Treść opublikowana przez lemoncjo
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
auto prezentuje się naprawdę super! ciekaw jestem koloru, bo niedługo pojawi się w "rodzinie" RS6 w tym kolorze, a na ulicy raczej widziałem białe perły. jedno pytanie po dłuższym okresie użytkowania. jak skóra bez wentylacji/perforacji się sprawuje? mam tak w jednym aucie i w gorące dni pocą się plecy ??. jest to naprawdę słabe... niestety nie dało się wziąć w opcji wentylacji (passat r-line).
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
turdzi super auto!! fajnie "śledzić" Cię na forach już z 10 lat . bardzo jestem ciekaw Twoich wrażeń z obcowania z RS'em. będę z ciekawością zaglądał i czytał. odnośnie komfortu to trochę szok. na drodze płaskiej jak stół na pewno jest fajnie, ale ja nie mogę się przekonać do felg większych niż 19" w aucie do codziennej jazdy. Robię rocznie 40k km, a drogi w PL są różnej jakości. zawieszenie może sporo przyjąć, ale gorzej z felgą przy niskim profilu na 20" czy 21" . jeździłem parę dni RS7 performance z zawieszeniem sportowym i DRC, ale nie testowałem na krawężnikach i dziurach więc ciężko o jakąś opinię
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
generalnie na małych prędkościach jest mniej machania kierownicą, np. przy wyjeździe z miejsca parkingowego, czy też przejeżdżanie ronda bez "przekładania" rąk. tutaj filmik na YT -> S4 chyba to był dobry wybór, tutaj test -> https://www.youtube.com/watch?v=pf2ybL3Mtr0
-
Audi A4 B9 Allroad 2.0 TFSI (252 KM)
incognito Passat B8 . allroad jest mojej dziewczyny
-
Audi A4 B9 Allroad 2.0 TFSI (252 KM)
ładne autko! jeżeli się nie mylę to jechałem za Tobą wczoraj po Rosoła koło 19
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
zacznijmy od tego, że Audi generalnie się sztucznie prowadzi . wspomaganie przy manewrach to co innego. ja nie lubię wachlować bez sensu kierownicą, dlatego w dupowozie zawsze odznaczam progresywny układ / aktywny układ kierowniczy. miałem w zeszłym tygodniu RS7 przez dwa dni i działało to ok. nie zauważyłem, żeby układ wspomagania w normalnej A4 był bardziej precyzyjny niż dynamiczny... ale pewnie to moje subiektywne odczucie p.s. sorry za off top, można wykasować
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
jeżeli nie jeździłeś autem z takim układem kierowniczym sugeruję się przejechać ;). jest to świetna opcja do jazdy na codzień- manewry na parkingach, ronda... do jeżdżenia po torze to S4 się niezbyt nadaje i z tym układem
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
jesteś tego pewien ? np. grubość stabilizatorów jest taka sama, łączniki z tych samych materiałów etc. ? trochę dziwne to. na ogół wersję sportowe mają w jakiś sposób przekonstruowane zawieszenie (mniej lub bardziej). aczkolwiek na Audi znam się średnio
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
fajne auto :). ale dla mnie nie wziąłeś chyba najważniejszej rzeczy -> dynamiczny układ kierowniczy. rozważ
-
A4 B9 Allroad 2.0 TDI
Panowie bardzo dziękuję za miłe słowa. 3k km już pękły, w wakacje jednak sporo się jeździ ;). Odnośnie B&O to dla mnie gra przede wszystkim bardzo czysto, ale ja nie jestem wielkim koneserem. Jeździłem autem głównie przez pierwszy tydzień, więc jeszcze nie zmieniałem ustawień i nie słuchałem muzyki bardzo głośno (nie wiem czy dalej trzeba "wygrzewać" głośniki, ale wolałem poczekać ). Niemalże bliźniaki
-
A4 B9 Allroad 2.0 TDI
dorzucam fotki. bardzo sympatyczne auto! póki co same pozytywy. p.s. i znalazłem wszystkie narzędzia pod podłogą w bagażniku
-
A4 B9 Allroad 2.0 TDI
Cześć Panowie! Poniżej trochę info o nowym autku mojej lepszej połowy, które odebraliśmy wczoraj. Miła niespodzianka, bo auto mieliśmy już po niecałych 8 tygodniach. Z fajniejszych opcji: - szklany dach + przyciemniane szyby - Bang & Olufsen - Virtual Cockpit - hak Auto prezentuje się bardzo fajnie. Szkoda, że nie dało się wziąć czarnego grilla (Allroad ma inny niż "zwykłe" B9 z żeberkami w pionie) wtedy byłaby spójność z zewnątrz z prawie całkowicie wyeliminowanymi chromami, których bardzo nie lubię . Mimo, że wolę benzyny to z premedytacją wziąłem diesel'a ze względu na nowy (potencjalnie niesprawdzony) napęd Ultra oraz dość mały bak- 58l. Przesiadkę z ponad 200 konnej benzyny właścicielka już chyba przebolała . Po weekendzie wrzucę fotki "live". Macie jakieś specjalne miejsce na gaśnicę czy trzymacie np. w bagażniku w bocznym schowku? Kiedy na szybko odbierałem samochód nawet nie znalazłem podnośnika ani klucza do kół... Tylko elektryczny kompresor był w kole, a narzędzia są chyba schowane gdzie indziej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry! Witam wszystkich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie !! Audi jeszcze nie posiadam, ale może się to wkrótce zmieni. Do tej pory śmigałem Lancerem Evo, Subaru Imprezą oraz Land Rover'em