Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Allroad 2.0 TDI


lemoncjo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie! Poniżej trochę info o nowym autku mojej lepszej połowy, które odebraliśmy wczoraj. Miła niespodzianka, bo auto mieliśmy już po niecałych 8 tygodniach. 

Z fajniejszych opcji:

- szklany dach + przyciemniane szyby

- Bang & Olufsen

- Virtual Cockpit

- hak ;)

Auto prezentuje się bardzo fajnie. Szkoda, że nie dało się wziąć czarnego grilla (Allroad ma inny niż "zwykłe" B9 z żeberkami w pionie) wtedy byłaby spójność z zewnątrz z prawie całkowicie wyeliminowanymi chromami, których bardzo nie lubię :). Mimo, że wolę benzyny to z premedytacją wziąłem diesel'a ze względu na nowy (potencjalnie niesprawdzony) napęd Ultra oraz dość mały bak- 58l. Przesiadkę z ponad 200 konnej benzyny właścicielka już chyba przebolała :grin:. Po weekendzie wrzucę fotki "live".

Macie jakieś specjalne miejsce na gaśnicę czy trzymacie np. w bagażniku w bocznym schowku? Kiedy na szybko odbierałem samochód nawet nie znalazłem podnośnika ani klucza do kół... Tylko elektryczny kompresor był w kole, a narzędzia są chyba schowane gdzie indziej. 

a4 allroad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo tych allroadów ostatnio

pokaż bydlaka na spocie

i zmień rocznik, tak stary to on chyba nie jest ...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucam fotki. bardzo sympatyczne auto! póki co same pozytywy. 

p.s.

i znalazłem wszystkie narzędzia pod podłogą w bagażniku ;)

1.jpg

2.jpg

3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2017 o 10:12, lemoncjo napisał:

 Mimo, że wolę benzyny to z premedytacją wziąłem diesel'a ze względu na nowy (potencjalnie niesprawdzony) napęd Ultra oraz dość mały bak- 58l. 

W allrodzie od początku nawet w benzynie masz ultra a od tego roku jużw każdym modelu a4 jest ultra. Moim zdaniem to minus ale co kto woli. Torsen wiecej pali ale masz lepsze wlasciwosci jezdne..

graty zakupu. Zapraszamy na warszawskie spoty we wtorki o 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrażenia z audio Bang & Olufsen ?

różne opinie się słyszy, jak jest u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marxy_ napisał:

jak wrażenia z audio Bang & Olufsen ?

różne opinie się słyszy, jak jest u Ciebie?

Dla mnie nie opłaca się nie brać b&o z uwagi nawet na wyciszenie drzwi itd.. audio też najlepsze zarówno, co logiczne, do tańszych opcji ale i do b&o z b8.. oczywisście nie ma porównania do b&o z a6/7 i moim zdaniem traci do harmana z bmw ale jakość jest naprawdę na dobrym poziomie. Ciekawostka - w a5 b9 jest dodatkowo regulacja samego suba a w każdej odmianie a4 b9 tego nie ma (tylko bassy i wysokie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2017 o 15:01, Kosmita napisał:

Ciekawostka - w a5 b9 jest dodatkowo regulacja samego suba a w każdej odmianie a4 b9 tego nie ma (tylko bassy i wysokie).

Co do B&O to nie mogę powiedzieć złego słowa. Też czytałem opinię i zastanawiałem się nad jego zakupem i finalnie to uczyniłem. Nie żałuję. Gra naprawde bardzo dobrze i czysto, czuć tą ilość głośników. Ja w allroad'zie też mam regulacje subwoofera i basów oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdamekASZ napisał:

Co do B&O to nie mogę powiedzieć złego słowa. Też czytałem opinię i zastanawiałem się nad jego zakupem i finalnie to uczyniłem. Nie żałuję. Gra naprawde bardzo dobrze i czysto, czuć tą ilość głośników. Ja w allroad'zie też mam regulacje subwoofera i basów oddzielnie.

Tak, przyznaję. W allroadzie i w avancie też jest. Ciekawe czy to nowszy soft czy z jakiegoś powodu limuzyna tego nie ma (przecież mam suba)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tak sama regulacja to pewnie kwestia softu, wzmaki są zdaje się te same.

Swoją drogą trzeba na spokojnie odsłuchać jak ten sub pod półką w sedanie ma się do tego pod zapasem w Avantach/Sportback-ach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny allroadzik, gratuluje .
Pozdrowienia od brudnego kolegi ;)f9f3f6fe09b6beea1203006751a260a7.jpg94df9f07c6925f20fcb6e3bf2bf4ce57.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo dziękuję za miłe słowa. 3k km już pękły, w wakacje jednak sporo się jeździ ;).

Odnośnie B&O to dla mnie gra przede wszystkim bardzo czysto, ale ja nie jestem wielkim koneserem. Jeździłem autem głównie przez pierwszy tydzień, więc jeszcze nie zmieniałem ustawień i nie słuchałem muzyki bardzo głośno (nie wiem czy dalej trzeba "wygrzewać" głośniki, ale wolałem poczekać ;)). 

Dnia 22.07.2017 o 15:30, grom napisał:

 

Niemalże bliźniaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Allroad, gratulacje zakupu :)

PS. Robi się nas coraz więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...