Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Avant by FrondSide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Jeżu89 napisał:

Fajnny bex,powiedz mi jak wygląda sprawa z wydechen na dp i bez środkowego jest Oki nie za głośno? myślę do swojego a4 cabro bfb tak zrobić ale pierw downpipe trza wstawić. 

Pozdro z fejsa co pokazałeś mi swój dolot z grzybkiem hks. 

Nie ma problemu da się normalnie jeździć na każdych obrotach. Nie wiem jak w cabrio wyciszenie i te sprawy ale myślę ze tragedii nie będzie, na którejś stronie filmik jest jak to chodzi. Zdrówka ;D 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Efekt weekendowej pracy RNS-E

- docinanie nie było takie trudne ale czasochłonne żeby dobrze spasować a samo kodowanie to bajka ;) zdjęcia słabe bo światło w garażu nie pozwoliło wyciągnąć więcej 

 

20190112_122549.jpg

20190216_064029.jpg

20190216_133135.jpg

20190216_151059.jpg

20190216_151115.jpg

20190216_151148.jpg

20190216_151157.jpg

20190216_182839.jpg

20190216_182847.jpg

20190217_053653.jpg

20190217_055220.jpg

20190217_062912.jpg

 

IMGP030311a.JPG

IMGP030811a.JPG

Edytowane przez Frond Side

Opublikowano

No i pięknie:oklasky:

Odrazu nowocześniej w autku:thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Szybka i prosta wymiana tylnej wycieraczki skończyła się na ściąganiu tapicerki, wyjęciu silnika wycieraczek i wybijaniu tulejki 

20190222_060621.jpg20190222_061029.jpg20190222_061149.jpg20190222_064701.jpg20190222_065506.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wymiana oświetlenia rejestracji 20190222_164516.jpg20190223_071928.jpg20190223_071930.jpg

Opublikowano

Ten klimatronik to z Danii bo naklejka na nim tam potrzebna jak świni kamizela?

LEDy świecą jak na stadionie ale nie chcę krakać czy 'przeświecą ' najbliższy rok. U mnie taki model zaczął cudować  po pół roku i teraz mam ori ASO.

Opublikowano

Z ledami zalezy gdzie sie kupi - dobre ledy ma taki sklep w Krakowie i one juz 4 rok sa w moim samochodzie.

Opublikowano
25 minut temu, trepek napisał:

Z ledami zalezy gdzie sie kupi - dobre ledy ma taki sklep w Krakowie i one juz 4 rok sa w moim samochodzie.

Masz może namiary na ten sklep? Już wszystkie lampki testowałem, i żadne nie wytrzymały dłużej jak rok ?

Opublikowano
Godzinę temu, lukas551 napisał:

Masz może namiary na ten sklep? Już wszystkie lampki testowałem, i żadne nie wytrzymały dłużej jak rok ?

Uzytkownik na allegro m-paq, lampki takie jak na zdjeciu, aktualnie nie ma ich w ofercie. W a4 to podswietlenie mam juz ponad poltorej roku.

 

 

1D405DB5-D350-4F73-8724-726F300429DA.png

Opublikowano
  • Autor

Koła też trzeba kiedyś napompować, nic nie trwa wiecznie. Jak będą cudować to się poszuka tych co trepek dał. A nawet i co roku mogę zmieniać byle zwykłych nie wsadzać ?

Opublikowano
  • Autor

Wymiana lasera

Było trochę problemów ale się udało

20190225_174610.jpg

20190225_162125.jpg

20190225_165905.jpg

20190225_170705.jpg

20190225_195837.jpg

20190225_195830.jpg

Opublikowano

Temat przeleciałem :P Ładnie zrobiony avancik ;)

Co do rnse, to najbardziej się napociłem ze śrubkami od mocowania panelu ekranu :P reszta szła już bez oporów :P

Czyli jakby co, to mówisz, że z ali można śmiało brać ?

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, kamil-vag napisał:

Temat przeleciałem :P Ładnie zrobiony avancik ;)

Co do rnse, to najbardziej się napociłem ze śrubkami od mocowania panelu ekranu :P reszta szła już bez oporów :P

Czyli jakby co, to mówisz, że z ali można śmiało brać ?

fakt łatwo te śrubki "powyrabiać"

Na laser polowałem jak najtaniej bo wysyłki były drogie. Wyszło mi nie cale 100zl i działa wiec myślę ze nie ma się czego bać. I trzeba pochwalić bo przyszło w 12 dni a czas dostawy był 30 dni :D 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zbieranie części na teraz, później i na zaś ;) Tym razem w puli dystanse DYSTOM i króciec wody 

 

20190313_151703.jpg

20190312_210127.jpg

Edytowane przez Frond Side

Opublikowano
  • Autor

2mfx2bn.jpg

whd4k8.jpg

140kt2d.jpg

2i2bjhy.jpg

3588eag.jpg

Opublikowano

Noo.. z dystansem o wiele lepiej:oklasky:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie :hi:

Opublikowano

Bardzo fajnie się auto zmienia.  Jedyne co to ta naklejka IMO psuje cały efekt.  Pozdrawiam 

Opublikowano

Boczne kierunki zapodaj dymione i wymień żarówki przednich kierunków na srebrne np. Osram Diadem.

Zacnie się prezentuje , zasadniczo.?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.