Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

schiller, jak tam wrażenia po spotkaniu z kotem i widok mnie stojącego na środku jezdni w wiadomym celu chhwile wczesniej :lol: :twisted: :lol::a4fan::quattro: ?

Opublikowano
dokadnie zamowimy 100 nalesnikow na 100 rachunkach i zasmazke

i zaplacimy na koniec jedna karta :rotfl:

nie karta bilonem :rotfl::rotfl:

Opublikowano

wykonczymy ich :rotfl:

Opublikowano
  • Autor
dokadnie zamowimy 100 nalesnikow na 100 rachunkach i zasmazke

i zaplacimy na koniec jedna karta :rotfl:

oraz poprosimy o f-re VAT tzn kazdy nalesnik na innej oczywiscie

Opublikowano
i zaplacimy na koniec jedna karta

Twoją ? :biggrin: Dzięki

slyszalem ze ONO cos planuje zrobic sobie zlota Karte :rotfl:

Opublikowano
schiller, jak tam wrażenia po spotkaniu z kotem i widok mnie stojącego na środku jezdni w wiadomym celu chhwile wczesniej :lol: :twisted: :lol::a4fan::quattro: ?

wrazenia super ale jeszcze lepsze z ta goralka co mnie za was chciala :bicz:

a dlaczego chlopcy sie tak speszyli jak podjechalem ? :twisted: przeciez ja videowozu nie mam :rotfl:

Opublikowano

a dlaczego chlopcy sie tak speszyli jak podjechalem ? :twisted: przeciez ja videowozu nie mam :rotfl:

chłopcy sprawdzali kto pierwszy może być dalej niż bliżej :twisted: :twisted:

Opublikowano
schiller napisał/a:

a dlaczego chlopcy sie tak speszyli jak podjechalem ? przeciez ja videowozu nie mam

chłopcy sprawdzali kto pierwszy może być dalej niż bliżej

:rotfl::rotfl::rotfl: ale o co chodzi?? :rolleyes:

Opublikowano
"gdzecznie" im machajac uff ale mi lapka zmarzla

buahahah rozbawiło mnie to do łez :lol:

Jedziemy ze 140 km/h a Shiller otwiera okno i wyciąga łapkę :biggrin: prawie ci ją urwało ale nie dałeś się :lol:

Poza tym to nerwa dostałeś strasznego, widać było po szybkich manewrach na autostradzie :biggrin:

PS. ładnie ci idzie to 1.8, zdrowy silniczek masz jak cholera

Opublikowano
talib1990 napisał/a:

schiller napisał/a:

a dlaczego chlopcy sie tak speszyli jak podjechalem ? przeciez ja videowozu nie mam

chłopcy sprawdzali kto pierwszy może być dalej niż bliżej

:rotfl: :rotfl: :rotfl: ale o co chodzi?? :rolleyes:

Murzynku to było chwile wczesniej zanim się zjawileś.. tam na dole gdzie przyszedł nam pomysł szukania nowej kreski .. jak Rex z Poźkiem rozgrzewali opony :lol: a ja ich poprostu startowałem :twisted: :twisted:

Opublikowano

aha.... to juz ogarniam :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano
wierzę wam na słowo, mnie tam przeciez nie było

a kto tam w ogóle był :rotfl: :twisted:

ja byłem i widziałem jak dwie Hondy przejeżdżają przez STOP po 160kph :rotfl::rotfl:

Opublikowano

PS. ładnie ci idzie to 1.8, zdrowy silniczek masz jak cholera

no nie narzekam. i to przy 4 osobach + full bagaz. i przy okazji wielkie dzieki dla dr. murzyna za to ze sprawil ze moja niunia mogla znowu swobodnie oddychac :wink:

Opublikowano

PS. ładnie ci idzie to 1.8, zdrowy silniczek masz jak cholera

no nie narzekam. i to przy 4 osobach + full bagaz. i przy okazji wielkie dzieki dla dr. murzyna za to ze sprawil ze moja niunia mogla znowu swobodnie oddychac :wink:

to u mnie dwie osoby i ledwo wyrabiałem za tobą. Coś nie tak z moim silnikiem :rolleyes:

Opublikowano

PS. ładnie ci idzie to 1.8, zdrowy silniczek masz jak cholera

no nie narzekam. i to przy 4 osobach + full bagaz. i przy okazji wielkie dzieki dla dr. murzyna za to ze sprawil ze moja niunia mogla znowu swobodnie oddychac :wink:

to u mnie dwie osoby i ledwo wyrabiałem za tobą. Coś nie tak z moim silnikiem :rolleyes:

moze dlatego ze moj tylko pb łyka.

Opublikowano

PS. ładnie ci idzie to 1.8, zdrowy silniczek masz jak cholera

no nie narzekam. i to przy 4 osobach + full bagaz. i przy okazji wielkie dzieki dla dr. murzyna za to ze sprawil ze moja niunia mogla znowu swobodnie oddychac :wink:

to u mnie dwie osoby i ledwo wyrabiałem za tobą. Coś nie tak z moim silnikiem :rolleyes:

moze dlatego ze moj tylko pb łyka.

a mój łyka wszystko co mu się wleje :lol:

A prezesa dalej nie ma... . Może się zgubił gdzieś po drodze ?

Opublikowano
Mialam jeszcze napisac ze upomnienie powinno byc na forum dla wszystkich ktorzy sie nie pozegnali ze mna np. POMORZE!!! :bicz:

:cry::cry::cry:

Opublikowano
dzieki dla dr. murzyna za to ze sprawil ze moja niunia mogla znowu swobodnie oddychac

wlasnie wrzuce zaraz bledy ktoe u Was wywalalo ;)

piotr1602 napisał/a:

poziek napisał/a:

wierzę wam na słowo, mnie tam przeciez nie było

a kto tam w ogóle był

ja byłem i widziałem jak dwie Hondy przejeżdżają przez STOP po 160kph

:rotfl::rotfl: fak to byla honda, tylko1 sztuka bo 2 zapalila hamulce i sie zatrzymala

Opublikowano
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Opublikowano

Tam w ogóle te Hondy to szalały co chwile!

Nawet dwie to ponoć identyczny silnik miały, coś chyba 0.8 T :wink:

Ptaszki ćwierkają że jedna to niby z Wawy była, a druga z Krakowa!

A że jeszcze kilka 0.9 TDi też tam podobno widziano!

Co to się na tym świecie dzieje, olaboga... Sami wariaci w Hondach...

:lol::lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.