licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie masz immo w liczniku tylko w puszcze.Jak masz pin to zaadoptujesz vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki masz rok auta bo masz nie uzupełniony profil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy elektronikę z kluczyka ze zdjęcia (na dwie baterie) da się przełożyć do jakiejś chińskiej obudowy typu scyzoryk?

Jak jest z jakością tej chińszczyzny?

Czy pastylka do Immo 1-generacji (96r) to Megamos 13?

20121119203930.jpg

20121119131100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

poczytałem różne posty ale zaden nie odpowiedział na moje pytanie.

Mój problem polega na tym ze mam 2 kluczyki scyzoryk i jeden używam na codzien ale ostatnio chciałem użyć kluczyka awaryjnego(drugiego) i co sie okazało że nie miogę otowrzyć samochodu dodam ze jak kupiłem auto to wszystko działąło oba kluczyki, wiec okzało sie ze kluczyk nie otwiera samochodu to kupiłem nowe baterie wymieniłem i dalej nie otwiera. Jak otworze auto z pilota kluczykiem który działa to kluczykiem niedziałającym auto odpalę.

co może być przyczyną ze jedez z kluczyków mi nie otwiera z pilota auta.

A dodam ze nie mam zamków tylko w klapie mam jakiś zamek ale nie działa lub atrapa to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy u mnie wchodzę w 25 immo nastepnie login i podaje pin po jego zatwierdzeniu połączenie z kompem zostaje zerwane. Dlaczego tak się dzieje ?? Dodam, że robię to vag-com 3.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...