Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Słabo świecą światła HID


witia

Rekomendowane odpowiedzi

witam zalozylem jakis czas temu hid zestaw (wiadomo ze to nie ori) aby poprawidzwidocznosc ale i stylistyke. wszystko bylo ok ale dzis zauwazylem ze swiatelka jakos dziwnie slabo swieca tzn palniki sa 600k i jak zalacze swiatla to sie pieknie rozpalaja i sa bielutki tzn swiatlo super ale po chwili ok 5 sekund lekko przyciemniaja sie i juz nie jest to to samo , w czym tkwi problem czy juz sie wypalaja mam je 6 miesiecy,golym okiem widac ze sciemniaja sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej zarniki juz sie wypalily.Barwe tez zmienily??Tylko cos szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie na nie patrzy od zewnatrz to nie widac zeby byly wypalone dalej maja kolor bialy z lekka poswiata niebieskiego.to przygasanie jest takie lekkie tzn nagrzeja sie inagle 1 a potem 2 lampa delikatnie przyciemniaja sie i jadac nie widac ze to swieci mi pod kola biel tzn slabo widac a kiedys oswietlaly pieknie droge. moze to cos z kabelkami cos nie laczy [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 20:19_________________________________________________a ile powinny takie hidy swiecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciżeko powiedzieć moje się wypaliły po 8 miesiącach :)

Tak szybko się HID-y wypalają? :blink: Ori xenon po 6 miesiącach świeci dopiero najładniejszym światłem, tak przynajmniej mam w A6, zarniki wymieniłem w czerwcu na 4300K to dopiero około listopada zaczęły świecić ładnie na niebiesko bo wcześniej typowa biel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciżeko powiedzieć moje się wypaliły po 8 miesiącach :)

Tak szybko się HID-y wypalają? :blink: Ori xenon po 6 miesiącach świeci dopiero najładniejszym światłem' date=' tak przynajmniej mam w A6, zarniki wymieniłem w czerwcu na 4300K to dopiero około listopada zaczęły świecić ładnie na niebiesko bo wcześniej typowa biel.

[/quote']Hmmmm.... 4300 nie powinny świecić na niebiesko, światło dzienne ma 5500K :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli to ze po upływie kilku miesięcy zaczęły dopiero świecić z niebieska poświatą, to moze lepsze słowa na wytłumaczenie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie dzis rano zapalilem lampki i dalej to samo rozjasnily sie pieknie i nage delikatne oslabniecie promieni(dodam delikatne ale nie ma juz tej bieli pieknej) czy to moze przez spadek napiecia czy co to moze byc. mial ktos podobnie? jak bede mial chwile to sprobuje zdemontowac lampki i zobaczyc kabelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze wczesniej swiecily jasniej tak jak sie rozgrzaly to swiecily i droga byla o wiele bardziej widoczna a teraz sie rozgrzewaja do takiego stanu i przyciemniaja sie a wczesniej swiecily pelna para bez przygasania(tak mi sie wydaje bo nie przywiazywalem do tego wagi) z wygladu ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze wczesniej swiecily jasniej tak jak sie rozgrzaly to swiecily i droga byla o wiele bardziej widoczna a teraz sie rozgrzewaja do takiego stanu i przyciemniaja sie a wczesniej swiecily pelna para bez przygasania(tak mi sie wydaje bo nie przywiazywalem do tego wagi) z wygladu ok

daj fote jakie kupiłeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudlo wywalilem ale poszukam na alegro

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 12:28_________________________________________________http://www.allegro.pl/item534760226_zestaw_max_xenon_hid_h1_h7_xenony_pewny_sprzedawca.html 6000k to bylo chyba takie cos nie od tego sprzedawcy ale pudlo identyko, bede teraz kupowal nowe zarniki masz cos pewnego i dobrego z dobro barwa najlepiej 6000k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale na żarniki powinieneś mieć 12 miesięcy gwarancji więc nie ma się czym przejmować odeślij je i powinieneś dostać nowe:) też się zastanawiam nad założeniem tego to mojej :a4fan: pozdrawiam jak możesz to wyślij zdjęcia pod maska jak to wszystko wygląda i jak z zewnątrz jak świecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pisze ponownie bo juz soe pogodzilem ze to zarniki a tu w sobote wieczorem odpalam i swiatla swieca jak dawniej piekny widok myslalem ze juz po klopocie a dzis zas to samo przygasaja lekko i juz nie ma takiej widocznosci.moze to jednak wina jakis stykow ze slabna ale oba jedno po drugim nie rownoczesnie, co jest z tym grane. chyba jednalk trzeba bedzie wyjac lampy zeby sie dostac do zarnikow. w audi jest to pieknie rozwiazane :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mialem to samo wymienilem zarniki na philipsa i bylo to samo ale smigalem tak az ktoregos deszczowego ciemnego dnia zgasly calkiem myslalem ze znow zarniki ale okazalo sie ze przeteornica padla podobno tak maja jak sa na wykaczeniu jak mozesz to podepnij inna przetwornice i wyjdze co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...