Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, tomo.td napisał:

A jaki efekt

Micha mi się cieszy jeszcze, a mam je prawie od roku.:D

Noo tył dużo lepiej wygląda.. 

W sumie w b8 wszystko mi pasuje tylko prócz właśnie tylnych świateł i dlatego tak myślę żeby to przerobić

Opublikowano
Teraz, Rafaello19944 napisał:

Noo tył dużo lepiej wygląda.. 

W sumie w b8 wszystko mi pasuje tylko prócz właśnie tylnych świateł i dlatego tak myślę żeby to przerobić

No to mamy podobnie. Ja co prawda jeszcze będę wymieniać zderzak (już czeka na wizytę u lakiernika)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, tomo.td napisał:

No to mamy podobnie. Ja co prawda jeszcze będę wymieniać zderzak (już czeka na wizytę u lakiernika)

Ja też myślałem o zderzaku ale narazie odpuściłem sobie.. wymienię jak zdecyduje się tez zmieniać przód na polifta.. a jak narazie chciałbym zrobić tylko te światła i całe wnętrze wymienić na czarną lub brązową skórę :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W czwartek b8 była w audi na akcji serwisowej 23Q7 EA 189 :)

80ce73bff0932fefmed.jpg

Opublikowano

Poprawa webasto?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, xsebo1 napisał:

Poprawa webasto?

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

Zmiana oprogramowania silnika. To dotyczy tej zanizonej emisji spalin

Opublikowano

Wystawili certyfikat itd. W Niemczech ludzie wygrywają w sądzie, bo według specjalistów ten eko soft przyspiesza zużycie silnika. Wygrywają i odbierają nowe auta, więc coś musi być na rzeczy

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, xsebo1 napisał:

Wystawili certyfikat itd. W Niemczech ludzie wygrywają w sądzie, bo według specjalistów ten eko soft przyspiesza zużycie silnika. Wygrywają i odbierają nowe auta, więc coś musi być na rzeczy

ja nie wiem jak to z tym jest :D nie robił bym pewnie tego ale jakbym nie zrobił do lipca to bym miał zakaz jazdy autem.. ? i nie miałem wyjścia

Opublikowano

Będę robił program, tylko najpierw pewnie regeneracja lub wymiana turbo. Olej zaczął się pocic z łączenia ic, moc już nie taka sama [emoji848] tylko po 190 tys km to trochę za szybko

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W aucie jak narazie nic się nie dzieje.. W wakacje w pl auto będzie sprawdzone i okaże się czy coś jest do naprawy :D profilaktycznie będzie egr i dpf wyczszczony.. A z modów to planuje całe oświetlenie wewnątrz wymienić na Led, kierunki przód /tył Led, przyciemnic tylne szyby i jak czasu wystarczy to będzie trzeba ogarnąć lakier.. Ogólnie teraz chce ją doprowadzić do stanu takiego jak wyjechała z fabryki :)

Edytowane przez Rafaello19944

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeśli ma ktoś do sprzedania a4 b5 w idealnym stanie to chętnie przygarne :)??

Opublikowano
  • Autor

b3e118adac2aabb4med.jpg

A już niedługo (w wakacje) będą spore zmiany ?i nie chodzi tu o mody b8 :)

Opublikowano

Jakie zmiany wprowadzasz? 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, finhy napisał:

Jakie zmiany wprowadzasz? 

Będzie kupione drugie auto tylko pod mody a b8 zostaje w serii do jazdy na codzień :)

Opublikowano

Jakie autko na mody chcesz kupić ? :)

Opublikowano

b5?

Opublikowano
  • Autor

Biorę trzy auta pod uwagę: bmw e36, Opla calibre i a4 b5 :) ale tak najbardziej to właśnie b5 :)

 

Edytowane przez Rafaello19944

Opublikowano

Szkoda ze b8 nie robisz.. Takie plany miałeś ?

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, MaciekPL napisał:

Szkoda ze b8 nie robisz.. Takie plany miałeś ?

No niestety :) Ale według mnie takie wyjście jest najlepsze :) może i przy b8 też coś będzie robione ale już nie aż tak jak chciałem :)

Opublikowano

Więcej planów niż czynów :D 
Ja tam bym mu chociaż pakiet zewnętrzny Sline zrobił 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.