Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lemoncjo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. auto prezentuje się naprawdę super! ciekaw jestem koloru, bo niedługo pojawi się w "rodzinie" RS6 w tym kolorze, a na ulicy raczej widziałem białe perły. jedno pytanie po dłuższym okresie użytkowania. jak skóra bez wentylacji/perforacji się sprawuje? mam tak w jednym aucie i w gorące dni pocą się plecy ??. jest to naprawdę słabe... niestety nie dało się wziąć w opcji wentylacji (passat r-line).
  2. turdzi super auto!! fajnie "śledzić" Cię na forach już z 10 lat . bardzo jestem ciekaw Twoich wrażeń z obcowania z RS'em. będę z ciekawością zaglądał i czytał. odnośnie komfortu to trochę szok. na drodze płaskiej jak stół na pewno jest fajnie, ale ja nie mogę się przekonać do felg większych niż 19" w aucie do codziennej jazdy. Robię rocznie 40k km, a drogi w PL są różnej jakości. zawieszenie może sporo przyjąć, ale gorzej z felgą przy niskim profilu na 20" czy 21" . jeździłem parę dni RS7 performance z zawieszeniem sportowym i DRC, ale nie testowałem na krawężnikach i dziurach więc ciężko o jakąś opinię
  3. generalnie na małych prędkościach jest mniej machania kierownicą, np. przy wyjeździe z miejsca parkingowego, czy też przejeżdżanie ronda bez "przekładania" rąk. tutaj filmik na YT -> S4 chyba to był dobry wybór, tutaj test -> https://www.youtube.com/watch?v=pf2ybL3Mtr0
  4. incognito Passat B8 . allroad jest mojej dziewczyny
  5. ładne autko! jeżeli się nie mylę to jechałem za Tobą wczoraj po Rosoła koło 19
  6. zacznijmy od tego, że Audi generalnie się sztucznie prowadzi . wspomaganie przy manewrach to co innego. ja nie lubię wachlować bez sensu kierownicą, dlatego w dupowozie zawsze odznaczam progresywny układ / aktywny układ kierowniczy. miałem w zeszłym tygodniu RS7 przez dwa dni i działało to ok. nie zauważyłem, żeby układ wspomagania w normalnej A4 był bardziej precyzyjny niż dynamiczny... ale pewnie to moje subiektywne odczucie p.s. sorry za off top, można wykasować
  7. jeżeli nie jeździłeś autem z takim układem kierowniczym sugeruję się przejechać ;). jest to świetna opcja do jazdy na codzień- manewry na parkingach, ronda... do jeżdżenia po torze to S4 się niezbyt nadaje i z tym układem
  8. jesteś tego pewien ? np. grubość stabilizatorów jest taka sama, łączniki z tych samych materiałów etc. ? trochę dziwne to. na ogół wersję sportowe mają w jakiś sposób przekonstruowane zawieszenie (mniej lub bardziej). aczkolwiek na Audi znam się średnio
  9. fajne auto :). ale dla mnie nie wziąłeś chyba najważniejszej rzeczy -> dynamiczny układ kierowniczy. rozważ
  10. Panowie bardzo dziękuję za miłe słowa. 3k km już pękły, w wakacje jednak sporo się jeździ ;). Odnośnie B&O to dla mnie gra przede wszystkim bardzo czysto, ale ja nie jestem wielkim koneserem. Jeździłem autem głównie przez pierwszy tydzień, więc jeszcze nie zmieniałem ustawień i nie słuchałem muzyki bardzo głośno (nie wiem czy dalej trzeba "wygrzewać" głośniki, ale wolałem poczekać ). Niemalże bliźniaki
  11. dorzucam fotki. bardzo sympatyczne auto! póki co same pozytywy. p.s. i znalazłem wszystkie narzędzia pod podłogą w bagażniku
  12. Cześć Panowie! Poniżej trochę info o nowym autku mojej lepszej połowy, które odebraliśmy wczoraj. Miła niespodzianka, bo auto mieliśmy już po niecałych 8 tygodniach. Z fajniejszych opcji: - szklany dach + przyciemniane szyby - Bang & Olufsen - Virtual Cockpit - hak Auto prezentuje się bardzo fajnie. Szkoda, że nie dało się wziąć czarnego grilla (Allroad ma inny niż "zwykłe" B9 z żeberkami w pionie) wtedy byłaby spójność z zewnątrz z prawie całkowicie wyeliminowanymi chromami, których bardzo nie lubię . Mimo, że wolę benzyny to z premedytacją wziąłem diesel'a ze względu na nowy (potencjalnie niesprawdzony) napęd Ultra oraz dość mały bak- 58l. Przesiadkę z ponad 200 konnej benzyny właścicielka już chyba przebolała . Po weekendzie wrzucę fotki "live". Macie jakieś specjalne miejsce na gaśnicę czy trzymacie np. w bagażniku w bocznym schowku? Kiedy na szybko odbierałem samochód nawet nie znalazłem podnośnika ani klucza do kół... Tylko elektryczny kompresor był w kole, a narzędzia są chyba schowane gdzie indziej.
  13. Dzień dobry! Witam wszystkich
  14. Witam wszystkich serdecznie !! Audi jeszcze nie posiadam, ale może się to wkrótce zmieni. Do tej pory śmigałem Lancerem Evo, Subaru Imprezą oraz Land Rover'em

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.