Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No ładnie widzę, ze szukać niezadowolonych ze zlotu to ja tutaj nie znajdę.

ja jestem nie zadowolony bo za mało wypilem :twisted: :rotfl:

Opublikowano
P.S Pozdrowienia dla Lookiera , co zna Wujka Staszka , Mistrza ciętej riposty."Zamknij morde , zamknij morde"

tak, tak - dołączam sie do pozdrowień

Opublikowano

No ladnie to my sobie juz o 19 jak siedzielismy na basenach w Golebiewskim myslelismy o tej kielbie z grilla a tu ciach i sprinter zjadl :bicz::rotfl:

Opublikowano
a tu ciach i sprinter zjadl

to dlatego chodzil tak ocieżale :rotfl:

Opublikowano
No ładnie widzę, ze szukać niezadowolonych ze zlotu to ja tutaj nie znajdę.

ja jestem nie zadowolony bo za mało wypilem :twisted: :rotfl:

dzięki :smile:

czuje sie o dużo lepiej, jak się uda to na następnym wypijesz "więcej", przywiozę Ci dobrego zawodnika :question:

Opublikowano
powiedziałbym, że różowe, wilgotne, ciepłe...

poziek, nie bądź rasistą :twisted:

Dobrze że Łukasz ma zakaz wejścia na forum
...i niech tak zostanie :twisted:
ja jestem nie zadowolony bo za mało wypilem
quattro mu się zamarzyło :biggrin:

No, słuchajta - a nie czas załążyć wątek z hitowymi tekstami ze zlotu :question:

Opublikowano

tak tak

hity będą w nowym wątku :twisted:

Opublikowano
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

cos widze ze ktos tu pije do Murzyna :rotfl:

buahahahahha :lol::lol:

Opublikowano
  • Autor
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

cos widze ze ktos tu pije do Murzyna :rotfl:

buahahahahha :lol::lol:

ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin:

Opublikowano
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

cos widze ze ktos tu pije do Murzyna :rotfl:

buahahahahha :lol::lol:

ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin:

wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot :lol:

Opublikowano
wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot

jakos nie moge sobie wyobrazic Murzyna we włosach :rotfl:

Opublikowano
wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot

jakos nie moge sobie wyobrazic Murzyna we włosach :rotfl:

dokładnie moze murzyn da jakieś fotki z włosami :rotfl:

Opublikowano
  • Autor
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

cos widze ze ktos tu pije do Murzyna :rotfl:

buahahahahha :lol::lol:

ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin:

wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot :lol:

moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin:

Opublikowano
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

cos widze ze ktos tu pije do Murzyna :rotfl:

buahahahahha :lol::lol:

ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin:

wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot :lol:

moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin:

nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono :lol:

Opublikowano

też mam to zdjęcie...... w albumie na necie :twisted:

Opublikowano
  • Autor
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

cos widze ze ktos tu pije do Murzyna :rotfl:

buahahahahha :lol::lol:

ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin:

wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot :lol:

moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin:

nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono :lol:

Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza :lol:

Opublikowano
piotr1602 napisał/a:

ja jestem nie zadowolony bo za mało wypilem :twisted: :rotfl:

Piotr, nie załamuj mnie, bo jak sobie przypomę sobotnią noc to mnie znowu głowa zaczyna boleć :evil:

Bryniu.. to ty chyba mnie nie widziałaś jak wyglądałem w sobote rano :redface: :redface: masakra mnie łeb napier.... :evil::evil:

Opublikowano
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

cos widze ze ktos tu pije do Murzyna :rotfl:

buahahahahha :lol::lol:

ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin:

wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot :lol:

moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin:

nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono :lol:

Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza :lol:

a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test :rotfl:

Opublikowano
  • Autor
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

cos widze ze ktos tu pije do Murzyna :rotfl:

buahahahahha :lol::lol:

ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin:

wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot :lol:

moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin:

nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono :lol:

Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza :lol:

a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test :rotfl:

no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś.

Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro

Opublikowano
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

cos widze ze ktos tu pije do Murzyna :rotfl:

buahahahahha :lol::lol:

ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin:

wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot :lol:

moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin:

nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono :lol:

Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza :lol:

a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test :rotfl:

no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś.

Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro

murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.