Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też miałem jedno czarne i powiedziałem sobie nigdy więcej ☺️

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.03.2019 o 10:16, jedrekx napisał:

ja z kolei po A6 już nigdy więcej nie chcę czarnego :decayed:

ale Ty nie masz czarnego ;)  

Opublikowano

jak jest brudny to nie wygląda na hawanę :decayed:

Opublikowano

Panowie własciciele A6 C7  znajomek blacharz chce sie pozbyc 2 kompletów ROTOR 20 CALI

- Cena atrakcyjne i ostateczne

3500 Z OPONAMI ZIMOWYMI * 2 SZT lepsze 2 gorsze
2200 z oponami letnimi (  felgi uszkodzone )

20190311_110955.jpg

20190311_111004.jpg

20190311_111010.jpg

20190311_111014.jpg

20190311_111017.jpg

20190311_111027.jpg

20190311_111037.jpg

20190311_111119.jpg

20190311_111151.jpg

20190311_111158.jpg

20190311_111216.jpg

20190311_111229.jpg

20190311_111316.jpg

Opublikowano

Hymmm takie uszkodzenia da sie naprawic ??

Opublikowano
W dniu 24.02.2019 o 17:27, A-rek napisał:

o widzisz, a myślałem 245/30..... dzięki za info ?

Właśnie taki rozmiar 245/30 R21 widziałem na C7 zarejestrowanym w Niemczech.

Nie wiem co na to TÜV ?

Opublikowano

Chłopaki, ma ktoś może u siebie w C7 easy open ? (otwieranie bagażnika nogą, w sensie gestem)

Opublikowano
1 godzinę temu, mlody020 napisał:

Chłopaki, ma ktoś może u siebie w C7 easy open ? (otwieranie bagażnika nogą, w sensie gestem)

Tak ja mam. Co potrzeba ?

Opublikowano
1 minutę temu, Ogi napisał:

Tak ja mam. Co potrzeba ?

Powiedz mi czy masz możliwość wyłączenia tego systemu w MMI?

Opublikowano

w A8 nie było możliwości wyłączenia w MMI, więc w A6 raczej też nie bo systemy MMI są takie same :)

Opublikowano
12 godzin temu, mlody020 napisał:

Powiedz mi czy masz możliwość wyłączenia tego systemu w MMI?

Nie nie ma takiej opcji. 

Opublikowano
16 godzin temu, granatowy napisał:

Właśnie taki rozmiar 245/30 R21 widziałem na C7 zarejestrowanym w Niemczech.

Nie wiem co na to TÜV ?

No właśnie TÜV nie ma nic przeciwko bo właśnie taki rozmiar znalazłem jako zalecane do C7

Opublikowano

Czyli śmiało możesz zakładać 245/30 R21 ?

Opublikowano
W dniu 12.03.2019 o 09:47, Ogi napisał:

Hymmm takie uszkodzenia da sie naprawic ??

Da się naprawić, pytanie za ile...

Miałem podobne uszkodzenie w zeszłym roku, ratowałem się i wjechałem na krawężnik, długo szukałem kogoś kto to ogarnie, jest dobry fachowiec w Tarnowskich Górach, ALE no właśnie, robota 500 zł + 600  malowanie 2 kół żeby ukryć naprawę, nie zdecydowałem się, udało mi się kupić nową felgę.

Opublikowano
12 godzin temu, Ogi napisał:

Nie nie ma takiej opcji. 

O to dobre wieści ;) 

Dzięki !

Opublikowano

Fajnie się to prezentuje na żywo.... choć felgi mogłyby być ładniejsze ?

 

 

IMG_20190309_142021.jpg

IMG_20190309_174812.jpg

IMG_20190309_174908.jpg

Opublikowano

Felgi faktycznie bieda, a URUS bardzo fajny zwłaszcza w jasnych kolorach, w ciemnych duzo detali znika.

Opublikowano

Witajcie,

Panowie nie tyle o sam wzór koła chodzi co o rozmiar. URUS zaczyna się świetnie prezentować przy 23": https://www.calabasasluxurymotorcars.com/used/Lamborghini/2019-Lamborghini-URUS-2ec695d50a0e08b9234fccd9df917d10.htm

Na 24" też niczego sobie :

https://www.butlertire.com/gallery/Lamborghini/Urus/Lamborghini_Urus_with_24in_Avant_Garde_F538_Wheels/11290

Czarny wygląda znakomicie, kwestia odpowiedniego setupu :

Pozdrawiam ☺

Opublikowano

Miałem dziś trochę czasu to znów odwiedziłem jedno z moich ulubionych miejsc ?

Co myślicie o nowych modelach? Który model pasowałby do was?

 

 

 

IMG_20190309_174552.jpg

IMG_20190309_174620.jpg

IMG_20190319_102607.jpg

IMG_20190319_102638.jpg

IMG_20190319_102805a.jpg

IMG_20190319_102850.jpg

IMG_20190319_104003a.jpg

IMG_20190319_104026a.jpg

Opublikowano

Dla mnie wygrywa Q8 i na drugim miejscu A6 ale tylko Avant ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.