Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
PS. teraz juz wiecie jak sie pozdrawia kolegow z ciezaowek

jak :question: :twisted:

"gdzecznie" im machajac :twisted: uff ale mi lapka zmarzla.

Opublikowano

łapka czy paluszek :rotfl:

Opublikowano

Może i wysoka jesteś ale i tak nie jest łatwo :P A co do tego lania to ja sie juz zaczynam bać :redface:

:audi:

Opublikowano

nie no ja taka grozna nie jestem ale kare wymysle i tak :wink:

Opublikowano
łapka czy paluszek

pewnie paluszek

Opublikowano
łapka czy paluszek

pewnie paluszek

tak ale nie ten o ktorym myslicie. (chociaz sie nalezalo :evil: ) to bylo pozdrowienie pelne sarkazmu

Opublikowano
łapka czy paluszek

pewnie paluszek

tak ale nie ten o ktorym myslicie. (chociaz sie nalezalo :evil: ) to bylo pozdrowienie pelne sarkazmu

Czyli pełna kultura :lol:

Opublikowano

ale to i tak nic z moim zjazem na stacje benzynowa, to byla jazda :rotfl:

Opublikowano

a moze kolejny zlocik gdzies w centrum Polski??

zaluje, ze nie moglem byc w Wisle... ;(

Opublikowano
łapka czy paluszek

pewnie paluszek

tak ale nie ten o ktorym myslicie. (chociaz sie nalezalo :evil: ) to bylo pozdrowienie pelne sarkazmu

Czyli pełna kultura :lol:

no ba, ale cisnienie mi niezle podskoczylo

Opublikowano

to tak jak to renaul w drodze do Wisly co mi wyskoczylo, jak sie powiesilam na klaksonie to przestalam jak zjechal :bicz:

Opublikowano
Czyli pełna kultura

my to po po calości jesteśmy wychowani nikt sie nie awanturowal no moze tylko Poziek z Onem sie wychlastali w piatek :rotfl:

Opublikowano

no ladnie

a teraz musze sie juz powoli z Wami zegnac bo kawiarebnka sie juz skonczyla i musze wracac do domu, mysle ze jeszcze ok max tydzien bede pozbawiona neta a potem Wam juz znowu zyc nie dam, pozdrowionka i jeszcze raz dzieki za cudowny zlot

szkoda tylko ze ze wszystkimi nie moglam porozmawiac i ze trwal tylko 2 doby :cry:

Opublikowano
  • Autor
Widze ze Maxiu po zlocie ma nowy podpis knajpa ambasada jest na wysokim poziomie obslugi klienta za rok tam wrocimy i poprosimy 100 nalesnikow
dokadnie zamowimy 100 nalesnikow na 100 rachunkach i zasmazke :biggrin:
Opublikowano
to tak jak to renaul w drodze do Wisly co mi wyskoczylo, jak sie powiesilam na klaksonie to przestalam jak zjechal :bicz:

dokladnie tylko ten towazysz wazyl "pare" tonek wiecej i predkosc mial o jakas 100 mniejsza niz ja. takich to tylko :bicz:

Opublikowano

nie to jest za mala kara takich to pozabijac a nie :bicz:

Opublikowano
dokadnie zamowimy 100 nalesnikow na 100 rachunkach i zasmazke

i zaplacimy na koniec jedna karta :rotfl:

Opublikowano
nie to jest za mala kara takich to pozabijac a nie :bicz:

nie chcialem tego az tak drastycznie opisywac :lol: ale oczywiscie masz racje :exclaim:

Opublikowano
i zaplacimy na koniec jedna karta

Twoją ? :biggrin: Dzięki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.