Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka. Robię przymiarkę do A6 C7 Allroad - polift, Model 2015,  produkcja końcówka 2014, silnik 3.0 TDI 218 PS, najprawdopodobniej CRTE - przebieg 134 tyś km.

 

Czytam, żę te nowe 3.0TDI mają wadliwe 4 wałki rozrządu od początku produkcji do 2017. Podobno na zachodzie jest cicha akcja ASO i wymieniają je.

A co z autem sprowadzonym z Holandii? Jest szansa na akcję w PL ?

Bać się tego silnika ??

Opublikowano

Hej co prawda mam 3.0 245 km 2013r i przelotu prawie 260tys i wszystko działa jak trzeba w motorze.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chciałem się z Wami przywitać w nowej "grupie" :hi:

Mój dupowóz :banan:

20191211_143529.jpg

Opublikowano

Specjalne podziękowania za pomoc dla Stanley i cierpliwość Cuber (bez Was ani rusz) !!!

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Oblookany na żywo na spocie.

Piękny sprzęt.

Konfig rewelka?

W nowym roku rezerwuje jazdę próbną ?

Pozdrawiam i

Wesołych Świąt!

Opublikowano

no jest pięknie :kox:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.12.2019 o 23:13, PIXI napisał:

Chciałem się z Wami przywitać w nowej "grupie" :hi:

Mój dupowóz :banan:

20191211_143529.jpg

 

 

Miałem okazje pojeździć tym  1,6 MPI w gazie , no cóz jedzie ;) 

 

 

 

 

ps. Graty zakupy 

 

ps. Pixi ale wiesz ze Ja wcześniej pierdziałem w ten fotel niż Ty ;) 

Opublikowano

Jedzie, tylko gazem w środku wali ?

Dzięki jeszcze raz za pomoc i dużo cierpliwości Grzesiu ?

Nie czuć Twoich pierdów, tylko Niemca ?

Opublikowano

w razie czego, tak informacyjnie, moje C7 będzie na sprzedaż w lutym 2020. obecny przebieg 141 tys km, raczej niewiele urośnie bo więcej obecnie stoi niż jeździ (ze względu na chęć sprzedaży ujeżdżam Passata z firmy).. wyposażenie naprawdę bogate (włącznie z pneumatyką, tunerem TV, homelink i najważniejszym... fotelami komfort z wentylacją), auto bezwypadkowe, pełna FV. jakby ktoś się przymierzał to wydaje mi się, że warto ;) jeżeli chodzi o cenę to wstępnie myślałem o 99 tys brutto.. oczywiście mogę z niej zejść, muszę spojrzeć w sumie ile kosztują podobnie wyposażone z tym przebiegiem, z podobnych roczników bo jeszcze nie patrzyłem :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
W dniu 21.12.2019 o 23:13, PIXI napisał:

Chciałem się z Wami przywitać w nowej "grupie" :hi:

Mój dupowóz :banan:

 

Czy już zakochałeś się w tym kolorze ? :D Ja początkowo nie byłem przekonany ale teraz.. nie oddał był za nic :P

Zazdro polifta :)  światła robią robotę :slina: Z tego co zdążyłem obczaić wyposażenie też jest bajka ;) 

Bezawaryjności życzę ! Piękna :wub:

Opublikowano

Generalnie szukałem w Nardo, ale trafiła się Daytona z dużym wypasem ponad moje minimum... więc mam ?

Kolor podobno modny, na pewno na żywo jest dużo ładniejszy niż ze zdjęć.

Matrix beam, czy jak to się nazywa robi robotę !!!

Tazzi,  w competition biedy nie ma ?

 

 

 

20191220_192044.jpg

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
14 godzin temu, jedrekx napisał:

no jest pięknie :kox:

A, dziękuję ?

Opublikowano
9 godzin temu, PIXI napisał:

 

Kolor podobno modny, na pewno na żywo jest dużo ładniejszy niż ze zdjęć.

 

Tu się zgadza kolor modny, w pracy z kumpla obserwacji który robi małe zaprawki , jest to drugi kolor zaraz po czarnym z najczęściej wybieranych kolorów. 

Opublikowano

PIXI piękna furka, idealna, gratulacje  :):hi: 

 

A tak przy okazji zapytam wszystkich, planuje zakup A6 C7 3.0 Diesel polifta i teraz pytanie czy bardziej nastawiać się na:

1. Avant 3.0TDI 272KM ...tutaj chciałbym znaleźć taki z pneumatyką :) 

2. Allroad 3.0TDI 272KM bo wtedy zawsze jest w pneumatyce? ...czy poza dokładkami technicznie czym się jeszcze różni?

3. Avant Competition 3.0 326KM ...tutaj gdzie obiło mi się o uszy, że są awaryjne? prawda?

 

Aktualnie jest Avant 2.0TDI Q Ultra 190PS z 2014 i poza dobrym wypasem już trochę mało miejsca i te 2.0 :D

Zdrowych Wesołych Świąt i dużo śniegu aby te Quattro się amortyzowało:P

 

 

 

Opublikowano

Dziękuję djtatra :hi:

Mam to zawieszenie i powiem Ci, że jest BAJKA... koła 20" a odczucia jak na 16".

Co do awaryjności jednostki bi turbo w polifcie, nie mogę Ci nic powiedzieć ... mam ponad 94 tyś. km. przelotu i użytkuje auto około miesiąca ... 

 

Ja się przesiadłem z a4 b8 polift ....

 

 

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Czyli nastawiam sie na szukanie Competition a jak sie trafi normalny avant 272PS w pneumatyce to tez nie bedzie tragedi :)

PIXI bedziesz robil mu program? 

Ma ktos moze do poliftowych C7 tego PDFa z opisem silnikow itd. to sa te skoroszyty serwisowe Studdy Program czy jakos tak.

 

Opublikowano

Witam po świętach mam mały problem z moim audi ostatnio zaczął się problem z  PDC raz działa raz nie działa... 2 sekundy działa na 1 sekundę potrafi rozłączyć i znowu działa.... co za tym idzie wariuje mi ACC w czasie jazdy potrafi czasami wyskakiwać błąd o niedostępności ACC, może mieć to coś wspólnego z PDC?

 

C307F2C0-9B1C-4C2A-8CAA-50DFF9D22566.jpeg

Opublikowano
6 godzin temu, djtatra napisał:

Czyli nastawiam sie na szukanie Competition a jak sie trafi normalny avant 272PS w pneumatyce to tez nie bedzie tragedi :)

PIXI bedziesz robil mu program? 

Ma ktos moze do poliftowych C7 tego PDFa z opisem silnikow itd. to sa te skoroszyty serwisowe Studdy Program czy jakos tak.

 

No pewnie, że nie będzie.

Si :kox: , nawet już u Rogala byłem.... żeby liznąć tematu :whistling: IC np. "Wagnera"  i do Witka na rolki .

.... tylko to gdzieś na wiosnę/lato dopiero do trzeba coś zarobić :zyzol:

Opublikowano

Pixi,

Najpierw wizyta na dobre oleum u Karola ?

Zalej mu coś porządnego ?

Btw. Wersja 313 ps Bi-tdi  miała jakieś problemy z wtryskami ?

326 ps jest już wolna od wad ?

Btw2. Oj po Witku będzie szybki ten czołg!

Widziałem podobne u Niego .

Po Fmic-u i sofcie ponad 400 PS ...niuta nawet nie pamiętam ? 

+ Soft skrzyni zdaje się do tego ?

Pozdrawiaj Karola i Witka od Maćka ?

Edytowane przez black4

Opublikowano

Będzie szybkie ale od wyniku trzeba odjąć z 10%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.