Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaślepione końcówki to lipa.. ale i tak mi się to auto podoba :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

No przynajmniej za pare lat nie będzie trzeba wydechu przerabiać żeby mieć S6;)

Opublikowano
  • Autor

Zachar stara sie wyjaśnic   ;)  w końcowej fazie filmu ;)

 

 

5d2a6fbe57502a8b6016e9d8.jpg
WWW.AUTOCENTRUM.PL

Czy Audi wie, co robi? W najnowszej generacji Audi S7 nie ma już V8, a w dodatku w Europie oferowane jest tylko z silnikiem Diesla. Czy to właściwe posunięcie niemieckiej marki? A jak Audi S7 zmieniło się z wyglądu? Co...

 

Opublikowano

Cuber a jak samo wnętrze - są jakieś znaczące i cieszące różnice ?

albo czy wogóle jakieś są ? bo mało siedzę w A6

Opublikowano
21 godzin temu, Cuber napisał:

Zachar stara sie wyjaśnic   ;)  w końcowej fazie filmu ;)

Zobaczyłem film i nadal nie rozumie dlaczego zrobili coś takiego ..... no nic trzeba się z tym pogodzić i tyle.....

Opublikowano
W dniu 16.07.2019 o 13:02, miron78 napisał:

Cuber a jak samo wnętrze - są jakieś znaczące i cieszące różnice ?

albo czy wogóle jakieś są ? bo mało siedzę w A6

w środku wydaje mi się, że poza MMI i gałką zmiany biegów nic się nie zmieniło

Opublikowano

to słabo

Opublikowano

w moich ochach mały sens zmiany z przed na po lifta - dla lamp i zderzaków

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, miron78 napisał:

w moich ochach mały sens zmiany z przed na po lifta - dla lamp i zderzaków

Pisałem juz wczesniej że jeżdzac przedliftem myslałem ze zmiana na polift dla lamp ( świeca meeeeega za***iście w stosunku co do Led którego miałem ) i zderzaków z płaskimi wydechami  nie ma sensu ale powiem krótko zmiana miała sens ;) ,  inne prowadzenie samochodu ( nie wiedzieć czemu )  Skrzynie jest mega lepsza i szybsza niż starszy Stronic .  Ogólnie jakies takie bardzo pozytywne wrażenie . Progi są inne bardziej masywne, bardziej agresywne zderzaki kox ;) 

W srodku zmiany ? hmmm kosmetyka ( jak to w Liftach bywa )  chromiki dorzucone tu i uwdzie , zegary są ciut inne z google mapsem miedzy zegramai , gałka zmiany biegów inna . Wiecej w srodku zmian nie widać .....

Cały system sterujący jest inny bo to MIB II  :)  

 

Sens  jest nie dość ze wyglądowo to jeszcze technicznie ;) oraz taktycznie :) 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

RS6 C8 ?

 

 

67309996_2335354756560161_2930706621308862464_n.jpg

67644045_2335354626560174_490391162469744640_n.jpg

67648710_2018098624961909_289261005093994496_n1.jpg

Opublikowano

o wydechy chyba prawdziwe :D

Opublikowano

?

67415202_161066261691956_7701745143417667584_n.jpg

Opublikowano

RS7 już też jeździ

 

 

67421960_10217235309051598_8094585993593618432_n.jpg

67778467_10217235308531585_778547789738016768_n.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A widzieliście już nowego allroad'a C8?

To jakaś katastrofa ? chodzi mi o przód oczywiście.....

 

 

IMG_20190823_183356.jpg

IMG_20190823_183517.jpg

Opublikowano

Ten grill mógłby być gęstszy i byłoby dobrze

Opublikowano
  • Autor

Pamietam jak w A3 chromami na metry przedłuzali swoje grile , tutaj przez to załamanie wygląda podobnie ;) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wiem, że temat wydechów w nowych Audi robi się już nudny ale nadal nie potrafię rozgryźć dlaczego tak jest..... w małym "piździku" jakim jest SQ2 są normalne, prawdziwe wydechy na 4 końcówki, a w dużo większym bracie SQ8 dwie końcówki są prawdziwe, a dwie to atrapy..... dlaczego? powiedzcie mi dlaczego? nie mogło być już ewentualnie na odwrót?

Opublikowano

Q8 to diesel i po prawej stronie jest zbiornik AdBlue z tego co kojarzę.

Opublikowano
W dniu 24.08.2019 o 12:56, A-rek napisał:

A widzieliście już nowego allroad'a C8?

To jakaś katastrofa ? chodzi mi o przód oczywiście.....

jak widać poniżej we wszystkich nowych modelach Schwarz Paket będzie podstawą aby auto ładnie wyglądało ;)

 

 

IMG_20190903_094642.jpg

IMG_20190903_094701.jpg

IMG_20190903_094709.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, jedrekx napisał:

Q8 to diesel i po prawej stronie jest zbiornik AdBlue z tego co kojarzę.

No tak, SQ8 to również diesel i również ma zbiornik AdBlue i ma wydechy na dwie strony ale tylko jedna z końcówek jest prawdziwa, a druga to atrapa

 

 

IMG_20190903_093834.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.