Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzisz a tak się bałes :P jak coś mam wiązke P i T i czujki

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Gibons napisał:

Widzisz a tak się bałes :P jak coś mam wiązke P i T i czujki

No właśnie już wiem że nie miałem czego się bać :)

Dzięki ale już jestem umówiony na montaż czujników i ten gość co będzie zakładać ma wszystkie części :)

Opublikowano
  • Autor

Dziś auto odebrane od mechanika :E wymieniony rozrząd, wszystkie filtry, olej i imbus pompy oleju :)
5514b853b1d58febmed.jpg

Tak wyglądał imbus przy przebiegu 166 tyś km
89499f554bc3c482med.jpg

Opublikowano

no i bajka teraz bezawaryjności :)  życzyć jakie koszta jak można podpytać plus minus bo robiłem ostatnio i chciałem porównać :) za zapłaciłem  1800zł za wszystko w tym pasek od alternatora i bez filtra powietrza no i do tego świece żarowe
 

24282006_1653046214735138_978244114_o.jpg

Edytowane przez xmen86_PL

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, xmen86_PL napisał:

no i bajka teraz bezawaryjności :)  życzyć jakie koszta jak można podpytać plus minus bo robiłem ostatnio i chciałem porównać :) za zapłaciłem  1800zł za wszystko w tym pasek od alternatora i bez filtra powietrza no i do tego świece żarowe
 

24282006_1653046214735138_978244114_o.jpg

Ja za komplet rozrządu, wszystkich filtrów,pasek od alternatora, olej i imbus zapłaciłem 1800zł ;) to i tak było po znajomości robione bo pytałem dwóch innych mechaników i chcieli 2200/2400 za to 

Opublikowano

czyli też bajka no i super :) teraz życzyć Dalszych modów w 2018  Szczęśliwego Nowego Roku!!

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zostało wymienione MMI na 3G+
I zostały założone czujniki parkowania :)3f5e40a3103a8a62med.jpg
13d8370ce2fc97c5med.jpg

Opublikowano

Jeszcze czerwonego fisa wywal i będzie bajka.

 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, iwadrian napisał:

Jeszcze czerwonego fisa wywal i będzie bajka.

 

Wiem ale to dopiero w lipcu :) narazie brakło funduszy??

Opublikowano

No i pięknie:naughty:

I gdzie zakładałeś tą jednostkę?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, krystian3769 napisał:

No i pięknie:naughty:

I gdzie zakładałeś tą jednostkę?

Wszystko robiłem w malawie :)

Opublikowano
11 godzin temu, Rafaello19944 napisał:

Wszystko robiłem w malawie :)

:thumbup:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, krystian3769 napisał:

:thumbup:

Mam rozumieć że dobrze wybrałem? :)

Opublikowano
2 minuty temu, Rafaello19944 napisał:

Mam rozumieć że dobrze wybrałem? :)

Nie ma co tu rozumieć :decayed:

Lepiej nie mogłeś wybrać :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Heh to dobrze bo to nie koniec modyfikacji u niego ???

Opublikowano

Skąd ja to znam :)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, krystian3769 napisał:

Skąd ja to znam :)

? ale ja nie aż tak dużo mam w planach ;) z zewnątrz nic nie ruszam prócz lusterek ;) większość zmian będzie w wewnątrz auta 

Opublikowano

Nie no ja u Niego tylko licznik i lampy robiłem 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, krystian3769 napisał:

Nie no ja u Niego tylko licznik i lampy robiłem 

Właśnie ja nwm co z licznikiem zrobić ? bo niby mogę zmienić na ten w kolor ale chciałbym tak najbardziej ten z nowszych modeli virtual cockpit ? ale wątpię żeby to do mnie spasowało

Opublikowano
10 minut temu, Rafaello19944 napisał:

Właśnie ja nwm co z licznikiem zrobić ? bo niby mogę zmienić na ten w kolor ale chciałbym tak najbardziej ten z nowszych modeli virtual cockpit ? ale wątpię żeby to do mnie spasowało

Chyba Cię poniosło :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.