Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 godzin temu, Ogi napisał:

Z tego co pisało parę osób próbujących to multifunkcję przekładać nie jest tak hop siup z tym. 

Dlaczego nie jest hop siup? 5min roboty na pierwszy raz. Spokojnie żeby nic nie połamać. kolejnym razem idzie już to znacznie szybciej. 

Opublikowano

Ja to mam "szczęście"...... Audi zaleca wymianę rozrządu w 2.0 TDi co 210 tyś km, a ja już po 100 tyś musiałem to zrobić ?

Miał już ktoś z was problemy z rozrządem w 2.0? Jakie wy macie przebiegi w swoich?

Opublikowano

jak to stwierdzili, że rozrząd do wymiany? u mnie stukneło dopiero 75 tyś.

Edytowane przez delph34i

Opublikowano

podczas pracy silnika słyszałem jakieś dziwne szumy i diagnoza była taka, że to rolka napinająca pasek rozrządu.

Opublikowano
W dniu 21.12.2018 o 14:57, A-rek napisał:

Ja to mam "szczęście"...... Audi zaleca wymianę rozrządu w 2.0 TDi co 210 tyś km, a ja już po 100 tyś musiałem to zrobić ?

Jesteś pewien przebiegu w swoim samochodzie ?

Opublikowano

Jak to jest w full led, jest doświetlanie zakrętów i funkcja dynamicznych długich świateł? 

Mam teraz skretny Bixenon i automatyczne dynamiczne drogowe. Zastanawiam się nad liftem całego auta i przodem full led ale jak to będzie działało? Robił już ktoś przekładki lamp przód? 

Edytowane przez duffy

Opublikowano
W dniu 22.12.2018 o 20:10, granatowy napisał:

Jesteś pewien przebiegu w swoim samochodzie ?

no oczywiście

Opublikowano
W dniu 21.12.2018 o 14:57, A-rek napisał:

Ja to mam "szczęście"...... Audi zaleca wymianę rozrządu w 2.0 TDi co 210 tyś km, a ja już po 100 tyś musiałem to zrobić ?

Miał już ktoś z was problemy z rozrządem w 2.0? Jakie wy macie przebiegi w swoich?

muszę sprostować to co ostatnio napisałem..... jednak problemem nie była rolka napinająca pasek rozrządu. Kompletny rozrząd wymieniony, a szumy nadal słychać...... ?

 

Przed wymianą byłem w dwóch ASO na diagnozie i w obydwu miejscach stwierdzono, że szumy dochodzą z rolki napinającej.... jak widać mylili się ?

Opublikowano
W dniu 23.12.2018 o 21:56, duffy napisał:

Jak to jest w full led, jest doświetlanie zakrętów i funkcja dynamicznych długich świateł? 

Mam teraz skretny Bixenon i automatyczne dynamiczne drogowe. Zastanawiam się nad liftem całego auta i przodem full led ale jak to będzie działało? Robił już ktoś przekładki lamp przód? 

Jest doswietlanie i sa dynamiczne dlugie swiatla ktore jednak dzialaja beznadziejnie ( tj. automatyczne dlugie swiatla, bo doswietlanie dziala spoko ) i się nie używa. 

Opublikowano

Pomożecie? mam problem z lewym lusterkiem nie składa się i potrzebuję inne kupić tylko nie wiem ilu pinowe. lusterka są podgrzewane elektryczne i składane pod pamięć foteli.

Opublikowano

Witam. Posiadam oryginalny zderzak s line z kamerą night vision w griluu. Chciałbym zmienić grill na fake rs6 style. Czy będą z tego tytułu jakieś problemy przy podmianie kamery?

Opublikowano

Jeśli atrapa którą kupisz ma miejsce na kamerę to nie będzie problemu.

Opublikowano

Najprawdopodobniej kalibracja kamery

Opublikowano

Czyli rozumiem że grill z wersją night vision jest zupełnie innym od grillu bez night vision ? 

Opublikowano

w ori atrapie rs6 masz fabryczne miejsce na kamerę

Opublikowano

Ja bym nie montował zamiennika grilla rs6. Znajomy miał i nie był zadowolony.

Opublikowano
20 godzin temu, wampir napisał:

Ja bym nie montował zamiennika grilla rs6. Znajomy miał i nie był zadowolony.

Ja mam i jest bardzo dobrze.

Opublikowano

Koledzy jakie zawieszenie gwintowane mogę założyć żeby było komfortowe? Widziałem KW street comfort ale cena ponad 6tys. Mam teraz sprężyny H&R -40mm i jest dość sztywno...

Opublikowano

Vogtland jest super komfortowy, eibacha tez chwala, co do ceny to do a6 swoje kosztuja

Opublikowano

Vogtland są jakieś różne rodzaje? Bo na Allegro znalazłem tylko do c6 

Zobacz ofertę: Zawieszenie gwintowane VOGTLAND Audi A6, Typ 4F, A http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6830492564

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.