Jaki pokrowiec na Auto

xXPiotrekXx19

Witam koledzy ze wzgędu na to ze zbliża mi sie urlop na który jadę na chorwacje i chciał bym kupić sobie pokrowiec na swoją A4 B7 aby nie dostawała tak słońcem i też żeby nie obijano mi lakieru gdyż jest małe podwórko tam na miejscu i teraz pytanie do was jakie pokrowce stosujecie u siebie i co możecie polecić ?

sam szukałem kiedyś i było trochę w tych tematach:

koledzy jednak jesli miał bym wybierać zakup ppkrowca to wybiore kegel tylko czy to nie szkodzi lakierowi taki pokrowiec ?

Bez jaj kupujesz pokrowiec żeby zabezpieczyć przed słońcem. Nawoskuj auto i ciesz się urlopem a nie wydziwiaj. PS kilka razy na Chorwacji byłem i przez myśl mi nie przeszło żeby pokrowiec zakładać

a czy ktos może z forum jeszcze korzysta z pokrowców i czy to nie ma negatywnego wpływu na lakier

Pytanie jest inne, czy taki pokrowiec na pewno ochroni lakier przed obcierkami? Moim zdaniem absolutnie nie, co innego przed słońcem, deszczem lub śniegiem w zależności już od tego na jaki pokrowiec konkretnie się zdecydujesz. Kupno na same obcierki moim zdaniem jest bezcelowe.