Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8T AVANT LZ5F

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)

 

    Miło mi, że ponownie mogę gościć w gronie posiadaczy Audi :) Jakiś czas temu miałem Audi a6 c5 2.5 TDI. Mimo znanych wszystkim opnii miło wspominam ten samochód, nie miałem z nim żadnych problemów. Później była baaardzo krótka znajomość z Toyotą i trafiłem na BMW.

 

19959133_10203962727264587_3570528426279

Po chyba 3 latach stwierdziłem, że wracam do benzyny i chcę 1.8T (od bardzo dawna chciałem spróbować tego silnika). No i jest :D Moje nowe używane ^^ A4 b6 1.8T BFB Avant w kolorze LZ5F - z tego co wiem nazywa się Sprint Blue, ale nie jestem pewien :)

 

py0psg0tONRc2zQ8ZFLOEsaXg68j3ch5An6GMkFm

 

Jak, to ze mną bywa, nie lubię jeździć serią, więc już zaczęły się pierwsze mody :D 

Pomalowanie grilla przedniego i ściemnienie przednich lamp. W najbliższych planach pozbycie się chromów -> wymiana na czerń i dołożenie podłokietnika. Później lista jest jeszcze długa ;)

 

Auto przeszło już dość spory serwis. Wymiana rozrządu, wymiana łańcucha i nastawnika łańcucha rozrządu, oczywiście olej, filtry, płyn chłodniczy nowe. Do tego przy okazji robienia rozrządu wpadły nowe szklanki i świece. 

 

Będę na bieżąco aktualizował historię mojej Smerfetki w tym temacie :) 

 

 

 

 

Ch65ulsIDs9TaQYwlJVdh5n_polTctRm2-gpJ587

DSKUHsbNQNdM1G0HeHhkiEBJpgq56Oqe4cLgXwiB

s3fp8Rx8qy9_btssf3EnPfMAOO_z_3rmnK1Bqpv4

FSDI-NJNVZENf5pAT22CXAxdH8eFOKXo_NV0qVsv

AbJf34ymwBeHQIELBZrISnOi2h4enARZHpO3hopB

18685726_1366299966791896_1500692550_n.j

 

 

Pozdrawiam :D 

Opublikowano

Ładny kolor, auto ogólnie ładnie się prezentuje. Więcej zdjęć wrzucić. Aaaaa ten znaczek s4 na klapie - średnio to wygląda. Powodzenia w modzeniu. 

Opublikowano
  • Autor

Znaczek był, jak kupiłem, a że jest nieszkodliwy, to jakoś nie mogłem się zebrać, żeby go odkleić :D Wypadnie na 100% 

W najbliższych dniach montaż FMIC, nowy wydech, czarne relingi i hamulce 345 :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przy okazji robienia wczoraj logów, cyknąłem kilka fotek :) Coś tam powoli się dzieje...

yifksfaXREIvaKvnDPWCNHS0wUUytUh6UxH9rSZV

d-ywIiMvbzi5bGsSkDz6v7LiCdwYp9yzQRz4kRbf

apOgMPAxFlRVcpVBo4yq2A46C_uTcyWOQcI-LDhQ

3zt98x9K1fHiTZUS4btfhuCbhSoswWfA_riJwPj2

bqb9EIKfu1ZXOXiYSUhZg0jqgEsCqyyGzqqi-Lrf

TXmREkPzdMMC6kM5Ah8w2VICd4Ne_fGNmZ5wxyQM

kUGs0OmSw8J7vF4pt4-rMyiUz2Kp_akSvr8He_bt

ZAitJwgtGeJdzqOEzb1Kl1KbCKz--ynqc8oPZyJx

Opublikowano

Ah ten kolor za***isty. Prezentuję się super. Muszę załatwić sobie te twoje fotele ?

Opublikowano

o widać że będzie akcja "more power" ;)

Opublikowano
  • Autor

No, ba :D mieć taki motor i nic nie dłubnąć? :facepalm::decayed:

 

W międzyczasie sukcesywnie pozbywamy się chromu z auta :) Wjechały czarne relingi 

RrwmimvJJ4kcUVmtHL1RKDPHqOTCqEolMIIFUpgS

-2VJZjHVcFejPPkgd7Y5XLknG2IsbBlgL6TPb2da

Opublikowano

zderzak tył <3 :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie :) 

 

Jak zostało powiedziane, akcja "more power" w trakcie :)

23423698_1495270387260950_1226043808_o.jpg

23548117_1501307179990604_267893723_n.jpg

23960954_1511331192321536_1663933513_o.jpg

24085152_1513338802120775_733634396_o.jpg

23874075_1511366098984712_1795543866_o.jpg

23899154_1512489058872416_2073855772_n.jpg

23998566_1512410108880311_1666243839_o.jpg

23961106_1512465072208148_606406507_o.jpg

24008515_1511331308988191_871768987_n.jpg

24093498_1512465778874744_27309910_o.jpg

24623478_1520646524723336_1919168734_o.jpg

24650951_1522612727860049_1186223168_o.jpg

24550180_1522633961191259_1073163678_n.jpg

24650817_1522646941189961_1200071551_o.jpg

24726430_1523701954417793_1498388945_o.jpg

24879089_1523834204404568_1503723097_o.jpg

25035453_1525890497532272_568341634_o.jpg

 

Niedługo koniec :)

 

 

 

Edytowane przez n0vy.pl

Opublikowano

W ile celujesz ?? Wydech będzie cały przelot z puszkami na końcu ?? Trakcja będzie już szalała ;)

 

Edytowane przez Łuki28.08

Opublikowano

W wydechu tylko 2 magnaflow na tyle? Daj znać jak się jeździ albo filmik czy będzie w środku auta rezonans jakiś

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Taki jest plan, jeśli będzie rzeźnia, to wstawię jeszcze środkowy :) Na montaż czeka jeszcze sprzęgło z AWX obite kevlarem, wtryski 525 i pompa 040, więc myślę, że ok 300 powinno wyjść. Najdroższe już za mną, dołożyć później quattro i przerobić wydech, to "pikuś" :)

Opublikowano

Jak Ci idzie pokonywanie progów ? Delikatnie je pokonujesz czy za bardzo się nie przejmujesz ?

Opublikowano
  • Autor

To jest ori S line. Wcześniej 4 lata jeździłem na gwincie i 19", więc teraz jest bajka, ale i tak zawsze z przyzwyczajenia turlam się przez progi, tylko trochę szybciej niż na gwincie - taki nawyk :)  Wydech, dolot itd skończone. Auto pali i jeździ. Po przejechaniu 200 km stwierdzam, że wydech powoli się wycisza i "układa". Nie brzmi jeszcze tak jak powinien, bo turbo praktycznie nie dmucha, ale zainteresowanym da jakiś widok na to jak brzmi/będzie brzmiała :) 

 

bw2LHep6koNQQ9rbYLU8HqSl0jeo20RRjPgvh8oV

I9ARp-m5eR0FBNR46d8L_vlOBcqbSltpfTuPsvTF

iZNTFwkf0Dw-tAksif48lFojBpfpGKSocjQgcDIw

uDIWbrTJrGFvk9AJbXkTuheKx7P9Vka-UoBhCQTE

 

 

WIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=IYlxvDJPmyA

 

 

 

 

 

Opublikowano

Kolego a co to masz za kol. wydechowy? wygląda jak wagnera :)

Opublikowano
  • Autor

Hehe trafiony zatopiony ;) 

Opublikowano

to jeszcze z ciekawości zapytam, bo akurat wagner to najlepszy wybór, skolko taki kolektor(jak można wiedzieć)? i kupowałeś nówkę czy może używkę? Jeszcze dodam od siebie, że spawy mistrzostwo! sam spawasz czy może oddawałeś komuś?:)

Edytowane przez YoGi1984

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem całe k04-064 z kolektorem używane po 70k przebiegu. Jeszcze przy mnie turbo było ściągane z silnika. Dałem 2000 zł 

Opublikowano

Kurcze, to stosunkowo pół darmo, nie zły interes zrobiłeś:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trafiła się okazja, to kupiłem, bo początkowo nie miałem narazie tego w planach :) co do spawania... gdybym potrafił tak spawać, to pewnie już bym miał swój warsztat i super robotę ;) to mój znajomy spawał. 9 lat doświadczenia i już jakiś czas właśnie prowadzi własny warsztat tego typu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.