Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ A4 B8 ] A4 B8 2012 2.0 TDI Manual


Patryk944

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 4 dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem poliftowej Audi A4 B8 z 2012 roku. Przebieg 121 tys., z pierwszej ręki, serwisowana w audi.

Przy zakupie sugerowałem się przede wszystkim stanem technicznym i wizualnym samochodu gdzie szczególną uwagę chciałbym zwrócić na stan skóry,
która jest w nie mal idealnym stanie,
dlatego wyposażenie jest nie co mniejsze od większości b8 na tym forum. 
Wkleję kilka zdjęć, na których wyposażenie będzie widoczne.

 

Mody które mam w planach:

- jakieś ładne buty na lato
- przyciemnienie szyb
- mapa
- wymiana tylnego zderzaka
- xenony z przodu      

Mniej więcej taka kolejność. Może macie jakieś pomysły jeszcze, czekam na podpowiedzi :)

IMG_20170917_172823.jpgIMG_20170917_172848.jpgIMG_20170914_160003.jpgIMG_20170917_172953.jpg

IMG_20170917_172815.jpg

IMG_20170917_172911.jpg

Edytowane przez Patryk944
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu , fajnie że polift i fajna baza do modów . Tak na początek to proponuje Ci, zmień sobie lampy tylne na neony , zobaczysz jak się od razu tył zmieni. Fajna :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są fotele ze skóry, w lecie d*pa pali od tego eko-czegoś. Zeby to doposażyć to Cię sporo szarpnie $$$.

Na +przebieg auta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę jednego zrozumieć, dlaczego ludzie zamawiają takie drogie auto bez ksenonów i MMI wokół lewarka. Gdybym miał to dokładać to wolałbym sprzedać obecne auto i kupić takie jakie mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, udiyane napisał:

Nie mogę jednego zrozumieć, dlaczego ludzie zamawiają takie drogie auto bez ksenonów i MMI wokół lewarka. Gdybym miał to dokładać to wolałbym sprzedać obecne auto i kupić takie jakie mi odpowiada.

no coś w tym jest, xenon +/- 5000zł trzeba liczyć, mmi pewnie kolejne 4000 bo pewnie nawet światłowodu nie ma :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2017 o 18:43, udiyane napisał:

Nie mogę jednego zrozumieć, dlaczego ludzie zamawiają takie drogie auto bez ksenonów i MMI wokół lewarka. Gdybym miał to dokładać to wolałbym sprzedać obecne auto i kupić takie jakie mi odpowiada.

Uwierz mi, że ja tego też nie zrozumiem... lecz na szczęście mi to nie przeszkadza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu. Piękny kolor co do wypasu będzie co modzić :wink:  bardzo ciekawa konfiguracja że jest w brązowej skórze a bez mmi :eusathink:

Jak założysz neony i ładne koło to będzie już inne autko :thumbup1: Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na zadbany i to jest chyba najważniejsze. Z wbudowanej nawigacji korzystałem może z raz. Szybciej jest zawsze z telefonu:). Więc to nie jest znowu jakaś niezbędna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołki całkiem spoko, ożywiają wnętrze, w lampy wsadź żarówki xenon look 4500k i będzie przyzwoicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...