Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 2.0 TFSI Ibis White US

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, po 4 latach od zakupu wkońcu postanowiłem podzielić się nim na forum -wiem wiem późno..
Auto z silnikiem 2.0 TFSI kod silnika BWT, Tiptronic, Quattro z końcówki produkcji - 2007 rok - wyścigówka to to nie jest ale do jazdy na codzień póki co wystarcza - aczkolwiek następne będzie V8 :D 
Co do auta jest w kolorze Ibis White - chłodna biel z czarnym dachem - oklejony folią Satin Black

W aucie zostało zrobione:

Silnik:
Czyszczenie zaworów z nagaru,
Wstawiony zawór GFB DV+ - problem z pękającą membraną w seryjnej DVce zażegnany :]
Wymienione kompletnie odmy, zawory N75, N80 itp (Ori),
Wirus na 250KM i 333Nm - silnik na hamowni trzymał serię 208KM
DP od Gregora 2,75 cala,
Wymiana rozrządu + łańcuch z napinaczem na wałkach (Ori),
Zalany olejem Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40


Zewnątrz:
Czarny grill z wersji Black Edition - czekałem na niego ponad miesiąc, zanim ASO sprowadziło go...
Żarówki LED w DRL,
Kamera cofania,
Powłoka Crystal Serum Black - efekt szkła niestety na białym nie robi wrażenia tak jak na ciemnych lakierach ale w słońcu lśni :]
Powłoka Hydrofobowa Gtechniq EXOv3,
Wypolerowane końcówki wydechu na lustro,
Felgi 17 cali MAM RS2 czarne z polerowanym frontem,
Opony Goodyear Excellence 235/45R17

Wnętrze:
Wymiona kierownica na 3 ramienna S-line z łopatkami,
Gałka zmiany biegów + ręczny z S-Line,
Wyczyszczone i zaimpregnowana tapicerka skórzana (Colourlock Strong Cleaner) + impregancja (Colourlock),
Dekory rybia łuska - wymieniony panel kierowcy po poprzednim właścicielu,
Wyczyszczone i zabezpieczene plastiki APC + Gtechniq C6 Dash Matt,
Zabezpieczenie dekorów woskiem Zymol Detail

Audi1.jpg

Audi3.jpg

Audi4.jpg

Audi5.jpg

Audi2.jpg

Audi6.jpg

Audi7.jpg

Edytowane przez thawk

Opublikowano

Ładna furka :thumbup1:

Opublikowano

Ładny i zadbany sedan, brakuje tylko jakichś fajnych kółeczek i delikatnego obniżenia. Jakieś plany co do auta ? 

p.s Zazdroszczę tunelu US'a :kox:

Bezawaryjności ! :hi: 

Opublikowano

Ładnie w białym, warto by jeszcze ramki szyb zmienić z chromu w czerń ;)

Tylko co tam jest za rzeźba z tymi spryskami xenonów? Bo jakieś malutkie w stosunku do ori.  USA z licytacji? Ktoś zrobił zderzak z s-lina+kierę z A6 i to w komplecie? ;)

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Norbas napisał:

Ładny i zadbany sedan, brakuje tylko jakichś fajnych kółeczek i delikatnego obniżenia. Jakieś plany co do auta ? 

p.s Zazdroszczę tunelu US'a :kox:

Bezawaryjności ! :hi: 

co do kół to zastanawiam się na Rotorami czarnymi 18 i dołożeniu FMIC, obniżać raczej nie będę - pasuje mi tak jak jest...

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Bruuuum napisał:

Ładnie w białym, warto by jeszcze ramki szyb zmienić z chromu w czerń ;)

Tylko co tam jest za rzeźba z tymi spryskami xenonów? Bo jakieś malutkie w stosunku do ori.  USA z licytacji? Ktoś zrobił zderzak z s-lina+kierę z A6 i to w komplecie? ;)

myślałem nad tym, ale chrom wokół szyb zgrywa się z polerowanym frontem felg które obecnie mam...

co do sprysków to taki już kupiłem - chciałbym to ogarnąć w wstawić normalne spryski ale nie mogę nigdzie znaleźć zderzaka pod spyski, S-line w wersji z obrysówkami... nie chce wstawiać UE bo wtedy tył będzie z obrysówkami a przód nie...

Opublikowano

Witaj, 

Bardzo ładna sztuka, białasów w tej wersji wielu nie ma.

Auto widać dopieszczone... ważne, że wszystkie potencjalnie awaryjne komponenty wymieniłeś.

Jak się sprawuje BWT? Nie bierze nadmiernie oleju?

Zadowolony jesteś ze skrzyni? Nie ma opóźnień przy zmianach biegów?

BTW. Ładnie się prezentuje w S-line z czarnymi dodatkami :D

Jak idziesz w pakiet czerń to sugeruje jeszcze listwy w przednich lampach pomalować (fajnie, że masz już białe kierunki) i ewentualnie ramki szyb okleić i końcówki wydechu.

No i kółka aż się proszą min.18" :D

Pozdrawiam

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.