Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 1.8t + LPG problem z odpaleniem


Tomasza4b61.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  od jakiegoś czasu mam problem z odpaleniem silnika a4 b6 1.8t +lpg szczególnie po dłuższym postoju.. Akumulator nowy, świece tez, filtr paliwa również wymieniony, pompka podaje dobre ciśnienie 4.0 bary.. wymieniony czujnik temp. wody.. żaden błąd się nie wyświetla nie wiem co jeszcze może być przyczyną?  Proszę o POMOC ? Z góry dziękuję. .

Edytowane przez Tomasza4b61.8t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z odpaleniem masz tez po jezdzie na benzynie? Chodzi mi czy jak pojezdzisz na benzynie zgasisz auto na benzynie to tez jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu musiałem wymienić katalizator bo rozleciał się w środku. . Założyłem zamiennik nowy i pokazywał się błąd silnika coś z katalizatorem teraz dokładnie nie pamiętam ale chodził normalnie może ten zamiennik się stopil w środku i blokuje spaliny bo jak kręcę to tak jak by cos ja dusilo,  blokowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasza4b61.8t napisał:

Założyłem zamiennik nowy i pokazywał się błąd silnika coś z katalizatorem teraz dokładnie nie pamiętam

Było założyć DP i wyłączyć drugą sonde u tunera. Koszty przypuszczam, że wyszłyby te same co jest wart ten wątpliwej jakości zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik wcale mało nie kosztował na dodatek było napisane ze gaśnie kontrolka check a ona się świeci. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wtryski od gazu sa ok? ja mialem hany niebieskie i podczas jazdy bylo ok ale przy odpalaniu podawaly troche gazu i musialem dlugo krecic zeby odpalic. Sprobuj zakrec zawor przy butli tak zeby sie gaz nie dostawal do wtryskiwaczy gazowych i wtedy moze puszczaja wtryski jak bylo u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...