Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to tego to już całkiem nie ogarniam..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam takie pytanko, może nie dotyczy to C7 ale może ma ktoś z was pojęcie..... czy w A8 D4 były wersje S-line?

Opublikowano

S-line nie, ale był pakiet sport m.in. z innym zderzakiem przednim.

Opublikowano
W dniu 16.09.2019 o 08:30, jedrekx napisał:

S-line nie, ale był pakiet sport m.in. z innym zderzakiem przednim.

a masz może jakieś zdjęcia jak je rozróżnić?

Opublikowano

Sport:

855790545_;slot=1;filename=eyJmbiI6InVmN

no i zwykłe:

D_4cd0be7e7b5086f3d1706b4d2b69da16.jpg

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Panowie, ma ktoś z Was gumowe dywaniki Petexy na zimę? Czy wszyscy na ori jeżdżą?

Opublikowano

ja mam petexy na zimę. jestem zadowolony, bardzo dobre jakościowo. mogłyby być ciut dłuższe pod pedałami, ale nie jest źle.

Opublikowano
  • Autor

a Jaka jest cena tych PETEXów ? Ori to koszt chyba jakies 300 pln za komplet 

Opublikowano
  • Autor

o znalazłem 

DYWANIKI-GUMOWE-PRZOD-TYL-AUDI-A6-C7-ORY
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 305 zł - DYWANIKI GUMOWE PRZÓD + TYŁ AUDI A6 C7 ORYGINAŁ (7127779415). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano
6 godzin temu, nitroo napisał:

Panowie, ma ktoś z Was gumowe dywaniki Petexy na zimę? Czy wszyscy na ori jeżdżą?

Też na petexach śmigam i sobie chwale.

Opublikowano
W dniu 17.09.2019 o 14:04, jedrekx napisał:

Sport:

855790545_;slot=1;filename=eyJmbiI6InVmN

no i zwykłe:

D_4cd0be7e7b5086f3d1706b4d2b69da16.jpg

dzięki ?

Opublikowano
22 godziny temu, Cuber napisał:

a Jaka jest cena tych PETEXów ? Ori to koszt chyba jakies 300 pln za komplet 

Petexy to ok 80-100 zł, przynajmniej ja tak płaciłem

Opublikowano
  • Autor

chyba bym odżałował i kupił jednak ori ;)

Opublikowano

w A5 też miałem petexy i nie narzekałem. po 4 zimach w ogóle nie widać śladów użytkowania.. no ale co kto lubi :)

Opublikowano

Byłem praktycznie zdecydowany na ori, ale nie wiem, czy jest sens przepłacać 3x, jak każdy zadowolony z Petexów, które też mam w drugim aucie i nie narzekam :)

Opublikowano

Jak coś to nowki i "używane" w bdb stanie ori mogę mieć za jakąś śmieszna cenę jeśli kto byłby zainteresowany.  Tylko dla forum ;)

Opublikowano
W dniu 19.09.2019 o 16:28, Cuber napisał:

a Jaka jest cena tych PETEXów ? Ori to koszt chyba jakies 300 pln za komplet 

Ok 100-120zł do a4 b8, pewnie do a6 c6 podobnie

Opublikowano

Wasze C7 tez tak rdzewieja?

4 minuta 47s - w komentarzach mozna znalezc odpowiedz autora ze wszystkie A6 A7 tak maja.... :facepalm:

 

Opublikowano
W dniu 21.09.2019 o 20:58, MaciekPL napisał:

Jak coś to nowki i "używane" w bdb stanie ori mogę mieć za jakąś śmieszna cenę jeśli kto byłby zainteresowany.  Tylko dla forum ;)

napisz coś więcej:) wysłałem pw

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie. Czy ktoś się orientuje czy tylny zderzak i dokładka są takie same w sedanie i w kombi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.