Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No w końcu :lol::lol:

Opublikowano
PS. teraz juz wiecie jak sie pozdrawia kolegow z ciezaowek

jak :question: :twisted:

"gdzecznie" im machajac :twisted: uff ale mi lapka zmarzla.

a ja myslalem ze pomiedzy nimi bedziesz chcial przejechac :lol::lol:

Opublikowano
PS. teraz juz wiecie jak sie pozdrawia kolegow z ciezaowek

jak :question: :twisted:

"gdzecznie" im machajac :twisted: uff ale mi lapka zmarzla.

a ja myslalem ze pomiedzy nimi bedziesz chcial przejechac :lol::lol:

tez tak przez sekunde myslalem :twisted: ale troszke za ciasno bylo. to by byl material na dobry filmik :biggrin:

Opublikowano
a ja myslalem ze pomiedzy nimi bedziesz chcial przejechac

tak samo myślałem :lol:

Wtedy to byłby dopiero hit :lol::lol::lol: chyba musiałbym na poboczu stanąć i zapłakać ze śmiechu :lol:

Opublikowano
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

Opublikowano

,, ja wprawdzie jestem ośka, ale jak walnę jeszcze ze dwa to już na pewno będę Quattro"

dobry tekst :lol::lol:

jeszcze mi się przypomniało w najlepszej knajpie tekst blondi, kręcone włoski:

"naleśniki.....KOMU!!!!!!!!!!! " tekst odlot

Opublikowano
Ja se wrzuciłem dwie, a co !
Ja też sobie wrzuciłem+kaszana

Sorry Sprinter, ale Ciebie w ogóle nie kojarzę ze zlotu!!!

Zresztą nie tylko Ciebie, faktycznie Ktoś już wcześniej napisał(chyba Rob), że integracja była słaba (grupy regionalne)!!!

A pisałem żeby był mikrofon, co by każdy 2-3 słowa przez niego powiedział o sobie!!!

Identyfikatory też nie każdy uczestnik zlotu nosił!!!

TO wszystko do poprawienia na następnym zlocie :a4fan:

Bo zlot to nie tylko powrót z kawaleryjskimi szarżami!!!

Opublikowano

yhh to tylko ja staralem sie byc wszedzie po trochu?? :bicz:

Opublikowano
yhh to tylko ja staralem sie byc wszedzie po trochu?? :bicz:

Ciebie na pewno wszyscy poznali :wink:

Opublikowano
Identyfikatory też nie każdy uczestnik zlotu nosił!!!

po pierwszej imprezie jak mnie Keżorowa do pokoju niosła to już na drugi dzień wszyscy mnie chyba kojażyli :lol: to myślałem że nie musze mieć :P ale czasem nosiłem :wink:

Opublikowano
Ciebie na pewno wszyscy poznali

mam takowa nadzieje ;) mowilem ze Murzyn to zwierze stadne :twisted:

Opublikowano
  • Autor

no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:

Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

Opublikowano
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

Opublikowano
  • Autor
no jelsi chodzi o identyfikator lustrator to mi moj gdzies wcielo ale za to na dworze znalazlem identyfikator Murzyna, no ale z kojarzenim mojej geby to tez chyab niktr problemu nie mial :eek:
Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla

nie tylko Ty jeden :twisted:

Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted:

Ja se wrzuciłem dwie, a co ! :lol:

do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich

a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem :lol::lol::rotfl::bicz:

czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin:

Opublikowano

powiedziałbym, że różowe, wilgotne, ciepłe... :twisted: :wink::bicz:

Opublikowano

Sorry , że dopiero dzisiaj pisze , ale zapomniałem adres forum :lol::rotfl::lol:

Ok to jedziemy z koksem.Co ja się będe rozpisywał . powiem krótko : REWELACJA !!!!!! . Po prostu było miodzo.Extra ludzie , extra klimat , wszystko extra.Dziękuje Wam , że byliście grzeczni :biggrin: Tak więc odemnie dla Was wszystkich wielki szacunek :a4fan: Widok 47 x A4 na rynku to było coś :twisted: Mam nadzieje , że a zlocie letnim frekwencja będzie wieksza i jeszcze lepsza zabawa.

P.S Pozdrowienia dla Lookiera , co zna Wujka Staszka , Mistrza ciętej riposty."Zamknij morde , zamknij morde" :lol::lol::lol::rotfl::rotfl:

Opublikowano
ale zapomniałem adres forum

i to wyjąsnia wszystko jaka była zabawa, niestety mnie tam nie było... :cry:

Opublikowano
No nie wiem jak NIUNIAA4 się wypowie, ale jak dla mnie to jeszcze Cię było za mało

A jak ma się wypowiedzieć pewnie potwierdzi że było super

PS . Dobrze że Łukasz ma zakaz wejścia na forum

Terrorystka.

Opublikowano

No ładnie widzę, ze szukać niezadowolonych ze zlotu to ja tutaj nie znajdę. :rolleyes:

no to żałuje jeszcze bardziej że mnie tam nie było :bicz:

Czytam ze zabawa była przednia, no i autek też się zjechało.

Na letnim muszę sie zjawić bo mnie ...

a może zwerbuje braciszka bo kupił właśnie zgadnijcie co?

Tak, Tak

A4, B5 TDI 110, 97r.

Pozdrawiam wszystkich Uczestników zlotu!

DINO

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.