Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Przełącznik na drzwiach / Łopatki przy kierownicy.


Darek11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Niedawno kupiłem z USA Audi A4 B7 (2007) S-line 2.0TFSI. Stoi on u mechanika (ponieważ kupiłem uszkodzonego) i z chwili wolnego czasu wsiadłem do nigo i porozglądałem się po wnętrzu. Pierwsza sprawa o którą chciał bym się was zapytać to dziwny przełącznik na drzwiach (obok otwierania wlewu paliwa i otwierania bagażnika). ebfe715a45ab4115.jpg Do czego on służy. A druga to łopatki przy kierownicy: 3e5774b6c26c90cc.jpg. Czy one są montowane tylko w jakiś mocniejszych modelach czy to tylko taki bajer :) . Jeśli ktoś jeździł już z takimi łopatkami niech napisze jakie były wrażenia . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik na drzwiach to od alarmu. Jak będziesz np holować auto na lawecie żeby przechyłomierz go nie włączał. Natomiast łopatki to bardzo wygodny patent przy automatach. Były spotykane chyba we wszystkich wersjach silnikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupowałem autko w Niemczech to mi sprzedawca w komisie powiedział że tymi łopatkami -/+ na kierownicy reguluje się głośność radia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik na drzwiach to wyłącznik alarmu, coś lepszego od zwykłego alarmu ponieważ wyczówa on przechył czyli auta na lawete z pod bloku nikt ci nie zwinie bo jak auto wyczuje przechył np. przy wciąganiu na lawete to włączy sie alarm.

Łopatki - W A6 mam przyciski do zmiany biegów i jest to dobry bajerek ale zadko się go uzywa, przynajmniej ja. Tzn jak chce poświrować to wtedy przełączam na tip-a i nie musze operować gazem zeby redukować tylko przełączam biegi guzikami :)

Łopatki w B7 to poprostu dodatkowe wyposażenie nic innego kolego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...