Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 sedan 98r. problem z belką tylną


Yokerman

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2019 o 15:00, wesz82 napisał:

Wiesz dlaczego jest rurka????

Rób jak uważasz,dla mnie możesz nawet dac kija i na taśmę to złapać ja tym jeździł nie będę....

Ty tym nie jeździsz ale jak taki wpasuje Ci się na czołówkę to Twoje super zadbane i robione zgodnie ze sztuką auto zapewne nic nie pomoże. Nie wiem czy dyskusja ma sens. Gość i tak zrobi po swojemu. Zapewne będzie jeździł z drutowaną belką.

Jak ktoś oszczędza na bezpieczeństwie to ma według mnie nierówno pod kopułą. Sorry ale do niektórych inaczej nie dociera.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Randor napisał:

Ty tym nie jeździsz ale jak taki wpasuje Ci się na czołówkę to Twoje super zadbane i robione zgodnie ze sztuką auto zapewne nic nie pomoże. Nie wiem czy dyskusja ma sens. Gość i tak zrobi po swojemu. Zapewne będzie jeździł z drutowaną belką.

Jak ktoś oszczędza na bezpieczeństwie to ma według mnie nierówno pod kopułą. Sorry ale do niektórych inaczej nie dociera.

Nie rozumiem po kij była gadka o moim aucie....????

Pisałem by zobaczył co daje ten pręt czy rurka na trasie gdzie siła jest dużo wyższa od tej prędkości miejskiej.

Zrobi jak będzie uważał to racja,sam zauważyłem że kolega ma już obrany plan na to jak to zrobi więc napisałem po swojemu..

Dla mnie to jest druciarstwo i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Cię uświadomić, że nie liczy się tylko stan Twojego auta ale też i innych w ruchu. W sumie nic złego nie miałem na myśli.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Randor napisał:

Żeby Cię uświadomić, że nie liczy się tylko stan Twojego auta ale też i innych w ruchu. W sumie nic złego nie miałem na myśli.

Ale ja to DOSKONALE rozumiem..

Tylko szanse na to by zrobić komuś krzywdę są nie duże.

Tzn jeżeli kierownik ma równo pod sufitem to nie będzie poginal na Maxa takim samochodem..jeżeli.. 

Ten drążek trzyma auto stabilnej na zakrętach ma wpływ przy hamowaniu chodź seria z tylu nie jest na tyle mocna by poczuć jej dzialanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2019 o 13:50, wesz82 napisał:

 ma wpływ przy hamowaniu chodź seria z tylu nie jest na tyle mocna by poczuć jej dzialanie.

 

To wiesz z doświadczenia czy z google ?

Na razie odciąłem całkowicie i szukam nowej belki. Jeżdząc przepisowo - bo tak staram się jeździć to różnicy nie widzę. Zastanawiam sięw czy lepiej kupić całą belkę czy bez czopów za 100 zł.

Edytowane przez tom2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeździłem że źle założona guma na tej że belce.

Po mieście i w trasie jeżdżąc przepisowo nie było czuć różnicy w jeździe zaś po przekroczeniu prędkości pod 140 auto nie chcialo być stabilne,podczas hamowania jezdzilo po drodze jak chciało.ale seria z tylu nie hamuje więc to też jest inaczej jak jest seria..

Ja bym kupił całą belkę rozkręcil ja pomalowal proszkowo jak nie masz kasy to ręcznie.wymienil gumy na nowe Lema i zróbil to porządnie.

Nie musisz odkrecac zaciskow,odegnij jedynie zatrzaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...