Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwone maleństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakkolwiek by to nie zabrzmialo... Pocieszacie mnie,Panowie,swoimi wypowiedziami![emoji16]
Patrzac na zdjecia Waszych fur caly czas mam kompleksy,ze moj lakier jest w tragicznym stanie,ale po Waszych wypowiedziach sie podbudowuje,ze nie tylko ja mam ten problem![emoji28]@Przemo c
Gratuluje pieknego wozidla i prawidliwego podejscia do tematu utrzymywania jej w tak zacnym stanie![emoji122][emoji16]

Wysłane z Galaxy S8+

Opublikowano

też posiadam auto ze Szwecji i też mam odpryski na masce i po zimie wychodzi troszeczkę rudej na nadkolach z tyłu od samego dołu :/ Powiedzcie mi jaki jest koszt zrobienia dwóch tylnych nadkoli bo zamierzam niedługo robić i chciałbym wiedzieć ;) ile orientacyjnie pomalowanie maski? :P 

Pozdrawiam ;);) 

Opublikowano
  • Autor

niestety cena to sprawa indywidualna i uzależniona od danego regionu i fachowości wykonanej usługi, w moim przypadku lakiernik to znajomy znajomego, więc może wyjdzie trochę taniej za maskę kasuje mnie 450zł, a tylne nadkole ok 350zł, tylko ze u mnie są 2x tył i jeden przód z wymianą elementu i wstawienie zamiennika :(

Cytuj

 

 

Opublikowano
  • Autor

Auto u lakiernika, a ja powoli zaczynam kolekcjonować kolejne zabawki do upiększenia i odświeżenia wnętrza, dziękuję chłopakom z forum i nie tylko za pomoc w znalezieniu gratów :D

29541096_1246810325451077_6715834691951263744_o.jpg

Opublikowano

no u mnie też 2x tył i chcę to zrobić ;) błotniki też mam chyba zamienniki z przodu bo nie są wpasowane ładnie ech xD

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

w końcu odzyskałem auto od lakiernika :) dziś mały modzik wpadły nowe kieszonki wizytownik+kubek pakiet chrom, niestety podświetlenie wizytownika chyba padło, jest jakaś szansa aby je ożywić? do tego wymieniłem przyciski od przełączania stacji na nowe, które przełożyłem z nowego panela radio Chorus pasują idealnie :) Jutro kolejny dzień modzików i lekka kosmetyka wnętrza 

30728499_1266517393480370_16621815493296128_n.jpg

30741995_1266517426813700_7892184740646617088_n.jpg

Opublikowano

Fajnie lecisz z tematem, czerwień bardzo mi się podoba na audi, powodzenia w dalszych modach :)

Opublikowano
  • Autor

:) dzięki kolego:wink: kolejny dzień pracy dziś wpadły uchwyty i przyciski do szyb, a także w końcu założyłem nówki oponki Barum Bravarius 225/45/17 na świeżo odebrane z proszku fele :) i o to efekt, do tego focie jak prezentuje się po wizycie u lakiernika, niestety koszty mnie przerosły i na maskę nie starczyło kasy :( ale rudej już nie widać w wolnej chwili może wrzucę kilka fotek od lakiernika jak to wyglądało podczas jego pracy, o ile mi je podrzuci na tel.  na chwilę obecna zostały tylko jeszcze zregenerować zaciski i założyć nowe heble. W przyszłym mcu może pomyśle nad dystansami i może wpadną jakieś końcówki na wydech :D

31081422_1266884870110289_1237169160723628032_n.jpg

31131098_1266885033443606_5694040055014752256_n.jpg

31131811_1266884706776972_9072473570705145856_n.jpg

31073023_1266885006776942_4769080523827970048_n.jpg

31131800_1266884926776950_6415567712902184960_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

jak obiecałem tak wrzucam kilka foci od lakiernika :) błotnik przedni zamiennik,sądzę ze dobrze się prezentuje i pasuje, przy tylnych nadkolach ktoś coś próbował rzeźbić, ale teraz jest zrobione jak trzeba :)

30768627_1019816231510789_1584346833_o.jpg

30867696_1019816218177457_1431831707_o.jpg

30825776_1019816094844136_679847223_o.jpg

30850443_1019815994844146_1436266614_o.jpg

30826250_1019816004844145_234233895_o.jpg

Opublikowano

Na pierwszej fotce jest wsadzony kamien miedzy nadkole a zderzak?:)

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Funkybela napisał:

Na pierwszej fotce jest wsadzony kamien miedzy nadkole a zderzak?:)

to jest naturalny klin w postaci kamienia :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic się nie działo, w końcu miałem chwilę i wziąłem się za hamulce :) Zaciski poszły w proszek, a także osłony tarcz hamulcowych, do tego wymiana tłoczków i gumek. Kilka fotek podczas prac. Jutro wosk na fele i można zakładać na auto. 

34745861_1298129350319174_8911579203829235712_n.jpg

34846356_1298129293652513_6924374501136269312_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wieczorowa porą małe spa, najpierw aktywna piana z Shiny Garage, a następnie wosk Soft 99. Cała akcja to ok 3h, a oto i efekt :) Pozostaje tylko ogarnąć troszkę w środku i będzie git.

34872003_1299299963535446_2011600507776270336_n.jpg

34901898_1299299993535443_3928592025712066560_n.jpg

34963365_1299299976868778_45593912525455360_n.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Troszkę gratów się nazbierało tylko czekać na jakiś wolny termin i można podziałać. Podziękowania dla Wandej'a za oliwkę i filtry :) 

37113431_1336599763138799_2288228506519207936_n.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie dłubałem, ale w końcu było trochę czasu i znajomy mi zamontował DP i wstryski od Bexa. Do tego mapa z BEXa i trochę żwawiej auto jeździ :) przy okazji wpadły nowe końcówki Ulter fi70, może nie prezentują się jak fi90, ale nie wygląda to źle :) to na chwilę obecną tyle jeszcze tylko zawór DV do wymiany i będzie dobrze.

41323230_296849287781558_4545829785934233600_n.jpg

41303395_532194450535477_1847726009122553856_n.jpg

Opublikowano

Fajna furka i zarąbisty kolorek :)powiedz Przemek czemu nie dales koncowek 90 wlasnie ? Sam teraz bede ogarnial sprawe u siebie i zastanawiam się co na auto wrzucic, ja mam wszystkie dodatki czarne i plan na koncowki jest taki aby dac je w czarnym chromie.

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MichałA4 napisał:

Fajna furka i zarąbisty kolorek :)powiedz Przemek czemu nie dales koncowek 90 wlasnie ? Sam teraz bede ogarnial sprawe u siebie i zastanawiam się co na auto wrzucic, ja mam wszystkie dodatki czarne i plan na koncowki jest taki aby dac je w czarnym chromie.

kurcze sam nie wiem widziałem na żywo 90tki, jakoś mi nie podeszły, a nie mogłem znaleźć coś pośrodku bo 80 nie widziałem w ofercie Ultera, na początku mysłem nad owałem 90x70 i żałuje ze ich nie wziąłem :(

Opublikowano

Ja obecnie mam zalożone też 70 tylko w czarnym macie i tak jakos ubogo wyglądają przy tym zderzaku, dlatego rozklimke mam co tu włożyć, w ofercie buzzera znalazłem ciekawe końcówki 90 i chyba na nie się skuszę zobaczymy jak to wejdzie.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, MichałA4 napisał:

Ja obecnie mam zalożone też 70 tylko w czarnym macie i tak jakos ubogo wyglądają przy tym zderzaku, dlatego rozklimke mam co tu włożyć, w ofercie buzzera znalazłem ciekawe końcówki 90 i chyba na nie się skuszę zobaczymy jak to wejdzie.

wrzuć linka tego buzzera

Opublikowano

Bardzo ładny wóz kolego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.