Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber, piękna fura ... pogratulować ?

Czemu nie Biturbo ?

P.S. Ile ubezpieczenie 3.0 diesel ? (Może być na PW)

Opublikowano

Cuber gratulacje zakupu ?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, PIXI napisał:

Cuber, piękna fura ... pogratulować ?

Czemu nie Biturbo ?

P.S. Ile ubezpieczenie 3.0 diesel ? (Może być na PW)

Pierwotnie chciałem BiTdi  ale ceny są kosmiczne  i nie w moim zasięgu jesli chodzi o polifta takiego jak bym chciał , wiec jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma ...... 

Uzbezpieczenie full wypas 3,9 :) 

Ogólnie to Polift w co nie wierzyłem ale to zupełnie inny samochód niż przedlift  , zdecydowanie się inaczej prowadzi jak dla mnie Lepiej jest ogólnie szybszy  a Stronic poliftowy to bajka  ( tfu tfu tfu  ) jak na razie ;)  wyciszenie jest lepsze albo przynajmniej tak mi się wydaje bo mam podówjne szyby  ;)  aha i co najwazniejsze w nocy LEDy przedliftowe mogą się schować co do polifta  ;)  

Rezał raczej nic nie bede  bo w sumie nie ma co , chyba ze trafię  czarne piano listwy wewnetrzne  lub Beafurty ;) 

Opublikowano
12 godzin temu, jedrekx napisał:

p.s. za miesiąc prawdopodobnie moje będzie do wzięcia ;) no chyba, że się rozmyślę co do sprzedaży :decayed:

Masz ją na firmę?

A muzykę z YouTube się da puszczać?

Opublikowano
2 godziny temu, Cuber napisał:

Pierwotnie chciałem BiTdi  ale ceny są kosmiczne  i nie w moim zasięgu jesli chodzi o polifta takiego jak bym chciał , wiec jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma ...... 

Uzbezpieczenie full wypas 3,9 :) 

Ogólnie to Polift w co nie wierzyłem ale to zupełnie inny samochód niż przedlift  , zdecydowanie się inaczej prowadzi jak dla mnie Lepiej jest ogólnie szybszy  a Stronic poliftowy to bajka  ( tfu tfu tfu  ) jak na razie ;)  wyciszenie jest lepsze albo przynajmniej tak mi się wydaje bo mam podówjne szyby  ;)  aha i co najwazniejsze w nocy LEDy przedliftowe mogą się schować co do polifta  ;)  

Rezał raczej nic nie bede  bo w sumie nie ma co , chyba ze trafię  czarne piano listwy wewnetrzne  lub Beafurty ;) 

i do tego niby z zewnątrz tylko lampy i zderzaki ale lift gniecie przedlifta

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

i do tego niby z zewnątrz tylko lampy i zderzaki ale lift gniecie przedlifta

dokładnie :)

Opublikowano

Też się rozglądam za poliftem BiTdi z tiptronikiem - to prawda, że cena kosmos ?

Ja pitole ? 3900zł za 3,0 (zajxbista cena)... myslałem że dużo wiecej.

Zapytałem o kwotę ubezpieczenia,  bo mnie "straszyli" że jak się zmieszcze w 7-8 tyś rocznie to bedzie dobrze (wartość auta do 150 tyś.)

Ja w tamtym roku full pakiet w Warcie 2,0 (177Km) 3000zł płaciłem z max zniżkami.

P.S. "Nie będę nic rezał" ??? , może troszkę ?.

Dzięki za info.

Bezawaryjnosci i życzę !!!

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
13 godzin temu, Cuber napisał:

tak mi się wydaje bo mam podówjne szyby

to kwestia szyb, w tej drugiej A6tce są zwykłe i nie ma co porównywać do mojego ;)

 

11 godzin temu, nitroo napisał:

Masz ją na firmę?

oczywiście ;)

Opublikowano

Szkoda, że sedan. Chyba będę raczej celował w Avanta.

Opublikowano

3900?? Bardzo bardzo dobra cena ja za swoją płace 6600 w PZU...

Opublikowano

ja za swojego miałem chyba 4000, ale auto ubezpieczone jest przez agencję obsługującą leasing.

Opublikowano

Ta roznica wynika z tego ze przedlifty to juz bardziej styrane auta a przebieg wplywa na wszystko, od życia ledów po subiektywne odczucie wytłumienia auta.

Opublikowano
  • Autor

No szkoda szkoda :( 

Opublikowano
W dniu 11.07.2019 o 18:41, Cuber napisał:

Ogólnie to Polift w co nie wierzyłem ale to zupełnie inny samochód niż przedlift  , zdecydowanie się inaczej prowadzi jak dla mnie Lepiej jest ogólnie szybszy  a Stronic poliftowy to bajka  ( tfu tfu tfu  ) jak na razie ;)  wyciszenie jest lepsze albo przynajmniej tak mi się wydaje bo mam podówjne szyby  ;)  aha i co najwazniejsze w nocy LEDy przedliftowe mogą się schować co do polifta  ;)

?

Opublikowano

Liczyłem po cichu, że w S6 nie będzie takiej "wiochy"..... ale niestety ?

 

 

IMG_20190714_110258.jpg

IMG_20190714_110322.jpg

IMG_20190714_110335.jpg

IMG_20190714_110347.jpg

IMG_20190714_110401.jpg

Opublikowano
  • Autor

Pisaliśmy o tym już jakiś czas temu tutaj .... ?

Opublikowano

Wykastrowali auto....  

Przynajmniej sylwetka C7 jest ponadczasowa i będzie się długo cieszyła powodzeniem.  Ale za pare lat już nie będzie co kupić...

 

Opublikowano
Godzinę temu, Cuber napisał:

Pisaliśmy o tym już jakiś czas temu tutaj .... ?

sory, musiałem przeoczyć.....

 

w modelu RS też takie coś będzie ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.