Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwone maleństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja poluje na coś takiego :

 

http://www.tlumikisportowe.com/261,koncowka-zz91xb.html

 

Z tego co wiem to mają też 80 mm w ofercie

Opublikowano

Wstawiłeś wtryski A mapa sam wygrałeś czy jak ? Bez hamowni itp nie szkoda Ci samochodu ?

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, marekgolczynski napisał:

Wstawiłeś wtryski A mapa sam wygrałeś czy jak ? Bez hamowni itp nie szkoda Ci samochodu ?

mapa jest od bexa, wgrywał mi ją znajomy, a hamownia niepotrzebna, aby prześledzić logi dynamiczne :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przemek ja  już też jestem po operacji wspawania końcówek, wpadły 90 z buzzera w czarnym chromie, zobacz jak to wyszło, one tylko w reku wydaja sie duże jak sie na auto założy to wcale nie są za wielkie wręcz przeciwnie ma sie wrazenie jakby jeszcze z kilka mm po obwodzie bylo malo :)

IMG_20180919_144512.jpg

 

IMG_20180916_190908.jpg

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
3 godziny temu, MichałA4 napisał:

IMG_20180916_190908.jpg

W końcu WL a nie WPU

 

Siema :)

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie leży jak ulał, czarne chyba tak mocno sie nie odznaczają, jak chrom. Dobry wybór ?

Opublikowano

Miałem w poprzedniej audi chromowane 90 i też były spoko, tak że jak najdzie Cię ochota na zmianę to mniej więcej widzisz jak to wygląda.

Robert nic się przed Tobą nie ukryje :lol: 

Opublikowano

Pięknie się komponują te czarne końcówki:kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładny Avancik ? powodzenia w dalszych planach i bezawaryjności ! ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno się nic nie działo, ale niestety jak coś wyszło to z wielkim hukiem :( niedawno pewna Pani zaparkowała w moje auto, wszystko już załatwione na całe szczęście, kasa z ubezpieczona przelana, teraz tylko czekam na termin u lakiernika, błotnik do wymiany, zderzak do wyciągnięcia i malowania, rant lampy do polerki,  a poza tym wszyscy zdrowi :P

IMG_20190209_104420.jpg

Opublikowano

Felga też porysowana  ? ?

OOOO dałbym w czarny połysk podobnie jak ramki wokół szyb. Lampy przód też na czarno.Wtedy by się ładnie komponowało , zaczyna 'wyglądać'.

Opublikowano
  • Autor

felga zimowa, więc nie musi być ładna :P , ale pójść w czerń to dobra opcja ? co do lamp hm chyba nie mam tyle cierpliwości, aby je rozkleić i na czarno pomalować :) ale dziękuje za sugestie kolego ;)

Opublikowano

Lampy wyślij do 'Qwerty' przemaluje na czarno i bixy zrobi.

Boczne kierunki też możesz przyciemnić szprajem  , 20 minut roboty.

Edytowane przez dekiel 13

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu dopchałem się w kolejce do lakiernika :) Auto już  zrobione wymieniony błotnik, z tyłu zlikwidowana zgniotka i zniwelowany mały parch na podszybiu, polakierowane i spolerowane całe auto, do tego wymieniona prawa tylna lampa bo moja była nieszczelna i parowała. Muszę jeszcze zająć się środkową ramką w zderzaku bo troszkę jest zdezelowana od kamyków i innych przeszkód drogowych. Tak więc, zostało tylko ogarnąć środek auta i będzie git ? 

58032964_1139099239594220_8640000849675812864_n.jpg

58373462_2352472104805304_2202711489997963264_n.jpg

58379466_312470416114519_735551048231419904_n.jpg

Edytowane przez Przemo c

Opublikowano
  • Autor

Witam  dziś kolejny dzionek odświeżania autka, wpadł nowszy i do tego lepszej jakości środkowy tunel din1, a także podłokietnik który nabyłem od R7 JAREK :). Postanowiłem także ogarnąć trochę lampy przednie bez rozklejania, czyli płukanka wodno-izopropylowa, niestety chyba za mocno szejkowałem i trochę ucierpiały chromowe oblamówki kierunków :( , ale ogólnie wyszło nie najgorzej. W przyszłym tygodniu startuje z pucowaniem środka czyli pranie foteli, dresing na tapicerkę, a także spróbuje colourloukiem pomalować boczek siedzenia, do tego zamierzam położyć wosk na auto. Zobaczymy ile z tych planów  uda mi się zrealizować :P 

59295887_353321511963640_1743290370332033024_n.jpg

58698669_2420895818134467_8918550897823318016_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kąpiel i wosk soft99

57423092_532148817316002_850891291158904832_n.jpg

59004743_718120731937532_8681090415249588224_n.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ten wosk spisuje się do tego lakieru? ?

Opublikowano
  • Autor

co masz na myśli? kropelkowanie wody czy głębia koloru  :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.